Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Не си купил ябълки, купил си портокали :)

п.с. не искам статия
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Купил си си X ябълки, като X=Y-Z, като Y е броя на ябълките който си възнамерявал да си купиш на влизане в магазина, а Z са ябълките по-малко който си си купил, защото не са ти достигнали парите.
Тоест на влизане в магазина си възнамерявал да си купиш Y ябълки, но си си купил със Z по-малко защото не за ти стигнали N лева:wink:, така, че в крайна сметка си взел X на брой ябълки.:mrgreen:


ППС Включих се само за забавление и аз не искам статия

Успех!
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Купил си 3 ябълки, затова наградата е статия от 333 думи и е за първите 3 ма, а аз съм 3 тия познал
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

нито една, че не обичаш ябълки :)
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Edit 1: 3 (три) ябълки.. бяха 11 първоначално, но бях си помислил, че не бива да се повтаряме и до 10 всичко бе заето. (редактирано в 14:05)
Edit 2: Тъй като три ябълки е казано вече три пъти и пак съм недочел, включвам се с 5 (пет) ябълки. (редактирано в 18:41)
И така, 3 ракии, 5 ракии.., докато обявиш печелившите ще съм на 8. :lol: :beer:
 
Последно редактирано:
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

1 ябълка 150-200 грама. Ако си взел кило аз слагам 6.
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

1 ябълка 150-200 грама. Ако си взел кило аз слагам 6.
Вчера взех 2 ябълки и тежаха 645 грама. И добре, че взех само толкова. Супер големи, червени и сочни италиански, но безвкусни.
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Малко офтопик, но като продавах мин. година домашни непръскани грозни ябълки, но вкусни, почти никой не ми ги искаше и без пари.
 
От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Малко офтопик, но като продавах мин. година домашни непръскани грозни ябълки, но вкусни, почти никой не ми ги искаше и без пари.
Това е консуматорското общество без капка мозък. Продавай им пръскани и красиви, защото ще мине много време ако чакаме само на естествения подбор.
 
От: От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Малко офтопик, но като продавах мин. година домашни непръскани грозни ябълки, но вкусни, почти никой не ми ги искаше и без пари.

Не може да продаваш грозни ябълки и да очакваш да се избият да ги взимат. Опаковката е много важна, опитай се да ги прикриеш примерно в тъмни гъсти мрежички, предварително претеглени на някаква стойност и прикрепен възхвалебствен сертификат за произход.

Това е консуматорското общество без капка мозък. Продавай им пръскани и красиви, защото ще мине много време ако чакаме само на естествения подбор.

Ако се похвалите, че имате хубави пресни български ябълки по това време на сносна цена, ще купя няколко кила. И аз имам дърво, което ражда огромен брой много големи ябълки зелено-розови-червени ябълки, само жълти няма - сорта не го знам (какъвто и цвят да откъснеш, всички са със страхотен вкус), даже не знам как се държат на клоните, имам чувството, че дървото ще падне, без да се пръска и всяка година изобилства от плод, но зимата не ражда. Бера ги като събирам и сливи за ракия, малко преди орехите.
 
От: От: Играй и спечели: колко ябълки си купих от магазина?

Ако се похвалите, че имате хубави пресни български ябълки по това време на сносна цена, ще купя няколко кила. И аз имам дърво, което ражда огромен брой много големи ябълки зелено-розови-червени ябълки, само жълти няма - сорта не го знам (какъвто и цвят да откъснеш, всички са със страхотен вкус), даже не знам как се държат на клоните, имам чувството, че дървото ще падне, без да се пръска и всяка година изобилства от плод, но зимата не ражда. Бера ги като събирам и сливи за ракия, малко преди орехите.

И аз бих купил въпреки, че не изглеждат идеално.
 

Горе