Играете ли игри?

Играете ли на игри

  • Да разбира се, колкото може повече.

    Votes: 7 7.4%
  • Да играя по малко когато имам време.

    Votes: 36 38.3%
  • Геймър съм по душа но не ми остава време за игри.

    Votes: 24 25.5%
  • Играя само флаш игрички в нета.

    Votes: 3 3.2%
  • Играя само Real Life игри.

    Votes: 5 5.3%
  • Не ме влекът такива неща.

    Votes: 6 6.4%
  • Това е загуба на време.

    Votes: 13 13.8%

  • Общо гласове
    94
От: Играете ли игри?

В момента "разцъквам" това:
[video=youtube;J_7DS6GrRS4]http://www.youtube.com/watch?v=J_7DS6GrRS4[/video]
 
От: Играете ли игри?

Аз играя DotA & Killing Floor от време на време :D
 
От: От: Играете ли игри?

Само да можех да спра да играя... Сяка свободна секунда пред ПС-то.
 
От: Играете ли игри?

TZAR: The burden of the crown

Не знам от коя година е тази игра, ама наскоро намерих кутията в шкафа и побързах да Я инсталирам.. Сега няма отлепяне... :D
 
От: Играете ли игри?

Аз си цъкам още добрия стар warcraft 3:). Само че си загубих CD-kеy за Battle Net и ако някой има някъде забутам, непотребен такъв може да услужи на закъсалите:).
 
От: Играете ли игри?

Играя даже мисля, че от време на време прекалявам.... Преди бях много зарибен по LOL сега играя DOTA 2 :)
 
От: Играете ли игри?

Аз вече играя Diablo 3. Но буквално по часовник с аларма. Смятам че определено време е полезно за разтоварване, но ако се прекали става огромна загуба на време.
 
От: Играете ли игри?

Аз вече играя Diablo 3. Но буквално по часовник с аларма. Смятам че определено време е полезно за разтоварване, но ако се прекали става огромна загуба на време.

Една от малкото игри, които съм купил. :)
Чакам скоро да пуснат и Diablo III Real Money Auction House.
 
От: Играете ли игри?

ех да можех и аз така по часовник с аларма
 
От: Играете ли игри?

Геймър съм по душа, но не ми остава време за игри. :) Само когато се съберем с приятели да цъкаме 5v5 на league of legends.
 
Нещо ми се е доиграла някаква походова стратегия. Предложете нещо зарибяващо освен Heroes и Warlords. :)
 
От: Re: Играете ли игри?

Нещо ми се е доиграла някаква походова стратегия. Предложете нещо зарибяващо освен Heroes и Warlords. :)

Ама онлайн или за PC. :)
 
От: Играете ли игри?

@Fozzy търсиш Disciples II: Dark Prophecy (разбира се може да тестваш и трета част, но според мен тази е най-добрата от серията).
The Battle for Wesnoth също е добра, но не знам Windows-ият и порт дали е читaв.
 
Последно редактирано:
Re: От: Играете ли игри?

@Fozzy търсиш Disciples II: Dark Prophecy (разбира се може да тестваш и трета част, но според мен тази е най-добрата от серията).
The Battle for Wesnoth също е добра, но не знам Windows-ият и порт дали е читaв.

Мерси, ще я пробвам тази - Disciples II: Dark Prophecy
 
От: Играете ли игри?

Скоро един приятел се прехласваше по XCOM: Enemy Unknown.
Не съм я пробвал ма май е походова.
 
От: Играете ли игри?

Аз вече играя Diablo 3. Но буквално по часовник с аларма. Смятам че определено време е полезно за разтоварване, но ако се прекали става огромна загуба на време.

Все се каня да я купя, но за жалост не ми остава време да играя :(
 

Горе