Игри на волята 2021 ще се гледа ли?

А ти как разпускаш като гледаш тук в пъти, в пътииии по-големи интриги и палячовщини :)
Иначе, гледам предимно битките, щото тук - виртуалните със задмониторните герои, бая дотегат :D

Бившия член да не е Неделчо?
Неделчо може да се окаже втори-трети, нз. Друг е, гледайте внимателно ;)
 
А ти как разпускаш като гледаш тук в пъти, в пътииии по-големи интриги и палячовщини :)
Иначе, гледам предимно битките, щото тук - виртуалните със задмониторните герои, бая дотегат :D


Неделчо може да се окаже втори-трети, нз. Друг е, гледайте внимателно ;)
Да. Едни хора ги правите тези драма и честно казано не обръщам много внимание. И ми е разтоварване, а и ще ме видиш по-често в друг тип теми. ;) И определено не ръся глупости. :) Или поне се старая да не го правя, дано ми се получава де.
 
Аз съм най-културният в тоя форум :D и в същото време най-невъзпитания, по вечната презумция "каквото повикало - такова се обадило" ахаха няма как да търпя "лансираните" тук палячовци, които ВИНАГИ започват зрелището първи, ОСВЕН когато поне малко могат да ми бъдат на нивото.. иначе и аз мога да се забавлявам :)
 
Ето какво сътворяват гледащите (като @madgooglebot) и участващите (на които @madgooglebot се кефи) в подобни медийни шитни... Какви хубави лайна оставят зад себе си.

Няма смисъл от повече обсъждане. @Blinky за кенефа.
 
Ето какво сътворяват гледащите (като @madgooglebot) и участващите (на които @madgooglebot се кефи) в подобни медийни шитни... Какви хубави лайна оставят зад себе си.

Няма смисъл от повече обсъждане. @Blinky за кенефа.
Ще ни се разсърдят от медията, която чат чат ни дават по новините, къде с добро, къде с лошо. :)
 
Ето какво сътворяват гледащите и участващите в подобни медийни шитни... Какви хубави лайна оставят зад себе си.

Няма смисъл от повече обсъждане. @Blinky за кенефа.

И след теб оставят огромни лайна, но Блинки ги търпи. При теб обаче е безплатно, до като продукцията например, плаща луди пари за да използва терените. Явно проблема ще се окаже в собствениците, а не в участниците :)
 
Тъй, аз го гледам за фон като цяло това предаване, ама няма как да не ми направи впечатление, че нещата се случват доста по сценарий.
То ако не е сценарий, няма как просто.

Примери:
- обрата на Неделчо (още по визитка изграден образ на пъзелджия)
- плажа на изгнаник ли беше кво беше - този, който спечели "битката" още по визитката си му беше там мястото.
- обрата на одитора (математик момчето) - останалите не мога да смятат, смех.
- номинирането на русата булка от русначето - останалите да са толко прости, че да не дадат поне още един глас за Борис.

Отделно интригите, които се гледат у предаването не се пораждат сами.
Снощи примерно ми направи впечатление, че Неделчо и една друга направиха цял диалог по повод елементарна промяна в избора на позиция в играта на друга участничка. Нещо, което аз примерно бих казал само - ОК и да се приключи.

Аа и още смешно нещо - варели по 240 см, а Братоев стърчи над тях

Няма риалити без сценарий. Явно ще е скучно и няма да има интерес.
 
Братоев и юрисконсулта имаха 10 минута преднина на уравнението. Не им е виновен одитора, че не могат да го решат. :)
Иначе да, нормално е продукцията да понаглася нещата, за да води сюжета в определена посока. Това е практика на всяко риалити.
Интересните трябва да остават, другите да си заминават. Нищо лично, просто бизнес. ;)
 
Тоя отшелника има огромни шансове. Първо си е животно, после пипето му сече яко. Това + че ще озверее там и много важно - няма да се влиае от никаква групово-племенна терапия, отборни глупости и тн.. мисля, че ще берат ядове с него :) Ако изобщо издържи в гнята де..
 
Много несправедлива е неговата работа - едните ядат шоколади и меса, той дебне червеи и гущери. :) Но самото му вкарване подсказва, че ще го държат дълго в играта.
 
С човека на самотния остров много подценяват зрителя. 3 седмици да се храниш с щурчета, да носиш увита опитомена змия около ръката си и опитомен орел да лети около теб. В същото време да не си въобще изнемощял, това говори са две теории, или си нечовек или си близък на продукцията, която ще те избута максимално напред и ще те налага като перфектния победител.
 
