Играете ли игри?

Играете ли на игри

  • Да разбира се, колкото може повече.

    Votes: 7 7.4%
  • Да играя по малко когато имам време.

    Votes: 36 38.3%
  • Геймър съм по душа но не ми остава време за игри.

    Votes: 24 25.5%
  • Играя само флаш игрички в нета.

    Votes: 3 3.2%
  • Играя само Real Life игри.

    Votes: 5 5.3%
  • Не ме влекът такива неща.

    Votes: 6 6.4%
  • Това е загуба на време.

    Votes: 13 13.8%

  • Общо гласове
    94
От: Играете ли игри?

Абе я като сте геймъри ми препоръчайте нещо да играя. Трябва ми FPS. Само че не искам да има мисии, ако има - да са елементарни. Не държа на сюжет, сценарий и т.н. Просто искам да вървя и да пуцам. Имаше една руска игра играех преди - Deadhunt, напоследък разтоварвам с Left 4 Dead. Трябва ми нещо да вървя и да стрелям.
 
От: Играете ли игри?

В момента единственото нещо, което би ме накарало да си инсталирам Windows, е Half-Life 2: Episode 3.

П.П. Ето една зарибяваща флаш игричка.
 
От: Играете ли игри?

Абе я като сте геймъри ми препоръчайте нещо да играя. Трябва ми FPS. Само че не искам да има мисии, ако има - да са елементарни. Не държа на сюжет, сценарий и т.н. Просто искам да вървя и да пуцам. Имаше една руска игра играех преди - Deadhunt, напоследък разтоварвам с Left 4 Dead. Трябва ми нещо да вървя и да стрелям.

Ето това за мен е най-доброто за момента:

[video=youtube;GPWdTEtDY8I]http://www.youtube.com/watch?v=GPWdTEtDY8I[/video]

На тази карта стигнах до wave 29.
 
От: Играете ли игри?

В момента единственото нещо, което би ме накарало да си инсталирам Windows, е Half-Life 2: Episode 3.
Това да не е епизода, който се преминава без нито един изстрел?
В Half-Life потроших доста часове. Единствената игра, дето ми остана в сърцето... И Дракан! Страхотен кеф да яздиш дракона. Но за двойката (на половината живот), след като прочетох статията в Уъркшопа (Дали е още живо това харно списание?) ми мина всякакъв мерак.

Само Героите 3!!!
Или ня`къв стрип покер... :lol:

Едно ретро за Fozzy - Heretic. Първата ми 3Д игра. ;)
 
От: Играете ли игри?

Принципно отдавна съм спрял с това начинание. Връщам се към него, когато се събираме с приятели да поиграем нещо :)
 
От: Играете ли игри?

Играя на игри да,но доста рядко поради факта,че не ми остава време.Жанра,които ме влече е автомобилния спорт тъй като съм си манияк на тема автомобили.
 
загуба на време са по принцип, но LineAge2 си остава играта за мен :) въпреки че не играя вече
 
От: Играете ли игри?

[video=youtube;UaIe9T_VDWc]http://www.youtube.com/watch?v=UaIe9T_VDWc[/video]
 
От: Играете ли игри?

Цъкам само 5-10 минути пасианс 1-2 пъти в месеца.
 
От: Играете ли игри?

Играя игри от време на време къде за убиване на време къде за разтоварване. Играл съм и WOW и Lineage, но повече съм играл разни Call of Duty-та , NFS и стратегийки. И да не забравя една много яка игра която не успях да превъртя Getting Up!
 
От: Играете ли игри?

Пробвайте Binary Domain. Аз я изиграх два пъти. От сорта на crysis и тем подобни е. Мен много ме кефи.
 
От: От: Играете ли игри?

Преди разцъквах постоянно, но за жалост вече не ми остава време :)
 
Казах, ме играя по малко кота имам време, но по принцип никак не са ми на чело в класацията. Ако имам време ще чета книга, научни статии или ще пиша по проектите си, защото май съм един от малкото хора, които печелят от хобито си и се гордеят :)

Иначе играя по-спокойни неща като: Syberia, Longest Journey и Holmes, Poirot, Dracula, Myst, Aura etc
както и Nancy Drew (ако щете - минавам ги за ден, но са такава традиция при мен още от 1вата игра, че сърце не ми дава да я пусна)
Guild Wars наскоро един приятел ме зъриби и си я взех и нея - много приятно рпг. По принцип не съм по тях, но сигурно и втората част ще си взема.
 

Горе