Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Та това на снимката е седалището на фирмата на културиста. Фирма със 6 млн. оборот продадена за 500 лв. Явно е човек на някого, щом кандидат-президента няма власт да се отърве от него.
Баси, и в тая далавера буци участва. Щом ползват с киБиков седалището на фирмата за интимните си рандевута, значи са си биз-бизе с културиста. ;) Ето на кого е човек. ;)
 
Ще хванат, ама за следващите избори вече няма да има. Сега имат още калинки, администрация, парички, но е на изчерпване. Добрата новина е, че пак няма да има коалиция и на по-следващите избори гроб ще са 4-та или 5-та сила :)
Както виждаме, все още имат и пари за тролове. Даже тук има няколко :)
 
От създателя на 'Отровното трио' към един кандидат-президент: Последно време обаче, се натрупаха събития, които са меко казано далеч от прокламираната прозрачност, професионализъм и почтеност.
 
Както виждаме, все още имат и пари за тролове. Даже тук има няколко :)
Има как да няма, даже още набират по милион на пост, а за реплика половин е тарифата, при вас как са цените?
 
От създателя на 'Отровното трио' към един кандидат-президент: Последно време обаче, се натрупаха събития, които са меко казано далеч от прокламираната прозрачност, професионализъм и почтеност.
Браво на Диков. Толкова е прав във всяка дума, че повече няма накъде. Винаги е бил прям и директен с управниците, но най-вече обективен. Надявам се действащият, бъдещият и най-добрият Президент, който сме имали - Румен Радев (вазелинът се осигурява от четящите герберутки), да се вслуша в полезните съвети, които Диков му дава.

Спорен и успешен ден на всички! :)
 
Ще хванат, ама за следващите избори вече няма да има. Сега имат още калинки, администрация, парички, но е на изчерпване. Добрата новина е, че пак няма да има коалиция и на по-следващите избори гроб ще са 4-та или 5-та сила :)
Да, да, точно ако трети път го прожектираме тоя филм ГЕРБ ще си вдигнат гласовете вместо да ги намалят, бъди сигурен. Защо ли? Защото на хората ще им писне от едни и същи врякащи олигофрени дето уж са алтернатива, а не се хващат на хорото да го играят. Но мисля, че това и те го знаят и този път ще има правителство - някаква комбина от три или 4-ри партии.
 
Фраза на деня:

Радев: Да идват пликовете :)
Осъзнавате ли колко сте жалки??? На фона на целия батак, който излиза на светло всеки ден, да се хващате за един плик, в който не се знае какво е имало, показва ужасяващото ви отчаяние.

Що не коментирате фразата на последните 12 години: "ало, Ваньо"? Що не коментирате налудничавите твърдения, че министър Петков е източил три язовира, които са били пълни в края на май, пък се оказа, че изобщо не са пускани в действие, поради несвършена административна работа на калинките?

Кажете честно, не ви ли е поне малко срам от тъпанарското поведение на тиквун? Това просташко, бай-ганьовско поведение не ви ли обижда като хора? Според мен дори най-низшите организми на планетата не биха искали да се асоциират с "това", ама вие си знаете...
 
Я да ви чуем по тоя казус:

 
Последно редактирано:
Я да ви чуем по тоя казус:

Този, че не му е чиста работата, най-вероятно не му е чиста. Интересно е също дали в нещата, които Божков казва за него има истина.

Иначе в случая нищо не може да се каже конкретно, това е статия с цел внушение на нещо нередно за средно-информиран човек, защото не той, а определено дружество ги закупува тези имоти. Съответно то вече може да ги е изкарало парите и без да има подаден ГФО или пък да е получило финансиране. Общо взето възможности много, зависи в крайна сметка кой какви пари може да докаже като произход.

Междудругото, това което се случи по пазарите - финансови, криптовалути и т.н. през 2020 г. създаде предпоставки за финансово грамотни хора и инвеститори да изкарат огромни суми пари, това не е за подценяване също. Все пак е финансист и предполагам знае как да си движи нещата.
 
Я да ви чуем по тоя казус:

Ам събирал от заплати ма ...
 
Все пак е финансист и предполагам знае как да си движи нещата.
Все пак е десният тестикул и един от разбойниците на Али Баба, сигурна съм, че знае как да си движи нещата. И без да съм фен на черепа, мога да те уверя, че не лъже относно тва мазно леке. ;)
 
Все пак е десният тестикул и един от разбойниците на Али Баба, сигурна съм, че знае как да си движи нещата. И без да съм фен на черепа, мога да те уверя, че не лъже относно тва мазно леке. ;)
Мен ме съмнява конкретно дето обяснява, че той лично - Божков сам си носил парите като ходил в офиса на Горанов, пъхал ги бил по джобовете хм...
 
Осъзнавате ли колко сте жалки??? На фона на целия батак, който излиза на светло всеки ден, да се хващате за един плик, в който не се знае какво е имало, показва ужасяващото ви отчаяние.

Що не коментирате фразата на последните 12 години: "ало, Ваньо"? Що не коментирате налудничавите твърдения, че министър Петков е източил три язовира, които са били пълни в края на май, пък се оказа, че изобщо не са пускани в действие, поради несвършена административна работа на калинките?

Кажете честно, не ви ли е поне малко срам от тъпанарското поведение на тиквун? Това просташко, бай-ганьовско поведение не ви ли обижда като хора? Според мен дори най-низшите организми на планетата не биха искали да се асоциират с "това", ама вие си знаете...
Явно ви е трудно да разговаряте, с хора които ви объркват :) Вие просто си гласувате за спасители, сега са тези след 3 месеца ще са други, които да ви спасяват от последните :)
А Българина е най-лесно манипулирания индивид, нужно е само да му кажеш този взема пари или има имущество и готово...

А вие си вярваите, че някои защитава тукнави или гешева ви, те са си явно ваша любов! Ние защитаваме демокрацията и правовата държава, виновен е осъдения, а не обвинения!
 
Ние защитаваме демокрацията и правовата държава, виновен е осъдения, а не обвинения!
Колко трябва да си нагъл, за да кажеш това? Дори не ми се влиза в детайлите на това, което си изакал... Приемаме, че си 10 годишен с тежки умствени дефицити и си стискаме ръцете. ;)
 
Колко трябва да си нагъл, за да кажеш това? Дори не ми се влиза в детайлите на това, което си изакал... Приемаме, че си 10 годишен с тежки умствени дефицити и си стискаме ръцете. ;)
Много нагъл, че и арогантен :) Яд ме е само, че плащам 5 цифрени суми данаци, които отиват за индивиди като тебе, чакащи все да ги опраят...

Ако се възприеме политиката, на г7 да се плаща общ 21% данък могат и да ми решат дилемата.
 

Горе