Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Особено ако не се справят с ковида, инфлацията, цените на тока, международната изолация и пр .
Все бомби, умело заложени от пп гроб. И за каква точно международна изолация говориш, че малко ме озадачи? :)
 
Все бомби, умело заложени от пп гроб. И за каква точно международна изолация говориш, че малко ме озадачи? :)
Едва ли някой ще иска да има нещо общо със страна с диктаторски режим, полицейско управление, с пълен хаос и непредвидимост в икономиката и грубото нарушаване на човешките права. :)
 
Едва ли някой ще иска да има нещо общо със страна с диктаторски режим, полицейско управление, с пълен хаос и непредвидимост в икономиката и грубото нарушаване на човешките права. :)
Това свърши преди месец и нещо, къде спиш?
 
Това свърши преди месец и нещо, къде спиш?
Братле, този е ебахти ботчето. Направо не знам дали е реален човек или някаква форма на изкуствен интелект, дето е научена да пише по форуми.
 
Братле, този е ебахти ботчето. Направо не знам дали е реален човек или някаква форма на изкуствен интелект, дето е научена да пише по форуми.
Баш бот си е. Имам чувството, че понякога пуска постове, колкото да ги шотне после за отчета, абсолютно неадекватен. Като тоя последния пост...
 
Баш бот си е. Имам чувството, че понякога пуска постове, колкото да ги шотне после за отчета, абсолютно неадекватен. Като тоя последния пост...
А, не съм съгласна с вас. Ей това му е много добро:

грубото нарушаване на човешките права.

Да го питаш чии права са нарушени, едва ли ще може да отговори. Може по някакъв начин служебният кабинет да е участвал в ареста на Навални. Знаеш ли?!
 
Последно редактирано:
Вероятно визира нарушаването на човешките права на хората, тикнати по арестите от режима на Борисов. Все пак, чухме и за разни изнасилвания и т.н. Толкова обаче му е изпържен мозъкът, че вече съвсем обърка хората и дава на късо.
 
Когато подкрепяте разни паради или просто сте от ДБ се стига до това:


"реалистичните" жени са транс, лесбо, черни, дебели и т.н.

Нямам против горните по принцип, имам против толерирането и избирането на такива само защото са такива! Имам против също така извиването на ръце от разни откачалки, тъй като на запад вече са сериозна мощ. Очаквам и тук да се случи същото, достатъчно е да погледнете на какво мязат 13-14 годишните. Изборите, които правите сега и по принцип ще се отразят на децата ни, моите и вашите. Изрично го казвам за почитателите на ДБ, които са колкото мен най-често в границите от 25-35 г., тъй като най-вероятно скоро им предстои да имат деца. Не, че ще променям избора на някого или нещо от сорта, но да съм го написал да си го знаете. После да няма - оп то кво стана, що е тъй сега? Мислете сега, а не после, защото ние сме живели в един свят и смея да твърдя, че повечето сме станали хора, сега ще създадем нов по-различен. Мислете до каква степен това дето го подкрепяте съзнателно или не, ще ви хареса след години и как ще обясните на детето си, че за да успее повече в живота трябва да стане поне малко по-черно или леко транс.

Един да се замисли все файда, после да си взема изборите, но след като е поне малко информиран и си носи отговорността за тях.

Предполагам знаете онази поговорка, че лесните времена раждат слаби хора. Е сега сме в такова време, силно се надявам да не се стигне до тежките времена, но май натам сме тръгнали...

П.П. Предпочитам си стандартните ангели, сори :D
 
Когато подкрепяте разни паради или просто сте от ДБ се стига до това:


"реалистичните" жени са транс, лесбо, черни, дебели и т.н.

Нямам против горните по принцип, имам против толерирането и избирането на такива само защото са такива! Имам против също така извиването на ръце от разни откачалки, тъй като на запад вече са сериозна мощ. Очаквам и тук да се случи същото, достатъчно е да погледнете на какво мязат 13-14 годишните. Изборите, които правите сега и по принцип ще се отразят на децата ни, моите и вашите. Изрично го казвам за почитателите на ДБ, които са колкото мен най-често в границите от 25-35 г., тъй като най-вероятно скоро им предстои да имат деца. Не, че ще променям избора на някого или нещо от сорта, но да съм го написал да си го знаете. После да няма - оп то кво стана, що е тъй сега? Мислете сега, а не после, защото ние сме живели в един свят и смея да твърдя, че повечето сме станали хора, сега ще създадем нов по-различен. Мислете до каква степен това дето го подкрепяте съзнателно или не, ще ви хареса след години и как ще обясните на детето си, че за да успее повече в живота трябва да стане поне малко по-черно или леко транс.

