Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Много нагъл, че и арогантен :) Яд ме е само, че плащам 5 цифрени суми данаци, които отиват за индивиди като тебе, чакащи все да ги опраят...

Ако се възприеме политиката, на г7 да се плаща общ 21% данък могат и да ми решат дилемата.
Взимай пример от Мъск, Безос, Сорос и останалите милиардери. Нали Америка винаги е за пример :)
 
Взимай пример от Мъск, Безос, Сорос и останалите милиардери. Нали Америка винаги е за пример :)
От мъск вземам :) доволен съм от него и криптопазара :) и теслата е яка само станции трябват повече.
 
Все пак е десният тестикул и един от разбойниците на Али Баба, сигурна съм, че знае как да си движи нещата. И без да съм фен на черепа, мога да те уверя, че не лъже относно тва мазно леке. ;)
Ама я кажи сега ти от медийни публикации ли си правиш всичките изводи? Някакви доказателства имаш ли? Утре каквото напише фрог нюз всичко ли приемаш? Избираш си дадена медия, и каквото надраска за тебе е чиста вода? Малко мозък трябва, че няма нито една безпрострастна медия, едните защитават уптавляващите, другите сеят жлъч по тях? Утре палачинката се обръща и пак така. Ама какво се чудя, то затова масово народа е прост, водят го за носа както си искат, особено селяндурите.
 

Бати дебила! Що разпространяваш фейк нюз бе. Имаш ли представа какво е тези дни в морето пред Шабла? Освен самолет и кораб ли искаш да търсим!? Как мислиш, че изглежда търсене на нещо на дъното при 100 м. дълбочина. Това да не ти е пачки в чекмедже да търсиш!?

Днес издирването на черната кутия беше временно спряно заради влошени метеорологични условия в района, където преди седмица падна военният самолет.
 
Яд ме е само, че плащам 5 цифрени суми данаци, които отиват за индивиди като тебе, чакащи все да ги опраят...
Не, данъците, които плащаш по никакъв начин не идват при мен. Отиват в личните шкафчета на едни други хора. Именно затова трябва да спреш да гласуваш за крадците. Тогава вече крупните суми, които твърдиш, че плащаш за данъци, ще отиват за икономическото и социално развитие на страната ни. И тогава вече никой няма да иска да го оправят, а ще живее като всеки средностатистически европеец.
Що разпространяваш фейк нюз бе.
Аз затова спрях да следвам полковника във фейсбук. До един момент звучеше много добре, ама после нещо се обърка. ;)
 
Значи, ако на майка ти ѝ харесва да ѝ говориш така, тук водим по-друг тип диалог. Препоръчвам ти да смениш тона, ако искаш да ти отговарям на нелепиците. Дотогава можеш да ходиш да се... Разбираш ме. ;)
 
Не, данъците, които плащаш по никакъв начин не идват при мен. Отиват в личните шкафчета на едни други хора. Именно затова трябва да спреш да гласуваш за крадците. Тогава вече крупните суми, които твърдиш, че плащаш за данъци, ще отиват за икономическото и социално развитие на страната ни. И тогава вече никой няма да иска да го оправят, а ще живее като всеки средностатистически европеец.

Аз затова спрях да следвам полковника във фейсбук. До един момент звучеше много добре, ама после нещо се обърка. ;)
Аз ще си гласувам за които искам това е демокрацията. Дано вашите надежди за правителство се сбъднат (какви са те? кои трябва да направи правителство?) и има резултат в нещо поне и дано има разговор по политики. Защото до сега е политиката на ГЕРБ но ще махаме модела ГЕРБ.
 
Не, данъците, които плащаш по никакъв начин не идват при мен. Отиват в личните шкафчета на едни други хора. Именно затова трябва да спреш да гласуваш за крадците. Тогава вече крупните суми, които твърдиш, че плащаш за данъци, ще отиват за икономическото и социално развитие на страната ни. И тогава вече никой няма да иска да го оправят, а ще живее като всеки средностатистически европеец.

Аз затова спрях да следвам полковника във фейсбук. До един момент звучеше много добре, ама после нещо се обърка. ;)

По принцип и на мен ми е странно за какво ги дрънка тия, допускам че е заради фобията му. Както тиквун вижда навсякъде комунисти, така и той вероятно му се привиждат американци навсякъде. От друга страна е нормално за тиква (морето ражда мъже, полето тикви), да не разбира за какво става въпрос и от там да си прави грешни изводи. Дълбоководолазна работа и обследване не е шега работа и не може да се прави над 3 бала, защото е много опасно. Апаратурата също не може да се ползва в лоши условия. Така че най-логичното е да се прекрати на този етап.
 
Защото до сега е политиката на ГЕРБ но ще махаме модела ГЕРБ.
А ти правиш ли разлика между двете? Трябва!

Това, че си приписваш симпатии към дадена концепция, изобщо не значи, че ще я следваш, какъвто е случаят с мафията. Техният модел е изцяло и единствено порочен, независимо, че размахват дясно-центристката политика като водещ принцип в тяхната партия. Това не е политическо движение - категорично. Това е мафиотска организация - управлявана и действаща като такава. Моделът трябва да бъде тотално изчегъртан - завинаги! Иначе, винаги ще сме на дъното и ще бъдем циганската махала на Европа.
 
Бати дебила! Що разпространяваш фейк нюз бе. Имаш ли представа какво е тези дни в морето пред Шабла? Освен самолет и кораб ли искаш да търсим!? Как мислиш, че изглежда търсене на нещо на дъното при 100 м. дълбочина. Това да не ти е пачки в чекмедже да търсиш!?

