Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Язовирите празни, затова пък бул. Левски е пълен, отново. Работа, работа, работа... За 140 000 000 толкова....

Виж файлът 21549
2008-2009 та бях там, живеех 200-300 метра от мястото на снимката и беше абсолютно същото. От години имате проблем с канализацията, предполагам от пясъка се е задръстила, не се чисти редовно и при силни дъждове, каквито често има там особено към края на лятото и началото на есента, се случва точно това.
 
Цветан Банчев - голям фермер по професия и за кратко време се занимава с бързи кредити.
Играл ли е белот с буци и по-важното - ходил ли е на онова пътуване до Монако? На бас, че и той познава бай Иван - бройлера. Не, мерси. Пас... :)
 
Играл ли е белот с буци и по-важното - ходил ли е на онова пътуване до Монако? На бас, че и той познава бай Иван - бройлера. Не, мерси. Пас... :)
Явно Бойко Рашков е играл с него :) Сложи Цветанов в малкия си джоб, 2 къщи 5 апартамента 600 000 лв. по една сметка други 7 сметки с хиляди, мисля да спирам с бизнеса и да ставам държавен служител.

Няма повече да се занимавам с тая тема, писнами. Без това предпочитате монолог в които се радвате на вашите си крадци. А реално всички са!
 
Играл ли е белот с буци и по-важното - ходил ли е на онова пътуване до Монако? На бас, че и той познава бай Иван - бройлера. Не, мерси. Пас... :)
Да. Не случайно на снимките си прилича на мутра. Самият Бойко Борисов е бивша мутра от 90-те
 
Явно Бойко Рашков е играл с него :) Сложи Цветанов в малкия си джоб, 2 къщи 5 апартамента 600 000 лв. по една сметка други 7 сметки с хиляди, мисля да спирам с бизнеса и да ставам държавен служител.

Няма повече да се занимавам с тая тема, писнами. Без това предпочитате монолог в които се радвате на вашите си крадци. А реално всички са!
И теб те тресе мечтата да си слугинаж, авно. Ми, честито.

 
И теб те тресе мечтата да си слугинаж, авно. Ми, честито.

Това заглавие в тази "медия" насочено към други, сериозно? :D

За тва са измислили поговорката - крадецът вика дръжте крадеца :D
 
Това заглавие в тази "медия" насочено към други, сериозно? :D

За тва са измислили поговорката - крадецът вика дръжте крадеца :D
Е, определено има крадец, но той не е Фрог нюз, защото сам си генерира информацията, вместо да я краде от независимите медии

 
"Не дрънка" - значи са назначенията за Радев. ;)

 
Нанди, подбирай ги малко тия медии, от които четеш.

Ей сега гледам във форума продават един домейн независим.нет, днеска да го купя, утре да почна да пускам публикации пак ще са по-достоверни от повечето линкове и заглавия в тая тема :D
 
Нанди, подбирай ги малко тия медии, от които четеш.

Ей сега гледам във форума продават един домейн независим.нет, днеска да го купя, утре да почна да пускам публикации пак ще са по-достоверни от повечето линкове и заглавия в тая тема :D
Кое не е вярно в последния материал? Записите от охранителните камери или думите на бившия митничар, които днес са разпространени в много други медии? Викаш само дебилните предположения на тиквун са леджит? Ок... :)
 
Кое не е вярно в последния материал? Записите от охранителните камери или думите на бившия митничар, които днес са разпространени в много други медии? Викаш само дебилните предположения на тиквун са леджит? Ок... :)
А тва конкретно са глупости и едното и другото, реално няма как да знаем какво има в торбичката, нито един от записите не показва какво има в тази торбичка, нито тоя на гербаджиите, нито тоя от на Радев хората в магазинчето. Въпрос на тълкуване е и догадки. Всеки спекулира, както му е удобно, според едните вътре има пари, според другите има ром и пури, а може да има и от двете, или пък нещо съвсем друго. На тия дето виждат през торби и стени, бих им казал евала, аз не съм от тях :D

По-важни са бележките и оставянето на телефоните на 5 метра.
 
А тва конкретно са глупости и едното и другото, реално няма как да знаем какво има в торбичката, нито един от записите не показва какво има в тази торбичка, нито тоя на гербаджиите, нито тоя от на Радев хората в магазинчето. Въпрос на тълкуване е и догадки. Всеки спекулира, както му е удобно, според едните вътре има пари, според другите има ром и пури, а може да има и от двете, или пък нещо съвсем друго. На тия дето виждат през торби и стени, бих им казал евала, аз не съм от тях :D

По-важни са бележките и оставянето на телефоните на 5 метра.
Ти поне си от малкото, които се срамуват, че симпатизират на гроб и е много симпатично как се опитваш да се правиш на обективен. Знаеш ли обаче, жлъчта ти към Радев е толкова явна, че трудно ще ме заблудиш. По адрес на мафията никога не си толкова злобен. ;)

На фона на всички явни, доказани и безспорни далавери на тиквун, дори главата на Никифор да е била в торбата - майната му.
 
Ти поне си от малкото, които се срамуват, че симпатизират на гроб и е много симпатично как се опитваш да се правиш на обективен. Знаеш ли обаче, жлъчта ти към Радев е толкова явна, че трудно ще ме заблудиш. По адрес на мафията никога не си толкова злобен. ;)

На фона на всички явни, доказани и безспорни далавери на тиквун, дори главата на Никифор да е била в торбата - майната му.

Хаха, какво общо има едното с другото, защо трябва да ми е симпатичен Радев? Какво е направил точно за теб или за мен? Основната задача на нашият президент е просто да изглежда що годе добре и да отговаря на критериите за години. Тоя спечели заради Цецка, просто тя изглежда по-зле от него.