Един да се замисли все файда, после да си взема изборите, но след като е поне малко информиран и си носи отговорността за тях.

Предполагам знаете онази поговорка, че лесните времена раждат слаби хора. Е сега сме в такова време, силно се надявам да не се стигне до тежките времена, но май натам сме тръгнали...

П.П. Предпочитам си стандартните ангели, сори :D
Две неща:
1. ДБ никога няма да управляват, така че джендърската им идеология в момента е без значение;
2. Джендър идеологията все някога ще бъде натрапена и по родните земи. Прекалено зависими сме от запада, за да се дърпаме още дълго. Нямаме топките на Орбан, за да им се опрем. И тиквун нямаше да може да ги разтакава дълго, ако беше останал на власт.

Бонус: 3. Опитай нещо друго. На фона на зверските кражби и престъпления на мафията, педалите са ни най-малкият проблем. :)
 
Две неща:
1. ДБ никога няма да управляват, така че джендърската им идеология в момента е без значение;
2. Джендър идеологията все някога ще бъде натрапена и по родните земи. Прекалено зависими сме от запада, за да се дърпаме още дълго. Нямаме топките на Орбан, за да им се опрем. И тиквун нямаше да може да ги разтакава дълго, ако беше останал на власт.

Бонус: 3. Опитай нещо друго. На фона на зверските кражби и престъпления на мафията, педалите са ни най-малкият проблем. :)
1. ДБ би трябвало да са в управлението след следващите избори, под една или друга форма. Сами не, но в коалиция - да.
2. При нас всичко идва с огромно забавяне, надявам се, че това докато дойде напълно, вече ще започне да се разпада на запад, но по-скоро са само напразни надежди...
3. Тва за мене си е огромен проблем, дори една Германия не е същата последните години, а какво остава за държава като нашата. Кражбите като такива се доказват в съда. Щом има "зверски престъпления" нека виновните да си понесат отговорността.
 
Кражбите като такива се доказват в съда. Щом има "зверски престъпления" нека виновните да си понесат отговорността.
Преди това съдът трябва да се изчисти от корумпетата. ;)

А държавата като цяло трябва да се изчисти от мутренското поведение, каквото е това:

 
Предвижда се изграждането на хеликоптерни площадки при 15 или 20 лечебни заведения, както и купуването на 6 медицински хеликоптера. Това каза пред журналисти министърът на здравеопазването Стойчо Кацаров.

На едните им трябваха 11 години и не го направиха, на другите им коства месец и половина. Умрелите за тези години, поради липса на адекватни средства, ще тежат на съвестта на тулупа и герберската проклета сган.
 
Много хубава статия на Ирини Зикидис. Надявам се едни 23-ма човека да я прочетат. ;)


Ирини ми е във френдлистата от доста време, има талант. Само за Кови се оплете малко, ама за другото е много точна. Лошото че че либералната гняс много я мрази и често успяват да й уреждат наказания и повечето време отсъства....
 
Къде си, типине? Виж какво прави безчовечният диктатор Радев с най-големия демократ в историята на световната демокрация:

п.с. Останалите да не се смеят. Нищо смешно няма..


 
Много хубава статия на Ирини Зикидис. Надявам се едни 23-ма човека да я прочетат. ;)

Достатъчни са ми напъните на ботовете тук, че да чета и говната на Карбовски и аватарите му :)
 
Къде си, типине? Виж какво прави безчовечният диктатор Радев с най-големия демократ в историята на световната демокрация:

п.с. Останалите да не се смеят. Нищо смешно няма..


Това някакъв вид фейлетон ли се явява? Политическа сатира? За авторът не знам, ама главният им редактор трябва да има интелект на коза за да публикува това.
 
Това някакъв вид фейлетон ли се явява? Политическа сатира? За авторът не знам, ама главният им редактор трябва да има интелект на коза за да публикува това.
Всъщност, материалът е толкова забавен, защото успява изключително точно да предаде PR-напъните на тиквун и неговия екип. Те са тези с интелект на коза. На нас, мааалко по-умните ни остава единствено да се посмеем на жалката картинка, която реално представляват.

Футболист на годината, anybody??? ;)

И нека се посмеем сега, че после вероятно пак ще ревем

 
Последно редактирано:
Продължаваме със смешките...

202767645_4045222968888288_6628114842857365907_n.jpg


201958785_328155212287496_7013607704768066104_n.jpg
 

Горе