Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

От: Re: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Здравейте!!! Аз също играх на тази игра, но честно каза ми се струва фалшива. И на предишните игри съм си намирала трудно наградите, но този път направо не знам дали изобщо се получа това, което съм спечелила. Все пак спечелих от прословутите телефони. Първо получих СМС, с който ме известиха, че печеля награда и че за да я получа, трябва да си регистрирам адрес (тъй като не съм от столицата). Аз естествено направих веднага това. След два дни получих обаждане от служителка на компанията за потвърждение на адреса. Съобщиха ми, че ще си получа наградата след 2 седмици ( а на условията на сайта пише, че наградите се доставят до 3 работни дни след регистриране на адрес!). Както и да е-реших все пак да чакам. Ето че днес двете седмици минават, а от наградата няма и следа. Опитах се да звъня на телефона на потребителя (този който го има на всяка бутилка), но какво се оказва-на този телефон можело да се свържеш само от фиксиран телефон на Виваком. Ами аз като имам мобилен телефон-тогава какво? Звънях на един друг номер, който намерих на сайта, но от там ми отговори една изключително нелюбезна служителка, която заяви че информация се давала само на другия телефон, че като съм нямала домашен трябвало да звъня от кабинки или от фонокарта представете си. Каза също, че трябвало да съм била по-търпелива. А колко по-търпелива от това????И все пак в крайна сметка аз още съм в очакване на наградата си. Другото, което ми направи впечатление е, че в рекламата и на сайта се твърди, че награди има всяка седмица. Тогава защо има пуснати имената на печелившите само от едно теглене, след като трябваше да са минали 3 тегления до сега??? Освен това аз също бих искала да знам, дали някой който е спечелил от тази промоция, вече е получил спечелената награда...
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Печелила съм от други подобни игри, преди време. От Кока-кола спечелих веднъж бутилка Кока-кола 0.5 л., но така и не отидох в магазина да си я взема - просто все забравях да взема капачката.
 
@adania, аз лично от 1 ден участвам в самата игра, като силно играя за телефона, което означава, че и 2рия ми телефонен номер ще регистрирам само 3 кода. Днес се надявам да са факт. А относно това, че телефона ти не пристига, явно имат някакъв проблем и те. Лошото в такива организации е, че само отдел маркетинг знаят за тази промоция, най-много и продажбите. Телефоните, на които се звъни обикновено седят хора, които не са запознати и не могат да дадат точни отговори на по-специфични въпроси около играта. Говоря за формените телефони, а не тези, които са предоставени специално за играта. Та там няма как даже и да ти дадат точен отговор. Знам, защото съм разигравал игри в бившата ми работа и само аз и макс селса знаехме. А като звъняха хора, само аз отговарях на въпросите. Представи си го това с по-голям мащаб.

За сега никой от нас не е печелил и се надявам, тези хора тук, които участват да вземат това, което искат. Естествено, за да спечелиш трябва да играеш де. Мен много ми е интересно дали наистина за периода на промоцията ще успея да взема един награда от 72те броя смартфони Samsung Galaxy Y5360. Щом са минали 3 седмици, значи са раздадени поне половината, което е малко демотивиращо. Но и аз късно я хванах. Така е, като използват само телевизията, а аз не гледам много много. А в интернет дойде като новина чрез темата тук. :)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Абе странно защо не са включили и големите бутилки (в офиса имаме доста от 2л. :)... от няколко месеца вече нещо спря да ми се пие тази кола иначе преди т'ва си правих спокойно и 2-4л на ден ;-)
Успех на всички дано вземете по нещо :D
 
От: Re: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Да си кажа честно-аз участвах само с 5 кода. И то не защото съм изпила всички бутилки(по принцип пия, но специално тези не съм изпила), а защото когато бях на кафе при една приятелка, тя свали няколко кода от бутилките, които намери в една каса и ми ги даде с думите: "То на нас сигурно няма да се падне". Но ето че на мен се падна-и то точно тази награда, за която играя(остава само да дойде). Затова не се отказеайте да се надявате-все пак и наградите не са една или две. А колкото до информацията-беше пусната първо в интернет и то доста преди да излезе рекламата. Проблемът беше по-скоро в това, че в заведенията заредиха по-късно от промоционалните бутилки и ги нямаше навсякъде...
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Те участват в промоцията с летните чаши...Все пак не може да ги има във всички промоции...:)))
 
Да, видях разминавката между старт на промоция и достигане до някакви кодове. Просто исках и друг да го потвърди. Като един зарибен консуматор на Кока Кола, знам всичко около тях, най-малкото щях да забележа новия етикет с промоцията. Явно ще успеят да раздадат наградите идея по-бързо, защото са почнали да получават регистрации на по-късен етап.

