Идея за домейн - сайт събиращ всички нередности в България

Re: От: Идея за домейн - сайт събиращ всички нередности в България

Ако е вярно си връщам думите - не си мангал и се извинявам. :|

Братле, до къде го докарахте със сайта, че ми е интересно. :) Нямам търпение да започне да оперира. :)
 
От: Re: От: Идея за домейн - сайт събиращ всички нередности в България

Братле, до къде го докарахте със сайта, че ми е интересно. :) Нямам търпение да започне да оперира. :)

До кривата круша.
Мацката спря да ми отговаря в скайп и се покри изцяло. След което и аз зарязах идеята. Сам не е работа.
Сега друг интересен проект съм захванал, за нещо ще ти пиша на скришно.
Инак засега нямам излишно време, след месец два три може и да имам и ако някой е заинтересован да се включи винаги може да ми пише.
 
Re: От: Re: От: Идея за домейн - сайт събиращ всички нередности в България

До кривата круша.
Мацката спря да ми отговаря в скайп и се покри изцяло. След което и аз зарязах идеята. Сам не е работа.
Сега друг интересен проект съм захванал, за нещо ще ти пиша на скришно.
Инак засега нямам излишно време, след месец два три може и да имам и ако някой е заинтересован да се включи винаги може да ми пише.

Да, пиши ми брат. Ще се радвам да хелпна с идеи нещо. :) И аз планувам след има няма месец да се поосвободя за изпълнение на малко зарязани неща. Иначе супер, че имаш други неща. ;) Много интересно щеше да се получи с този сайт. Дано скоро го захванете с някой и го да го завърши.
 
От: Re: От: Идея за домейн - сайт събиращ всички нередности в България

До кривата круша.
Мацката спря да ми отговаря в скайп и се покри изцяло. След което и аз зарязах идеята.

Мацките са рядко роботизирани. Далеч са от бизнес модела и лесно се поддават на емоции...
 
От: Re: От: Идея за домейн - сайт събиращ всички нередности в България

До кривата круша.
Мацката спря да ми отговаря в скайп и се покри изцяло. След което и аз зарязах идеята. Сам не е работа.
Сега друг интересен проект съм захванал, за нещо ще ти пиша на скришно.
Инак засега нямам излишно време, след месец два три може и да имам и ако някой е заинтересован да се включи винаги може да ми пише.

Каква помощ ти трябва, кажи,,, ако мога да съм полезен, разбира се
 

Горе