Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Абе гледах ей сега Цветанка Ризова, абе това невежество Митева да го командироват в Разград и да не излиза оттам, камо ли по медии да се показва и говоЛи.
 
На североизтока, където нямаме кьорава магистрала, дори била на вълнички, сме озадачени от онази кокошка, която спря Русе-В.Търново за 4-5 г.
То ясно, че случайниците от служебното на Радев свършиха парите, а сега пък опитват да източат и "Автомагистрали".
Къде-къде е по-лесно да чагъркаш и рушиш, ама все някога трябва да започне и да се работи.
 
На североизтока, където нямаме кьорава магистрала, дори била на вълнички, сме озадачени от онази кокошка, която спря Русе-В.Търново за 4-5 г.
То ясно, че случайниците от служебното на Радев свършиха парите, а сега пък опитват да източат и "Автомагистрали".
Къде-къде е по-лесно да чагъркаш и рушиш, ама все някога трябва да започне и да се работи.
Ей, психопат!
 
ама все някога трябва да започне и да се работи.
Именно! Плащаме едни милиони на някакви (наистина случайници) фирми, 4 години преди изобщо да има разрешително и план за строеж. Е, все някога трябва да започне да се работи, ама не е задължително. Важно е паричките да се усвоят своевременно. Блага работа, работа, работа. ;)
 
Блага работа, работа, работа. ;)
Ред в хаоса. :)

И тази новина дойде с една друга, че най-смъртоносните магистрали били в България и Румъния. Лошо е, че където и да погледнеш в тяхното управление, всичко е леш, корупция, нарушения, рекети и още неприятни неща. Всичко това довежда държавата ни в такова окаяно положение. Сега ще са нужни на новите (ако и те не са такива изроди) поне няколко десетилетия да оправят каквото е направило това правителство.

Не искам да го пиша тук, но за жалост е така. И пак % на партията майка е най-висок. И това е защото част от нас нямат ясна представа какво се случва тук, а другата е притисната по някакъв начин да даде гласа си за тях. И нещата не изглежда отново добре и с каквито и да е положителни перспективи.
 
Ред в хаоса. :)

И тази новина дойде с една друга, че най-смъртоносните магистрали били в България и Румъния. Лошо е, че където и да погледнеш в тяхното управление, всичко е леш, корупция, нарушения, рекети и още неприятни неща. Всичко това довежда държавата ни в такова окаяно положение. Сега ще са нужни на новите (ако и те не са такива изроди) поне няколко десетилетия да оправят каквото е направило това правителство.

Не искам да го пиша тук, но за жалост е така. И пак % на партията майка е най-висок. И това е защото част от нас нямат ясна представа какво се случва тук, а другата е притисната по някакъв начин да даде гласа си за тях. И нещата не изглежда отново добре и с каквито и да е положителни перспективи.
Или обратното :) По тая магистрала се карат морги ремонтирани в гаражни сервизи карат с по 160-180км и се притрепват тъпунгерите. Добре, че беше тяхното управление да отлепим от дъното поне ние дето ни се работи и имаме поне малко мозък, а мързеливите които да ги управляват няма да са доволни.

Новите ще ползват старите (т.е същите фирми ще стрoят, същите работници ще работят работата) То е смешно ДДС измамници да ти раководят финансите и икономиката, но като ще е така поне да се научим от тях и да почваме и ние може и ние да станем министри?
 
Последно редактирано:
Гледахте ли вчера в 'Панорама' случайникът Кирил Петков. Почти се разрева и оправда некадърността си за случая ББР със лошият съд. Водещият му намекна, че един политик не може да се меси на законодателната власт.

А след един репортаж, всички участници в предаването отговориха на въпроса, "от кой мит трябва да се отърсим непременно".
Случайникът отговори, че се е опитвал да диша под вода с папур докато бил на морето. И за това, трябва да започнем с това, че е мит, че славяните правили засади под вода, за да изненадат врага, когато минава покрай тях...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
И да се сцепиш.. нещата вече са НЕОБРАТИМИ, нищо ама нищо и на никой не може да повлияеш по какъвто и да е начин ;)

Остава ти единствено садо-мазо-ексибиционизма ахахаха НО щом те кефи, сичко е ОК, важното е да си щаслив :)
 
206810065_1174357686377867_8430212660309969114_n.jpg
 
И тия смешници от ЦИК, пълни малоумници. Не са се чатнали кретените необятни, че избори юли месец значи, че хората ще са масово по почивки и гласуването на настоящ адрес е невъзможно. А смяната с друг значи губене на място в детска или училище. Което води до два извода: това е една купена от партиите институция, на която е продиктувано да се направи на тъпа, за да елиминира няколко стотин хиляди гласа, а здравите ядра на партиите да си гласуват. А другия извод е, че толкова си могат, означавайки, че е поредната безсмислена организация, на която данъкоплатците плащат заплатите на служителите там.

