Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Статус
Not open for further replies.
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Само едно не мога да разбера.В заглавието на темата пише как да изкараме няколко хиляди на месец, а в описанието на идеята пише как да изкараме по 40 лв през ден което май прави 600 лв на месец ? ? ?

Какви 600 лв? Сметни и рисковете, и удряш дъното. :)

но да знаете ако не спазвате и се уливате може да загубите инвестицията си, но нали без риск не става.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Сега ми хрумна, ако платите не получавате нищо, и авторът на темата ви казва, ми аз нали ви писах, ако сте алчни и се уливате, че ще загубите:)))) и не ви праща нищо

Ама ще е честен с вас, ахахахаххаа
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Вие може да кажете всичко, аз съм казал това което трябва. няма повече да споря с вас. Именно затова цената е висока, за да се купува от 1-2 двама а не от 100 човека.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Именно затова цената е висока, за да се купува от 1-2 двама а не от 100 човека.

Именно затова цената е висока - за да се купува от един, двама и после да ме няма. :mrgreen:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Брато, имам друга идея. Може да размениш идеята за форумна репутация. Сподели я безплатно и ако наистина бачка, ще си "репутационният лидер" на форума - това е безценно.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

devilx дай малко повече инфо за "идеята". Придай и някаква форма, за да разберем дали си струва.
1. Колко време дневно отнема, ангажира ли вниманието да следиш нещо, за да реагираш?
2. необходимо ли е някакво определено знание или умение, английски език, математика?
3. Друга инвестиция освен въртяните пари необходима ли е?
4. Може ли да се прави с обем, примерно да не са 40 лева дневно, а 100-200?. Колко време ще отнема тогава и може ли пак да е един човек?
5. Има ли лимит за време, сезонно ли е или целогодишно работи?
6. Как се получават плащанията на печалбата, пейпъл, чек, банка?
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Напиши WSO и го продай в WF :p
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

мен не ме интересува идеята, но докато умувате имам чуството че губите пари :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

мен не ме интересува идеята, но докато умувате имам чуството че губите пари :)
Не всичко в този свят е пари. Понякога човек трябва да се поразнообрази. Вариантът с умуването е някакъв вид разнообразяване.
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

докато се разнообразявате колегата губи клиенти - шегувам се естествено, старите хора са казали - хубавите неща бавно стават, така че не бързайте, премислете и който иска ще си плати, който не ще следи темата
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Хаха, така се продавала идея значи. Аз ще ви дам една безплатно, която нямам време да ползвам. Все още има хляб в нея.
реализацията е супер лесна и включва "Where can i buy" въпроса в yahoo answers, а вие отговаряте с Амазон афилиейт линк. Има по няколко стотин такива въпроса на ден и това е само тази фраза, ако проявите малко креативност можете да намерите и други фрази и други места за търсене не само yahoo. Можете също "where can i get" "discounts" "low price" "where they sell" "I need to buy" и така нататък. Търсете на адвансед сърч в Yahoo answers и изберете "No Answers" от"Number of Answers" секцията. Ето ви един примерен сърч: http://answers.yahoo.com/search/sea...nswer_count=0&orderby=date&filter_search=true

Проверявайте въпросите какво искат хората и отидете в Амазон, където намирате каквото търсят или подобен продукт и вземете афилейт линка към този продукт. Даже и да не купят същият продукт а потърсят и купят друг вие пак ще получите комисионна защото са посетили Амазон от вашия линк. Не използвайте директни афилейт линкове при Yahoo answers защото ще ви баннат, а използвайте НЕ популярни URL shorteners и проксита. Най добре е да се целите към продукти над 100$. Хубавото е че Гугл ще започне да индексира тези въпроси и отговори и ако след време някой друг търси същия подобен продукт ще попадне пак на вашия линк и многократно можете да получите комисионна от един и същ отговор. Можете също да задавате въпроси с високи търсения в Гугл (използвайте адлордс тула) и да си отговаряте сами :) Яхуу анслърс се индексира много често на първи позиции в гугл по много търсения! Възможностите с тази система са много големи, раздвижете си фантазията, можете да я използвате и ако имате онлайн магазин.

https://affiliate-program.amazon.com/ - Афилейт програмата на Амазон.

