Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Аз повече от 300 кинта за телефон трудно давам. Да не говорим за такъв, където е на едно изпускане. :) Особено с толкова голям тъч. Реално искам да спечеля такъв, защото спечелен с труд ми допада и ще има сантиментална стойност, пък и самата мисъл, че е с Андроид, макар и по-стара версия, пак ми е някакъв вид стимул. :)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Blinky

сайта на кока кола има номерата и кодовете който печелят тази седмица успех на всички
 
Знам, но номера свърша да 6ти символ или 5ти, а кодовете, трябва да ги проверя. А лошото е, че страницата ми не позволява да ползвам ctrl + F, за да търся из прозореца, в който е тази информация. Пък и предпочитам да ми пратят добрата вест. :)
 
От: Re: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Знам, но номера свърша да 6ти символ или 5ти, а кодовете, трябва да ги проверя. А лошото е, че страницата ми не позволява да ползвам ctrl + F, за да търся из прозореца, в който е тази информация. Пък и предпочитам да ми пратят добрата вест. :)

Блинки, нали са тази страница говорим http://coca-cola.bg/summer2012/winners/ при мене ctrl + f работи с opera, а ако не изходния код на страницата и там със сигурност:)
 
Re: От: Re: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Блинки, нали са тази страница говорим http://coca-cola.bg/summer2012/winners/ при мене ctrl + f работи с opera, а ако не изходния код на страницата и там със сигурност:)
Да, за тези говорим. При мен на Дебиан с ФФ, не става. Ще пробвам с Хрома. ;) Ще гледам да намеря нещо, но май ще си чакам SMS-а. :)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Абе и аз спечелих слушалки в предишната томбола. Значи миналия вторник ми потвърдиха адреса и ме попитаха дали живея в къща ............ и, че до 2 седмици ще ми доставят слушалките. Искам да попитам куриера трябва ли да ми се обади или направо чакам доставката, защото ми потвърдиха адреса. Живея на около 200 километра от София и това ме притеснява. : )
 
Re: От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Като дойде пратката в куриерската фирма, а куриера до увас, ще ти се обади да излезеш да си ги вземеш.
Тук станахме пресцентър на Кока Кола. Кой каквото му се случва пише тук. Аз днес още един номер регнах. Ех, този телефон ще го сънувам след 30ти. :)

Успехи на всички и мисля, че всеки ще си получи наградите. Просто целта е да ги спечелим. ;)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

По колко кодове регистрирвате на седмица? Аз макс 6 кода с 1 телефон. Играта е играя от 2 седмици и до ся взех слушалките :).
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

По колко кодове регистрирвате на седмица? Аз макс 6 кода с 1 телефон. Играта е играя от 2 седмици и до ся взех слушалките :).
Въпросът е колко Коли си изпил за 1.5 евро слушалките:) Най-вероятно си им на оборот, значи всичко е наред:)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Защо пък 1.5 евро слушалките 200 евро са :? ?
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Поне има ли тука някой който е взимал телефона и да каже дали си струва... слушалките ми харесаха определено не знам за вас..
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Аз съм регистрирал 4 кода от 1 телефон.. нали участвам в томболата зя телефона... ?
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Успех ти пожелавам и аз го желая телефона.. :)
 
Успехи и на теб. Само това ми хвана вниманието от наградите. И слушалките не са никак зле, но телефона ме радва повече. Не знам защо. Може би защото имам нужда да сменям скоро. Лошото при мен е, че не инвестирам много в телефон. :)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

При мене е същото положението.. xD.
 

Горе