Е той си е птичар, в къщи си гледа две такива. Тва не е измама. Със змията също не е драма, тва е неква водна безобидна скочувра :)
С яденето, нз верно дали няма по некоя фафла да им дават на каше.. Ама тия пичове там с тия пТички, толкова време там и да не се бодат, тва има рецензия гаранция :D
 
С човека на самотния остров много подценяват зрителя. 3 седмици да се храниш с щурчета, да носиш увита опитомена змия около ръката си и опитомен орел да лети около теб. В същото време да не си въобще изнемощял, това говори са две теории, или си нечовек или си близък на продукцията, която ще те избута максимално напред и ще те налага като перфектния победител.
Абе всичко е цирк, който ще остави някой да умре от глад в ефир. Пълна тъпня. Не знам кой го гледа, дано му е приятно и весело. Мен реално ме радваше едно време простотията по ВИП брадър. Друго риалити не съм гледал, а и не мисля. Всичките са ми меко казани глупави и не много добре пипнати като сюжети. И тази Ралица става за много неща, но някак не ми се връзва там. Сори, но това, че си добър актьор не значи, че си добър водещ. Малко са различни нещата. Като видях Джаро да задава въпроси в Стани богат. :)
 
Това започна ли. Айде при Гала пак ще има знайни и незнайни войни. Поне нещо, което е ново. А що махнаха брадърите? Аз дори се чудя и това кой го гледа, и онова избушеното Фермата. Тези Гласа на България и България търси талант що годе, все забавляват хората, защото виждаш умения. Да си стриеш червей в лула, за да го изпуши, не знам какво умение ти трябва, освен липсващ сив орган в главата. Май некви такива ги правят във фермата. Докато не се появят ония двамата опосоми да кажат, че интригата се заплита и на някой ще му спрат тоалетната хартия.
 
Това започна ли. Айде при Гала пак ще има знайни и незнайни войни. Поне нещо, което е ново. А що махнаха брадърите? Аз дори се чудя и това кой го гледа, и онова избушеното Фермата. Тези Гласа на България и България търси талант що годе, все забавляват хората, защото виждаш умения. Да си стриеш червей в лула, за да го изпуши, не знам какво умение ти трябва, освен липсващ сив орган в главата. Май некви такива ги правят във фермата. Докато не се появят ония двамата опосоми да кажат, че интригата се заплита и на някой ще му спрат тоалетната хартия.
Аз пък бих отишъл във фермата. И ако ми спрат тоалетната хартия и водата, тогава ще разберат що е туй АПОКАЛИПСИС.
 
Абе всичко е цирк, който ще остави някой да умре от глад в ефир.
Е то си е подобно на сървайвърите.. тях що цял свет ги произвежда? Пък и си се гледат.. Кой квото му е кеф - тва :) някой пък плачат на турски сериали, други пък се вживяват на български "мафиотски" :) трети пък пеят в глада на България..секви интереси брат, а пък има и бизнесмени, най-големи, дето по-цел ден въртят бизнес (за това говорят), но са мин 12/24 у форума :D
Четвърти пък чакат първо число..и до кат дойде.. тежко ни горко :D:D:p
 
Ако исках сървайвър или там каквито разновидности има, щях да гледам новините как пенсионер с пенсия 300 лева на месец си плаща ток, вода, храна и лекарства, всичко друго е позьорство. :) Да, няма ли някакъв формат като на Тръмп, Стани стажант ли беше. Гледах го преди години. Нещо бизнес, нещо креативно. Ходи един готвач из локалните ресторанти и ги храни колко са некадърни и колко са зле условията. Еми да, те нямат омари и пържените картофи със сирена са една 1.60 лева, какви условия да имаш точно. :) Заливат ефира с толкова безполезни реалитита, че чак се чудя как им се гледат. Седиш с празния поглед, след като са ти сипали пумията от новините, да гледаш клоуни. :) Класика. :)
 
И тва е вярно, въпреки, че в голяма степен е ЖАЛКО, а все пак има стойностни хора и предпочитат да се забавляват, разнообразяват и най-важното - релаксират с други неща, въпреки, че ги смяташ за смешни и неполезни. В тоя смисъл и форума става супер неполезен и смешен, когато говорим за време, което трябва да се използва чисто за релакс ;)

Усещам, че в някаква степен ми товариш вина едва ли не за отлив от форума в часовете в които би трябвало да има калабалък, но повярвай ми - това са естествени процеси и нямат грам общо с моите крейзения ахахах :) Сам виждаш, че форума в един момент става тежък и натоварващ, или точно обратното на търсеното - релакс :)
Знаем общо взето сценарият тук - пуска се тема за мнения за сайт (например). Веднага изкачат тези, които одобряват, но "винаги може да е по-добре", после идват кибиците - "Зле е, но пък може и по-зле", естесвено и гладниците - "много е зле, но винаги (ако си платите добре) може да стане много по-добре... ахахахаха Тия послените са най-кривата част във форума, защото факта, че изобщо пишат такива неща, ясно КРЕЩИ, че са тотал некадърници, и въпреки, че в самите им екипи има способни хора, те дърпат кораба към дъното, просто защото.. ми некадърници са си.. :D

И тн. много примери.. едва ли ти се четът всичките точно сега :)

Но тезата общо взето е, че не можеш да накараш членовете на форума, да се не забавляват (както смятат за добре), за сметка на полезното им участие във форума, защото - загубата за едното, неминуемо дава вредни разсейки върху другото ;) .. Или на български - който трупа негативна енергия в себе си, от чисто философска практика - задължително я предава (само и само да не я задържа) на най-лесно достъпното за предаване място..в случая - този либерален форум хах :)

Така че, първото число си е първо число, предпочитанията за релакс са си индувидуални и неприкосновени ахахаха ако държим да показваме минимума от лошите си страни публично, в т.ч. и негативният им ефект върху тази форумна Общност :D:D:D
 
Гледах го, само че му смениха заглавието на Преброяване 2021. Отвратителна трагикомедия с хорър елементи.
 

Горе