Ако имате въпроси пишете ми на Прайвит.

Деразйте!
 
Последно редактирано:
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Никой няма да купи "идеята" ти, така че ти предлагам да споделиш на всички как става номера. Лично аз ако изкарам толкова пари от това, колкото си написал, че може да се изкарат, давам ти веднага 50%. Сигурен съм, че повечето колеги ще се съгласят на тая оферта. Ти ако не си съгласен... Губиш!
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Колеги, ама как сте настръхнали от любопитство:)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Продавам идея как да се вадят неограничено количество пари. Обаче има риск. Може би си мислите, че ще искам 1 милион на месец за идеята? Или може би поне 95% от вашата печалба? Не! Само сега цената на идеята е $999.98 (еднократно, без месечни такси и проценти). За първите 1000 баламурници, които си я купят - специална цена от $99.98. Само за членове на predpriemach.com - плащането се извършва 1 месец след като ви дам идеята. Ако в рамките на този месец не сте на печалба - не дължите нищо. Къде е уловката? Ще трябва да се регистрирате в един или няколко сайта през мои афилиейт линкове, така че аз ще спечеля, независимо дали сте на печалба или не.

Има риск да си изгубите парите. Гаранция - Франция (т.е. не давам никаква гаранция, че ще спечелите, макар и вероятността да не е малка). Четете идеята на свой риск.
 
От: От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Продавам идея как да се вадят неограничено количество пари. Обаче има риск. Може би си мислите, че ще искам 1 милион на месец за идеята? Или може би поне 95% от вашата печалба? Не! Само сега цената на идеята е $999.98 (еднократно, без месечни такси и проценти). За първите 1000 баламурници, които си я купят - специална цена от $99.98. Само за членове на predpriemach.com - плащането се извършва 1 месец след като ви дам идеята. Ако в рамките на този месец не сте на печалба - не дължите нищо. Къде е уловката? Ще трябва да се регистрирате в един или няколко сайта през мои афилиейт линкове, така че аз ще спечеля, независимо дали сте на печалба или не.

Има риск да си изгубите парите. Гаранция - Франция (т.е. не давам никаква гаранция, че ще спечелите, макар и вероятността да не е малка). Четете идеята на свой риск.


Аз съм първия купувач! Некви намаления? :cry:
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Тук действието в тази тема е като в турски сериал :) :lol: , кой какво продава, кой какво купува и защо го продава ще трябва да разбере от стринка му на продавача, която вероятно може да се окаже леля на брата на новия купувач. Абе хора дръжте се сериозно, за да ви уважаваме. Какви са тези теми от "хиляда и една нощ" ...
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Като чета другите теми на колегата с идеята се замислям как да се довериш на човек които търси някои да му подари рутер и месец по късно вече продава идеи . Може би искаш да си купиш най-мощния рутер :D . Нищо лично ,успех с продажбата и дано измислиш някакво ревю на което да повярват хората .
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

Идеята се състои в това да събуди любопитството ви,но според мен този трик с продавам я скъпо,защото едикво си вече се е изтъркал доста.
Също така,като искаш кинти за нещо трябва да му направиш презентация до някъде,ако идеята е толкова уникална колкото твърдиш,никой няма да се досети,кво става по-нататък.
Тва ми прилича на видео в You tube на,което заглавната му картинка е супер готина гола мацка гледаш 20 000 000 преглеждания,отваряш, Баба Пена по килоти.
И пак сравнението не е много подходящото,защото тук се иска пара,като се разчита само и единствено на любопитството и желанието за лесни пари и всъщност,ако се замислите не предлага нищо в замяна само въздух под налягане.
 
Последно редактирано:
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

ахаха :) много добре продължавайте да гадаете нямам нищо против... А относно предишните теми които съм пускал, нека кажа, че нещата се променят всеки ден, един ден се молиш ти, след два дена ти се молят на теб :)
 
От: Идея как да си изкарате месечно няколко хилядарки

...един ден се молиш ти, след два дена ти се молят на теб :)
Жалко че не мога и тоя бисер да напъхам в подписа - ограничение 3 реда има...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе