Играете ли игри?

Играете ли на игри

  • Да разбира се, колкото може повече.

    Votes: 7 7.4%
  • Да играя по малко когато имам време.

    Votes: 36 38.3%
  • Геймър съм по душа но не ми остава време за игри.

    Votes: 24 25.5%
  • Играя само флаш игрички в нета.

    Votes: 3 3.2%
  • Играя само Real Life игри.

    Votes: 5 5.3%
  • Не ме влекът такива неща.

    Votes: 6 6.4%
  • Това е загуба на време.

    Votes: 13 13.8%

  • Общо гласове
    94
От: Играете ли игри?

Никога не съм бил запален геймър. Преди играех по 2-3 пъти седмично за по час-два, но от няколко месеца тотално съм спрял. Когато осъзнах, че за тези няколко часа мога да спретна и поддържам сайтове дето да вадят пари, и ми секна желанието да играя. Тези дето отделят по няколко часа на ден, че и пари дават, за да си купуват ваучери, направо не ги разбирам. Крадат време от реалния си живот, за да го живеят виртуално...
Не е нужно да разбираш когото и да било. Гейминга е хоби като всички хобита и е въпрос на личен избор. Това, че не си геймър съвсем не означава, че трябва да даваш такива оценки. Това пък за реалния и виртуалния живот е супер тъпо.
 
От: Играете ли игри?

Не е нужно да разбираш когото и да било. Гейминга е хоби като всички хобита и е въпрос на личен избор. Това, че не си геймър съвсем не означава, че трябва да даваш такива оценки. Това пък за реалния и виртуалния живот е супер тъпо.

Къде в мнението ми видя да давам оценки!? Нека си изясним нещата. Това че съм писал "не ги разбирам" не е оценка, а мнение. Съжалявам ако си се засегнал. Играй си колкото си искаш, не те осъждам, просто не те разбирам :)

И аз самият играя, все още, от време на време, но имам едно наум.
 
От: Играете ли игри?

Геймър съм по душа но не ми остава време за игри.
Сега играя WoW три пъти седмично за по два-три часа с гилдията само за райд
но когато излезе Vanilla-та бях станал зомби така и с TBC но WOTLK малко ме разочарова а сега Cataclysm-a:mad: е пълна скука!!! и така от седем години
 
От: Играете ли игри?

Играя игри, с които да разпусна, да изкарам малко енергия и да ме забавляват. Напоследък е пълно с игри, които искат голям ресурс да влагаш, и времеви и финансов, и акъл. Всички тийнейджъри, които играят WOW(и подобни), като гледам какъв потенциал вкарват в една игра, от която нищо не изкарват направо ме е яд. Трябва да учиш хиляди неща по играта, да мислиш, да знаеш, и това всичко за една игра... Ако тоя потенциал се вложи в научаването на нещо ще много по-добре, а и тогава човек не вдига експирианса на някакво си човече в монитора, а сам себе си развива.
 
От: Играете ли игри?

CoD си е класика от доста време насам, но на мен лично не ми харесва, че са включили кучета. Предпочитам да стрелям по хора, не по животни.
 
От: Играете ли игри?

Когато имам време играя. Действа много разпускащо. Напоследък почнаха да правят прекалено сериозни игри, дето забавата не е на първо място, ама какво да се прави. При първа възможнст 40+ инча телевизор и някаква конзола, за още по-добро разпускане 8)
 
От: Играете ли игри?

Играя от време на време когато остане време (само как звучи). Минал съм през почти всичко (WOW, EVE Online, Silkroad, Lineage, Diablo, Starcraft), но напоследък играя само когато имам време за губене (което е много рядко) и няма какво друго да правя.
 
От: Играете ли игри?

Всъщност, ето това е игра :) :

[video=youtube;sgszgbjfBcE]http://www.youtube.com/watch?v=sgszgbjfBcE&feature=related[/video]
 
От: Играете ли игри?

[video=youtube;LAzZdm9U2Tw]http://www.youtube.com/watch?v=LAzZdm9U2Tw[/video]

P.S. Не е това, което представят. Играта не струва.
 
Последно редактирано:
От: Играете ли игри?

@Noke
Има ли за PC тая игра? И от къде може да се Download-не ?
Цъ, няма я за PC.
Само PS3/XBOX 360.
 
От: Играете ли игри?

[video=youtube;V87Wp4lXlPg]http://www.youtube.com/watch?v=V87Wp4lXlPg[/video]

Най-после да вляза в master league :twisted: , вече съм по-добър от 98 процента от играчите според статистиките за leagues ...., остава само Grandmaster :twisted: , въпреки че цъкам с най-слабата раса - zerg
 
От: Играете ли игри?

demotivational-posters-throne-of-games.jpg
 

Горе