Играете ли игри?

Играете ли на игри

  • Да разбира се, колкото може повече.

    Votes: 7 7.4%
  • Да играя по малко когато имам време.

    Votes: 36 38.3%
  • Геймър съм по душа но не ми остава време за игри.

    Votes: 24 25.5%
  • Играя само флаш игрички в нета.

    Votes: 3 3.2%
  • Играя само Real Life игри.

    Votes: 5 5.3%
  • Не ме влекът такива неща.

    Votes: 6 6.4%
  • Това е загуба на време.

    Votes: 13 13.8%

  • Общо гласове
    94
От: Играете ли игри?

ПЦ игрите са едно от най-разпространените хобита.Лично аз разцъквам стратегии.
 
От: Играете ли игри?

Наскоро си мислех да пусна същата тема. Любопитно ми беше дали всички геймъри ще си признаят или ще се направят на "заети уебмастъри". Факт е, че почти всеки играе нещо. А пък тези, които никога не са играли компютърни игри, изпускат доста приятни моменти.

Аз от малък играех изключително много всички жанрове, докато не се натъкнах на mmorpg игрите (за съжаление). Веднъж попаднеш ли на тях, измъкване няма доста време. А пък всички останали игри ти се струват недъгави и скучни. Прекарах няколко години, играейки Lineage 2, докато не спрях внезапно малко преди Нова година и взех да чета Предприемач (за щастие).

Няма нищо лошо в умереното играене, стига да се контролира човек. При мен специално, по-добре хич, отколкото малко, че иначе...
 
От: Играете ли игри?

ПЦ игрите водят нерядко до пристрастяване,така че умната:)
 
От: Играете ли игри?

Преди играех CS , вече почти нищо ( омръзнаха ми ) :D
 
От: Играете ли игри?

От 6 години играя WoW, но съм си купил всичко на Близърд и съм отделил подобаващо време на всичките им продукти. Преди бях голям фен и на Warcraft 2,3. За съжаление обаче не ми остава време за игри последната година, а как ме сърбят ръцете... :)
 
От: Играете ли игри?

Супер яка е играта. Трябваше да е малко по-бърза, но пак кърти. (имам предвид флашката от тео)
 
От: От: Играете ли игри?

Супер яка е играта. Трябваше да е малко по-бърза, но пак кърти. (имам предвид флашката от тео)

направи над 30К точки и ти пуска бонус ниво - не трябва да има празно - стигнах до 43К - става невъзможно нататък :)
 
От: От: Играете ли игри?

Има ли тук фенове на HoN? Преди играех дота, но откакто излезе HoN цъкам само на нея, естествено когато имам време :) Ако има друга да си кажат, може да направим 1-2 игри заедно :)
 
От: Играете ли игри?

WOW, когато има време, желание и някой българин да цъкаме заедно.
 
От: Играете ли игри?

Да, когато има време. Преди години (едно време га бехме млади) бях pc геймър, но с годините и особено с нежеланието си да си сменям хардуера през няколко месеца се превърнах в конзолен такъв.
 
От: Играете ли игри?

Аз чат пат, като остане време се зарибявам по някоя стратегия.
 

Горе