Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Преди около 3 години имаше една промоция пак с кодове върху етикети. Спечелих екскурзия до гр. Сандански в 3* Хотел за една нощувка. Въпреки, че беше една нощувка, хотела беше прекрасен и си прекарахме супер. С това изречение исках да споделя само, че от Кока-Кола наистина се печели и тези, които са загубили надежда за печалба, искам да им кажа, че всичко е до късмет! Регистрирах над 40 кода, но нищо де, стискам зъби. Успех ви пожелавам!
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Преди години също имаше пак с кодове наградите бяха сребърни бижута бях спечелил сребърен пръстен на Кока-Кола и го подарих на едно момиче (защото беше женски) и още награди съм печелил не лъжат отколкото намери в сапуна си 1 лев ;xx
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Общо 223 регистрирани кода... На 1 номер, и едно голямо НИЩО!!!
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Определено играта е късмет.. :)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

http://snimki.igrivo.eu/kick-in-the-mix/

Топката от Пепси Кола, току що дойде със спидито. Надявах се на таблет, но такъв ми бил късмета. Други:
Каменица - ДВД плеър
Киткат - ДжиЕсЕм, блу тут хендс фри и ваучер с минути
Кинг - 4-5 златни медальона
и др. но не се сещам
 
Re: От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Общо 223 регистрирани кода... На 1 номер, и едно голямо НИЩО!!!
Лелеле, всичките 223 кода на един номер. :)

Така не се играе, това си е едно участие и то за всичките награди. С тях можеше да играеш:

- за пропуски с 223 тел. номера;
- за телефони и пропуски с 74 тел. номера;
- за слушалки, телефони и пропуски с 44 тел. номера.

И при мен нищо като цяло. Имам още надежди до 30то число този месец. :)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Значи ако регистрираш от един gsm номер 5 + 5 кода- общо 10, нямаш два пъти по голям шанс да спечелиш ?
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Значи аз тая седмица регистрирах 4 телефона с по 3 кода... дано спечеля желая го много телефона.. :]
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

31 е последния ден от играта... вече на 1 не става.. : ]
 
Re: От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Утре е последния ден от играта...
Прав си - до 31.08.2012 г. е. Което означава, че има още 2 дни. Този мина. 30ти и 31ви този месец. Предполагам е до към 00:00 часа. Успех на всички. :)
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Да попитам регистрирах 6 кода на 1 телефон. Без да искам когато регистрирах един от кодовете на мобилния оператор избрах М-тел, а всъщност е Виваком... фатална грешка ли е това или не?
 
От: Играта на Кока-Кола " 400 Яки награди всяка седмица!'

Ама искам да разбера дали един код ми се губи или не... аз мисля, че няма значение, защото като регистрирах 6-ия код пишеше, че съм регистрирал 6-кода... май няма значение от това номера не съм го объркал нито 1-път само оператора, но то 087 няма как да бъде на м-тел. няма логика от 6 кода да станат на 5... регистрирах 6, защото всеки 3 код участва в томболата за телефона.
 

Горе