Днес издирването на черната кутия беше временно спряно заради влошени метеорологични условия в района, където преди седмица падна военният самолет.
Дебил? Досега му се кефихте на този. Години наред, Хайде още малко:
 
Години наред,
Аз лично научих за този левент миналата година около протестите. Кефех се на постовете му против мафията, но последвайки страницата му, установих, че е нещо подобно на Стефан Гъмизов. Всичко знае, най-навътре е в нещата, но никога не казва нищо конкретно. И не, да плюеш наред не е конкретика. Толкова за дългото харесване на "експерта по национална сигурност". Сега ви харесва, защото е насочил лайномета към Радев, но до вчера стреляше по фончо. Не го забравяйте.
 
Дебил? Досега му се кефихте на този. Години наред, Хайде още малко:
Ти кажи що така злобно крадахте от язовирите, докато хората седяха без вода ГОДИНИ наред, не ни занимавай с поредния палячо, дето скача на гърба на Радев да се вози безплатно.
 
Язовирите празни, затова пък бул. Левски е пълен, отново. Работа, работа, работа... За 140 000 000 толкова....

1798226fec3d8ceeea410ef69383974b.jpeg
 
Язовирите празни, затова пък бул. Левски е пълен, отново. Работа, работа, работа... За 140 000 000 толкова....

Виж файлът 21549
Пич, тази снимка е от миналата година. Не се хващайте на евтини пропаганди:


Но със сигурност тези от ГРОБ са боклуци. И какви са тези тъпаци, с тези 10 гласа в анкетата тук? Явно им харесва корупцията и мизерията, в които ни вкараха тези мафиоти.
 
Пич, тази снимка е от миналата година. Не се хващайте на евтини пропаганди:


Но със сигурност тези от ГРОБ са боклуци. И какви са тези тъпаци, с тези 10 гласа в анкетата тук? Явно им харесва корупцията и мизерията, в които ни вкараха тези мафиоти.
Знам разбира се, просто това е първото, което ми попадна. А и ми хареса аналогията с празните язовири и пълните улици на Варна. От сутринта вали и всичко е локви, кал и пумия, не се търпи. По Левски не посмях да мина, че има две места дето не са за минаване в такова време.

10 гласа са на 3-та герберасти с по няколкото профила. Точно в тоя форум няма чак толкова изпаднали. Двама трима, дето са на мафиотската копаня и искат така да си остане. Като им спуснат някоя опорка и ни я сервират тук веднага.
 
10 гласа са на 3-та герберасти с по няколкото профила. Точно в тоя форум няма чак толкова изпаднали. Двама трима, дето са на мафиотската копаня и искат така да си остане. Като им спуснат някоя опорка и ни я сервират тук веднага.
Дано е така, защото ще е нужно да си организират някакво групова саможертва за Баце. Нямаме наистина толкова откачени тук, а бая откачалки минаха от създаването на форума до сега, един дори беше сертифициран откачалник.
 
Ако желаете да гласувате за нещо различно може да си дадете гласа за политическа партия МИР. През февруари месец 2020 г. партия МИР обявява за своя и за кауза провеждането на честни избори в България чрез машинно гласуване и стартира протест и палатков лагер пред Министерски съвет.

Номера в бюлетината е 9. За преференция може да изберете 104. 104 е Цветан Банчев - голям фермер по професия и за кратко време се занимава с бързи кредити. МИР означава Морал, Инициативност и Родолюбие.
 
Знам разбира се, просто това е първото, което ми попадна. А и ми хареса аналогията с празните язовири и пълните улици на Варна. От сутринта вали и всичко е локви, кал и пумия, не се търпи. По Левски не посмях да мина, че има две места дето не са за минаване в такова време.

10 гласа са на 3-та герберасти с по няколкото профила. Точно в тоя форум няма чак толкова изпаднали. Двама трима, дето са на мафиотската копаня и искат така да си остане. Като им спуснат някоя опорка и ни я сервират тук веднага.
Знаеш, обаче като комунягите гледаш да втълпиш на простия народ, че е от вчера. Бог да пази България от комунисти! Ще ви изпратя на отчет при Георги Жеков, само той ще ви оправи, болшевики, корнеловци и майо маноловци!
 
Знам разбира се, просто това е първото, което ми попадна. А и ми хареса аналогията с празните язовири и пълните улици на Варна. От сутринта вали и всичко е локви, кал и пумия, не се търпи. По Левски не посмях да мина, че има две места дето не са за минаване в такова време.
Пусни снимка от САЩ'94 и кажи, че вчера сме били германците...защото ти харесва аналогията...
 
Знаеш, обаче като комунягите гледаш да втълпиш на простия народ, че е от вчера. Бог да пази България от комунисти! Ще ви изпратя на отчет при Георги Жеков, само той ще ви оправи, болшевики, корнеловци и майо маноловци
Ти като фен на най-долния комунист в историята, дето предпочете партията пред дълга си към родината и не си върна партийната книжка, не те ли е срам постоянно да бълнуваш за някакви комунисти? Че и болшевики му се привидяха.... Ало, ей, откачения, знаеш ли коя година сме изобщо?

Пусни снимка от САЩ'94 и кажи, че вчера сме били германците...защото ти харесва аналогията...
Ти пък като най-явния разпространител на фейк нюз де се буташ? Я по добре дай някво инфо от поредната откачалка да се посмеем още.
 

Горе