А защо само малките участват в промоцията? И аз нямам обяснение. Не знам как да опиша ситуацията, в която обяснявах на продавачката как вече има нови бутилки с черни капачки и етикети с промоцията, но и твърдо исках да е 2 литра. А то нямало. Като огледах после витрината ми стана ясно, че аз нещо съм в грешка. Така е като не чета условията и правилата на играта. :)

Днес сигурно ще регна с 3 кода втория ми тел. номер. ;)
 
От: Re: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Аз да се похваля-вече тъкмо бях почнала да звъня на защита на потребителя и да си търся правата, но май няма да се наложи-обадиха ми се от една куриерска фирма и ми казаха, чх имат пратка от играта за мене, така че май все пак ще видим наградите си...:)))
 
Re: От: Re: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Аз да се похваля-вече тъкмо бях почнала да звъня на защита на потребителя и да си търся правата, но май няма да се наложи-обадиха ми се от една куриерска фирма и ми казаха, чх имат пратка от играта за мене, така че май все пак ще видим наградите си...:)))
Честито от мен. Не исках да звуча като ходеща реклама на Coca Cola, но не ми се вярваше да се издънят по толкова тъп начин с наградите. Вярвам, че все ще си я получи, само въпрос на време е. За това и участвам, имам доверие в тази компания. :)

Играта е повече от истинска, но от моите познати само аз я играя. Или не вярват или им е писнало или може би не се чувстват късметлии. Не мога да определя коя точно е причината. Аз ще гледам да съм оптимист до края и дано, пък каквото стане. :)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Днес ми излезе късмета с етикетите в едно кафе сервитьорката я питах да ми даде етикетите и момичето ми събра 30 етикета и сега съм намислил една стратегия да регистрирам 6 GSM номера на приятели и дано това теглене печелившото
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

От предишната им игра останах супер недоволен.Бях събрал около 20 капачки и във всички магазини в който течеше промоцията с наградите ми отговаряха,че все нямат награди,чакали да им донесат.Но това не се случи.
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

От предишната им игра останах супер недоволен.Бях събрал около 20 капачки и във всички магазини в който течеше промоцията с наградите ми отговаряха,че все нямат награди,чакали да им донесат.Но това не се случи.


прав си!
Говорил съм с представител за нашия регион и само спомена Маркетинга не е очаквал такова търсене на наградите си!С една дума ,ако има пуснати 100 печелевши капачки, се очаквало да се потърсят към 25-30% , а не цели 90%.така че НЕ ВЕРВАЙТЕ на коката!
Пийте само Schweppes!
 
Аз вече регнах 5 номера, като мисля да регна поне още 3, а защо не и 4. Селя като бройка 8 или 9. Ако не спечеля нищо, значи не ми е писано и както вика един познат - това не е моя телефона. :)

И на мен са ми го играли номера с наградите и директно съм писал на организатора да им обясня защо не съм си я получил, и не след дълго съм с наградата. Никой себеуважаващ се бранд няма да се издъни заради такова ламерско недоразумение. Може да сложа и пари на това. Когато "ги оповестиш, че нещата не им се получават от към получаване на награди" директно минаваш като техен персонален проблем. Ако не го възприемат така, после става тегаво - знаете какъв хейт се лее в мрежата, нали? :)

Някой да се похвали, ако има спечелена награда. :)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

след 12 GSM номера регистрирани с по 5 кода не спечелих и този път :( явно нямам късмет в тази игра

макар видях номера си първите 6 цифри но кодовете не бяха същите :(
 
Re: От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

след 12 GSM номера регистрирани с по 5 кода не спечелих и този път :( явно нямам късмет в тази игра

макар видях номера си първите 6 цифри но кодовете не бяха същите :(
Не трябва ли да получиш SMS? Къде гледаш класацията?

Крайна дата за регистриране на кодове: 31.08.2012 г.

Реално играта не е приключила, бухайте още до това време. :) Аз имам вече 6 също. :)

@ Kreayshawn, не мога. Телефонът ми е по-добра оферта за мен. Но съм съгласен с теб, защото там се искат 5 кода, което означава, че е по high-level награда. :)
 
От: Re: От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Не трябва ли да получиш SMS? Къде гледаш класацията?



Реално играта не е приключила, бухайте още до това време. :) Аз имам вече 6 също. :)

@ Kreayshawn, не мога. Телефонът ми е по-добра оферта за мен. Но съм съгласен с теб, защото там се искат 5 кода, което означава, че е по high-level награда. :)

Ееее ... това са близо 2 чифта слушалки на всеки час (oт 295 броя всяка седмица , средно толкова излизат) :D Шанса наистина е голям да спечелиш ! Аз от първите 5 кода веднага спечелих слушалчиците , а сега очаквам обаждане от куриерската фирма :) Регистрирай за слушалките , защото едно че шанса да ги спечелиш е по-голям , второ - можеш да ги продадеш за 300 кинта , а телефончето чисто ново без договори бла-бла е 200-210 кинта !!! Демек можеш да си купиш по-хубав телефон ако спечелиш слушалки и ги продадеш.
Аз продължавам да играя , ако спечеля още един чифт веднагически ги продавам и си купувам някакъв бюджетен обектив за апаратчето ми (Nikkor 50mm F/1,8G maybe)

Айде късмет на всички , продължавайте да играете и дано да спечелите ^________________^
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

тука май послъга :)


Не виждам полза да лъжа :) ...
2 дни преди да ме изтеглят регистрирах кодовете , и тегленето миналата седмица ми излезе късмета просто :) Тази седмица определено не съм късметлия обаче ...
А относно цената на слушалките - провери в интернет и ще се увериш , че са така.
Ако някой е печелил слушалки , може да потвърди , че е получил същия SMS като на снимката долу.
 

Прикачени файлове

  • _DSC0865.jpg
    _DSC0865.jpg
    46.9 KB · Преглеждания: 17

Горе