Игри за двама?

monefff

Well-Known Member
Колеги, знаете ли няква зарибени игри за двама? С джойстици за компютър..

Изтеглих най-новотo NFS Rivals, но то няма вариатн за игра за двама със Split screen..
Търся някви зарибени игри да играем аз и моята приятелка.. да релаксираме след тежък работен ден.. ^_^

Предимно някви с коли търся.. (все пак с джойстик ще се играе..)
 
Re: От: Игри за двама?

Не е за коли но е "разпускаща" поне за единия :D
http://www.streetfighter.com/us/sfv

Леле, колко е еволюирала тази игра не е истина. :)

Мм, аз бих ви препоръчал Quake 4 Arena. :)

Ех, колко беше просто преди време - танкчетата, контрата. :)
 
От: Игри за двама?

Щях да предложа FIFA която е идеална за джойстик и 2ма, ама щом и жена е намесена не знам дали ще и е интересно :D
 
Re: От: Игри за двама?

Щях да предложа FIFA която е идеална за джойстик и 2ма, ама щом и жена е намесена не знам дали ще и е интересно :D

Да, ако не се навие на коли или нещо подобно, ти е спукана работата. :)
 
От: Игри за двама?

Щях да предложа FIFA която е идеална за джойстик и 2ма, ама щом и жена е намесена не знам дали ще и е интересно :D
Свалих фифа 2014, щото 2015 не мога да я наглася.. не мога да се оправя с тая 2015 и тва е.. направо нз..

Иначе жената и на фифа е навита, ама повече се кефи на някви колички да зарибим..

(баси късметлията съм.. да цъкам игри с жената.. мечтата на всеки геймър-мъж :lol:)
 
Re: От: Игри за двама?

(баси късметлията съм.. да цъкам игри с жената.. мечтата на всеки геймър-мъж :lol:)

Да, така е. Ако започне да те пита за Куейк, Уофенщайн или Кинк Пин, направо и предлагай брак, ако не си го направил вече. ;)
 
От: Игри за двама?

Mortal Kombat IX и X с две ръце. Имам Xbox360, преди 2 години това ни беше любимото занимание с приятелката да се млатим на Мортала.
 
От: Игри за двама?

moneff, препоръчвам:
INTIMNO.jpg
 
От: Игри за двама?

И ще си поръчвам два джойстика Logitech F710 .. най-евтините намерих тук https://www.ozone.bg/product/logitech-f710#fullContent
Ако някой знае дали има по-добра цена от тези да казва :) (или ако има магазин и продава и може да ми направи добра цена, може да ги взема от него)
 
От: Игри за двама?

От година и половина играя с джойстик за 10 лева.
 
От: Игри за двама?

От година и половина играя с джойстик за 10 лева.
Аз търся такъв дето е като на PS3 / PS4 .. свикнах на такова чудо и не искам друго.
Трябва ми да е Wireless и да прилича на PS3/PS4
 
От: Игри за двама?

Това е друго вече. Брата даде една камара пари за джойстик, а няма разлика с моя за 10 лева.
Аз търся такъв дето е като на PS3 / PS4 .. свикнах на такова чудо и не искам друго.
Трябва ми да е Wireless и да прилича на PS3/PS4
 
От: Игри за двама?

Нали знаеш че джойстика от пс3ката може да си го ползваш на компа? Аз така играя някой игри, примерно фифа.
 
От: Игри за двама?

Имам позната, която е фенка на Фифа, с нейния мъж са големи фенове, но вече по-рядко играят, че имат дете и второто е на път. Тааа като ти прочетох заглавието на темата и си помислих, че се майтапиш и се чудиш какво да правите с приятелката си след тежкия ден... правете деца де!! :D:|
 
От: Игри за двама?

И ще си поръчвам два джойстика Logitech F710

От техномаркет или технополис го купих или за 79 или 99, не съм сигурен, но мисля че беше за 79лв преди няколко месеца. Може да погледнеш.
 
От: Игри за двама?

Защо да играете игри един срещу друг. Може да играете адвенчър игри.
Интересни истории, мистика, и mind blowing ..
ето една бг общност която се занимава с превод на такива игри http://adventurersbg.info/
 

Горе