Игри на волята 2021 ще се гледа ли?

То от 1 месец се знае кой печели
 
То от 1 месец се знае кой печели
Кой? Абе има много мемета във фейса, които не ги разбирам с една участничка - яка женица с черна коса и татуси. Какъв и е случая на нея и защо е базикат, да взема да ги загрея най накрая тези мемета. :)
 
Украинския олимпиец
 
Кой? Абе има много мемета във фейса, които не ги разбирам с една участничка - яка женица с черна коса и татуси. Какъв и е случая на нея и защо е базикат, да взема да ги загрея най накрая тези мемета. :)
Ако говориш за Мани, тая беше голяма трагедия. Цялото предаване беше супер наредено, най-големият резил в бг телевизията...
 
Игрите бяха интересни, но много нагласени. А че Андрей беше победител, го обявиха 3 месеца преди финала. :D
То, разбира се е на запис и такива неща се разбират, ама съспенса заради това го има. Не го гледам от месец това "шоу", не гледах и финала. Откакто видях как тая маникюристка отстрани толкова хора, защото и нагласят игрите като за нея, ми стана безинтересно. Не може на вързано куче хляб да даде, ама ще я бутаме напред, защото всява паника и раздор в племената. Айде догодина няма и да я гледам тая пародия.
 
Гледам си оригиналният Сървайвър - американският, всеки сезон има нови неща.
Когато си гледал как се прави истинско риалити сървайвър шоу, то всякаква БГ продукция от типа на Фермата, Игри на Волята, дори БГ Сървайвър ти изглеждат като постен редък буламач.

Моят ТВ се ползва само за 2 неща: Гледане на неща свалени от торенти, явно съм си фен на старата концепция. По нетфликс надали дават неща на амазон, ейпъл тв, ейчбио , още по-малко скандинавски или азиатски продукции.
По-рядко гледам спорт - предимно тенис, много рядко футбол.
 
Последно редактирано:
Махнаха убавия биг брадър с дълбокия психологически замисъл - родния популяритет да си покаже магарията на макс срещу тлъст хонорар, и сложиха "фермери и спортяги се борят за ляб и кеш"... Аман от простонародни зрелища, искам "благата извисена жена на Иван от Андрей - Ирина Тенчева като зла кучка", и "Ути интелектуалеца - дребнав прост гъс (с черррно пиперче)". Ама няма...:(
 
Последно редактирано:
Добре си беше ВИП Брадъра, И дори БИГ Брадъра. :) Не знам какви са тези формати сега, но класиката си беше това. Сега излязоха какви ли не, от които нищо не ми харесва. Може да е от мен. :) Дори не правя разлика между Гласът на България, Маскираният певец и България търси талант. Честно. Да не говорим за форматите като Фермата, Игрите на волята, имаше и още един, ама не се сещам....и всички ги изляха на веднъж, за да се надцакват телевизиите коя е направил по-голяма боза. :)
 
Добре си беше ВИП Брадъра, И дори БИГ Брадъра. :) Не знам какви са тези формати сега, но класиката си беше това. Сега излязоха какви ли не, от които нищо не ми харесва. Може да е от мен. :) Дори не правя разлика между Гласът на България, Маскираният певец и България търси талант. Честно. Да не говорим за форматите като Фермата, Игрите на волята, имаше и още един, ама не се сещам....и всички ги изляха на веднъж, за да се надцакват телевизиите коя е направил по-голяма боза. :)
Абсолютно си прав, брат. Ако някой мен ме пита кой е спечелил последния "X-фактор" или "Гласът на България", ще кажа Тома или Здравко от Поморие. Аз за други не се сещам. Не знам какви са тия реалитита, дето се появиха последните години, обаче като го спечели някой и му кажат името и край - все едно умира - никой не го знае, няма известност, няма нищо. Правят се реалитита на конвейер и понеже телевизионния пазар е претрупан с такива бози, никой не ги гледа. Някога имаше "ВИП брадър" и "БИГ брадър", и да - бяха класика. И да - немалко хора станаха известни именно от тия предавания. Пълна простотия си беше де, но пък беше интересно. Сега това "Маскирания певец" с панелистите примерно е пълна боза. Само водещите са забавни. Не съм гледал нито един епизод на "Хелс китчън" или това другото за готвене. "Игрите на волята" ги гледах, докато се оказа, че хич не са игри на волята, а игри на сценаристите. "Ще оставим тоя, дето на нас ни кефи, за да има интрига."
Имаше едно предаване преди време, дето ми харесваше - "Красавицата и отличникът". Борислав Лазаров го водеше. Беше представено като социален експеримент. Лично на мен ми харесваше как събират зубъри с красавици - 2 доста различни свята и беше интересно.
Според мен трябва да се появи нещо ново, тези посредствени формати, които крадем от Чужбина са успешни 1-2 сезона и после умират... Това е моето мнение.
 