Извинявай, ама хич не ми е симпатичен, знам че на теб супер много ти допада само не знам защо точно?

Странен вкус за мъже...

Щом има управленски амбиции нека официално да поеме властта, както се минава, всичко по реда си, тогава ще можем да оценяваме обективно. За сега можем да го оценяваме на външен вид и изразително четене на речи. Еми някак не е моят и по двата показателя. Примерно Първанов и Петър Стоянов повече ми допадаха като ги слушах на 31-ви хаха.

Какво прави той всъщност? Управлява в момента тайно, без да носи отговорност и въпреки че е част от властта цял мандат някак успява да внуши на такива като теб, че е един от нас, човек от народа, протестър едва ли не, стига бе.

Бойко също ме дразни, не мога да му понасям простотии понякога, добре че се поскри малко, не оставай с грешно впечатление, но той вече не е актуален толкова, сега други са на власт, не разбра ли?

Иначе тиквун и неговите, че имат издънки е ясно, обаче това дето се случва последния месец не може да ме убедиш, че е баш така, някак не го вярвам, че може да е толкова зле - милиони, милиарди, трилиони още малко източени изчезнали, раздадени и т.н. Ддз тия хора са на власт от толкова време, дали не можеха малко да поскрият а? Както с подслушванията, една лъжа казана 100 пъти и вече е истина, но всъщност то си е такова -лъжа.
 
Странен вкус за мъже...
Тук не става въпрос за мъжките му качества, а за качествата му на политик. Има ги, виждат ги над 60% от българите.

някак не го вярвам, че може да е толкова зле - милиони, милиарди, трилиони още малко източени изчезнали, раздадени и т.н.
Ама ти сериозно ли? Моля те, кажи, че не вярваш в дядо Коледа. :) Това с кражбите беше пределно ясно на обикновения човек още през втория мандат (а на някои още от първия) на Фончо. Сега просто имаме конкретика - цифри. Какви са отговорите на обвинените в кражби? "Те са източили язовира, за да го снимат празен." Дай малко по-сериозно, че се излагаме пред чужденците. ;)

Апропо, чужденците знаят за кражбите и корупцията в последните години, ама ти не вярваш. Вярата е по-слаб инструмент от фактите. ;)
 
А тва конкретно са глупости и едното и другото, реално няма как да знаем какво има в торбичката, нито един от записите не показва какво има в тази торбичка, нито тоя на гербаджиите, нито тоя от на Радев хората в магазинчето. Въпрос на тълкуване е и догадки. Всеки спекулира, както му е удобно, според едните вътре има пари, според другите има ром и пури, а може да има и от двете, или пък нещо съвсем друго. На тия дето виждат през торби и стени, бих им казал евала, аз не съм от тях :D

По-важни са бележките и оставянето на телефоните на 5 метра.
tru.. ама гадаенето може да става между мен и теб и другите наоколЕ, а за тоо с претенции да е разследващ журналя, да ми обяснява кво можело или не можело да има.. колко е сериозно според тебе.
А тия цитати от антикорупционното поведение допълват невежoто поведение на автора по снимка. :D
Абе плик с кинти е имало, ама подателя и получателя може да са други :D
ИзборЕ са требе са захлеби.
 
Абе плик с кинти е имало, ама подателя и получателя може да са други :D
ИзборЕ са требе са захлеби.
Търсите под вола теле, ама карай. Ако ставаше въпрос за некоректна/незаконна практика, така ли мислите, че щяха да го направят - дай у кръчмата, че нЕма къде. Има си схема "човек на човека предава на нашия човек" и нещата си стигат по предназначение. Освен това са стари приятели, можеше даващият да отиде в дома на вземащия и никой нямаше да разбере.

И друго, значи не вЕрваме, че Божков лично е носил пачките в офиса на Горанов, ама верваме, че Узунов ходи по ресторантите да вземе заплатата на Радев? Не се излагайте.

Узунов си е за махане отвсякъде, защото е извор за скалъпени интриги срещу Президента. Не знам доколко му е полезен по принцип, но в момента нанася доста щети.
 
Ти като фен на най-долния комунист в историята, дето предпочете партията пред дълга си към родината и не си върна партийната книжка, не те ли е срам постоянно да бълнуваш за някакви комунисти? Че и болшевики му се привидяха.... Ало, ей, откачения, знаеш ли коя година сме изобщо?


Ти пък като най-явния разпространител на фейк нюз де се буташ? Я по добре дай някво инфо от поредната откачалка да се посмеем още.
Комуняга, извади си главата от гъзъ
 
А
Търсите под вола теле, ама карай. Ако ставаше въпрос за некоректна/незаконна практика, така ли мислите, че щяха да го направят - дай у кръчмата, че нЕма къде. Има си схема "човек на човека предава на нашия човек" и нещата си стигат по предназначение. Освен това са стари приятели, можеше даващият да отиде в дома на вземащия и никой нямаше да разбере.

И друго, значи не вЕрваме, че Божков лично е носил пачките в офиса на Горанов, ама верваме, че Узунов ходи по ресторантите да вземе заплатата на Радев? Не се излагайте.

Узунов си е за махане отвсякъде, защото е извор за скалъпени интриги срещу Президента. Не знам доколко му е полезен по принцип, но в момента нанася доста щети.
А вярваме ли, че твоята любов Мая Манолова е ходила при Божков за същата работа? Или и ти си като кон с капаци, както онзи комуняга и болшевик? Всичко знаете и само вие сте прави, нали?
 

Горе