Не знам колко трябва да си тъп, за да не предвидиш, че юли месец ще имаш почиващи гласоподаватели, които няма как да си отменят вече направени преди това резервации, такива, които имат желание да гласуват. Това е много ниско ниво дори за маймуни. ;)
 
И тия смешници от ЦИК, пълни малоумници. Не са се чатнали кретените необятни, че избори юли месец значи, че хората ще са масово по почивки и гласуването на настоящ адрес е невъзможно. А смяната с друг значи губене на място в детска или училище. Което води до два извода: това е една купена от партиите институция, на която е продиктувано да се направи на тъпа, за да елиминира няколко стотин хиляди гласа, а здравите ядра на партиите да си гласуват. А другия извод е, че толкова си могат, означавайки, че е поредната безсмислена организация, на която данъкоплатците плащат заплатите на служителите там.

Не знам колко трябва да си тъп, за да не предвидиш, че юли месец ще имаш почиващи гласоподаватели, които няма как да си отменят вече направени преди това резервации, такива, които имат желание да гласуват. Това е много ниско ниво дори за маймуни. ;)

Тук хич не си прав. Изборите не се насрочват от ЦИК, а от президента, който пък се ръководи изцяло от текстовете записани в конституцията. Такъв е срокът, определен за провеждане на нови избори след разпускане на НС - такава дата е насрочил президентът. Кофти, ама това е. Все пак не е толкова фатално, надявам се. Та нали тиквун дойде на власт именно през лятото. Аз се надявам това да е добра поличба. Дошъл и си заминал окончателно чрез летни избори. Дано!
 
Тук хич не си прав. Изборите не се насрочват от ЦИК, а от президента, който пък се ръководи изцяло от текстовете записани в конституцията. Такъв е срокът, определен за провеждане на нови избори след разпускане на НС - такава дата е насрочил президентът. Кофти, ама това е. Все пак не е толкова фатално, надявам се. Та нали тиквун дойде на власт именно през лятото. Аз се надявам това да е добра поличба. Дошъл и си заминал окончателно чрез летни избори. Дано!
Повече от прав съм. ЦИК контролира изцяло процеса по провеждане на изборите. Поправи ме, ако не е така. Това не успяха да го вземат в предвид летния сезон, за да олекотят процедурата по гласуване от различно място. А президентът може да си слага когато иска избори. Дано си права за това с поличбата. Стискам палци. Малко съм притеснен, че здравите ядра на тези мутри няма да има почивка за тях, няма да има бял ден докато не се изгласуват в полза на вожда.
 
Повече от прав съм. ЦИК контролира изцяло процеса по провеждане на изборите.
Мне, не си никак прав. ЦИК отговаря единствено за логистиката, но не и за датата на тяхното провеждане. Да контролираш процеса, далеч не значи да определяш кога той ще протече. :)

Иначе, мисля, че нямаме причина за притеснение. Тъпунгерите са си точно толкова, колкото си бяха и април. При същия процент и същото разпределение на партиите в парламента, мафията няма да може да управлява отново.

Аз съм умерен оптимист. :)
 
На тъпина му свърши отпуската и на оперативката са му казали да засили постовете, че все пак изборите наближават. Давай, тъпине, всеки пост е левче от централата :)

Иначе откакто Вожда каза, че е направил половин милиард километри магистрали, аз вече нямам какво да кажа.
 
Иначе откакто Вожда каза, че е направил половин милиард километри магистрали, аз вече нямам какво да кажа.
Боко ръси дебилщини от ден първи, но не това е трагедията. Трагедията се състои в това, че има организми, претендиращи, че са хора, които смешките му не ги обиждат по никакъв начин. За жалост не говорим за калинките в зверски раздутата администрация. Тях ги разбирам донякъде...


207000391_2013861578789822_887324675191480291_n.jpg
 
Мне, не си никак прав. ЦИК отговаря единствено за логистиката, но не и за датата на тяхното провеждане. Да контролираш процеса, далеч не значи да определяш кога той ще протече. :)

Иначе, мисля, че нямаме причина за притеснение. Тъпунгерите са си точно толкова, колкото си бяха и април. При същия процент и същото разпределение на партиите в парламента, мафията няма да може да управлява отново.

Аз съм умерен оптимист. :)
Тук говорим за процеса, датата може да е и на Коледа. ЦИК трябва да успеят да уредят всеки да има реален шанс да гласува, ако ще да е с Елън Мъск на Марс. Тяхна работа е логистично всеки, който иска, да може да си подаде гласа. Не съм много сигурен, че казуси като този са много трудни за решаване. Не, че кой знае каква драма е, но пак една институция не може да бъде гъвкава заради куп бомащини и административни глупости, които си следват.

Дано си права за това, че както е дошъл на лято, така и ще си замине на лято. Само мафиоти, крадци, анти-националисти, престъпници и каква ли не сган се надъхва и чака заветния момента да хване властта, за да започне неговия период на властване.
 

Горе