Дори не правя разлика между Гласът на България, Маскираният певец и България търси талант. Честно.
Аз не съм ги и чувал даже :D
 
Аз не съм ги и чувал даже :D
Хахаха, стига бе. Постоянно върви това събота, неделя и понеделник вечер. Нямат повторения. Дори някои имаха наскоро финал, за да могат да подготвят коледни концерти. За тези, които не пеят от Игри на волята, Фермата и май още нещо имаше, за тях не знам какво ще ни подготвят. :)

Абсолютно си прав, брат. Ако някой мен ме пита кой е спечелил последния "X-фактор" или "Гласът на България", ще кажа Тома или Здравко от Поморие. Аз за други не се сещам. Не знам какви са тия реалитита, дето се появиха последните години, обаче като го спечели някой и му кажат името и край - все едно умира - никой не го знае, няма известност, няма нищо. Правят се реалитита на конвейер и понеже телевизионния пазар е претрупан с такива бози, никой не ги гледа. Някога имаше "ВИП брадър" и "БИГ брадър", и да - бяха класика. И да - немалко хора станаха известни именно от тия предавания. Пълна простотия си беше де, но пък беше интересно. Сега това "Маскирания певец" с панелистите примерно е пълна боза. Само водещите са забавни. Не съм гледал нито един епизод на "Хелс китчън" или това другото за готвене. "Игрите на волята" ги гледах, докато се оказа, че хич не са игри на волята, а игри на сценаристите. "Ще оставим тоя, дето на нас ни кефи, за да има интрига."
Имаше едно предаване преди време, дето ми харесваше - "Красавицата и отличникът". Борислав Лазаров го водеше. Беше представено като социален експеримент. Лично на мен ми харесваше как събират зубъри с красавици - 2 доста различни свята и беше интересно.
Според мен трябва да се появи нещо ново, тези посредствени формати, които крадем от Чужбина са успешни 1-2 сезона и после умират... Това е моето мнение.
А, ето какво ми се губи - X-фактор. Ама то върви ли? Здравко от Поморие беше в първия Биг Брадър. :) Тома, да ясно - той после стана добър музикант и съм му фен. От тия риалитита излиза и от време на време някое друго гласовито талантче, което после си продължава доста успешно кариерата. Мисля, че това се отнася за Михаела Маринова, Гери-Никол (и тя беше от някой формат, забелязана от Криско и Миро), Рафи, Ангел и Моисей, Маги Джанаварова, Деян Каменов, Невена Цонева (която харесвам много), Дивна, Михаела Филева.

А какво стана с нещо, май Сървайвър беше? И още едно - някакъв остров на изкушенията, от където тръгна кариерата на златната Златка. На къде отива този свят? :)
 
Основно трима продуценти взимат чужди продукции и ги правят в България сега - Иван и Анрей, Славчо и Магърдич. Тъпото е, че не взимат формати, които освен интересни, са и полезни. Примерно с какво е полезен "Маскираният певец"?! С нищо. Ентъртеймънт. Обаче примерно по TLC гледам едно реалити "Моето 300 килограмово тяло" - взимат един човек с проблемни килограми и се опитват да му решат проблемите. Или в щатите има реалити - хващат педофили и ги излъчват в ефир. Ей такива предавания според мен са интересни. И най-вече полезни. А не кой е поредния който й го е турил на някоя от Златките.
 

Горе