Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Той да каже, лъжа ли е че не е стъпвал в Харвард и лъжа ли са всичките му думи :)
Какво значение има, ние тук нали харесваме пожарникари и учители по физкултура?
 
А ти можеш междувременно да кажеш целуваш ли за лека нощ лика на Ердоган, щото явно е патрон на партията ви? :)

Бойко е пътник явно само ти не го разбра, но любовта явно те заслепява. Незнам какво може да харесаш на дебелия тулуп но щом те влече.
Иначе партията скоро може да е моя споко! Слави не успя да я свие, но аз може да се справя по добре :) Не искам 50% като него а 100%!
 

И пълното интервюю от сутринта по БНР https://bnr.bg/post/101493432


A пък какво не му харесвате на Харварда? Нали такъв прякор му лепнаха, щото няма с какво да го обидят друго. Него го виждам като министър председател след малко повече години.
 
Иначе партията скоро може да е моя споко! Слави не успя да я свие, но аз може да се справя по добре :) Не искам 50% като него а 100%!
Слави е по-далновиден бизнесмен от тебе, явно. Той я искаше, когато покупката беше рентабилна. След като тиквун я катастрофира фатално, вече и за скраб не може да се продаде. ;)
 

И пълното интервюю от сутринта по БНР https://bnr.bg/post/101493432


A пък какво не му харесвате на Харварда? Нали такъв прякор му лепнаха, щото няма с какво да го обидят друго. Него го виждам като министър председател след малко повече години.
Е малко ли е, че е лъжеш и далавераджия. Всички предприемачи в София ги знаят с финансовия министър, неразбирам как само за да не е на власт един КРАДЕЦ сте склонни да е друг. Това някаква форма на мазохизъм ли е?
 
Слави е по-далновиден бизнесмен от тебе, явно. Той я искаше, когато покупката беше рентабилна. След като тиквун я катастрофира фатално, вече и за скраб не може да се продаде. ;)
Много си е рентабилна даже! Тъкмо на промоция.

Хубавото на бизнеса с политика е, че Българина стана супер лесно манипулиран а и невероятно незаинтересован. Изборите в Благоевград го доказват с 25%
Филма е нова надежда със стария състав играчи :)
 
https://btvnovinite.bg/bulgaria/ger...ite-korporacii-s-nad-750-mln-evro-oborot.html хахахахахахахахахахахахахахахаха

да сформират пресконференция без дори да знаят за какво изобщо е това решение и подкрепа. Преди 30-тина минути някакъв олигофрен във фейсбуук спамеше групите със същата опорна точка, сега гледам си е изтрил публикациите, ужас.


https://nova.bg/news/view/2021/07/0...ет-планира-увеличение-на-корпоративния-данък/ още без редакция

Служебното правителство възнамерява да повиши корпоративния данък с минимум 50% - това заявиха от ГЕРБ на пресконференция в понеделник.
То цялата новина е смешна, скрийншотвам, че ще я изтрият
62097ccf7f3050ecf6338c0619263a80.png
 
Последно редактирано:
ae99f4efa77615bbfbe2c0f4e3194dab.png

Ето и един ГЕРБАВ идиот, който изтри всички копи пейстнати неща в групите, но това му стои на профила
 
ae99f4efa77615bbfbe2c0f4e3194dab.png

Ето и един ГЕРБАВ идиот, който изтри всички копи пейстнати неща в групите, но това му стои на профила
Това е лайнарска лъжа. Само болните мозъци от ГЕРБ са способни на това. И нормално, като потъваш рязко не ти остава много, камо ли достойнство и съвест. ;)
 
"Корпоративният данък да се увеличи с 50% и от 10 да стане 15%".

Сега, аз съм много зле с цифрите и математиката, ама скокът от 10 на 15 не е ли с 5%??? Математиците да се изкажат... :)
 
"Корпоративният данък да се увеличи с 50% и от 10 да стане 15%".

Сега, аз съм много зле с цифрите и математиката, ама скокът от 10 на 15 не е ли с 5%??? Математиците да се изкажат... :)
Математика им е силна, само когато играят цифрите по техните сметки нагоре. И когато ходят да купуват гласове при малцинствата и бизнесите силно обвързани с тази мафия. Другото го мани.
 
"Корпоративният данък да се увеличи с 50% и от 10 да стане 15%".

Сега, аз съм много зле с цифрите и математиката, ама скокът от 10 на 15 не е ли с 5%??? Математиците да се изкажат... :)
Сама си го написала правилно скача с 50% т.е от 10 на 15%

Реално ГЕРБ щяха да направят същото дори да не беше веднага! Друг е въпроса защо толкова бързо са подпиасли на Румбакиса хората?
 
"Корпоративният данък да се увеличи с 50% и от 10 да стане 15%".

Сега, аз съм много зле с цифрите и математиката, ама скокът от 10 на 15 не е ли с 5%??? Математиците да се изкажат... :)
Данъкът е 10%, ако се увеличи с 50%, а не да стане 50% е точно +5% т.е. 15%. Има малко игра на думи, сигурно търсен ефект.
 
Да. 50% от 10% са 5%. Но е написано ламерски. Ако стане ще позасилят сивото в бизнеса. ;) Не, че е много висок на фона на други държави, но тук и за това 10% нищо не получаваш. ;)
 
Това вече е друго нещо, не е лъжа на ГЕРБ. Това че се мъчат да го ползват като аргумент си е жалко. Но не само ще се засили сивата икономика но и миграцията на фирмите.

Ако данака тука и в още 10 страни е 15% и доходите ти са онлайн защо да не си избереш по добра система?

Аз лично ще го направя :)
 
Това вече е друго нещо, не е лъжа на ГЕРБ. Това че се мъчат да го ползват като аргумент си е жалко. Но не само ще се засили сивата икономика но и миграцията на фирмите.

Ако данака тука и в още 10 страни е 15% и доходите ти са онлайн защо да не си избереш по добра система?

Аз лично ще го направя :)
Всички ще го направим. Другите, които няма да го направят, ще си имат старата-нова реплика "нали не искате фактура?". :)

Като теглиш чертата не излизат сметките иначе. Някаква продънена система да взима още от това, което си спечелил честно, а в замяна да приема закони и ограничения, засягащи пряко бизнеса ти, и за капак на всичко те засипва с цялата си помийна бюрократщина и административна шитня.
 
Очакван ШАХ -МАТ . И пак журналята натискат с едни смешни въпроси, вместо да питат ГЕРБАВИТЕ защо не четат, преди да пускат фалшиви новини.
Симпатизантите на ГЕРБ не и ли е малко кофти, че ги лъжат толкова лошо, че би трябвало да се замислят, какво смятат от ГЕРБ за симпатизантите си, ако се връзват на такива фалшиви новини.
 
Последно редактирано:
Очакван ШАХ -МАТ . И пак журналята натискат с едни смешни въпроси, вместо да питат ГЕРБАВИТЕ защо не четат, преди да пускат фалшиви новини.
Симпатизантите на ГЕРБ не и ли е малко кофти, че ги лъжат толкова лошо, че би трябвало да се замислят, какво смятат от ГЕРБ за симпатизантите си, ако се връзват на такива фалшиви новини.
Ти верно ли постваш тези глупости? Каква фалшива новина? Малко поне не чаткаш ли нещата? Омразата ви към дебелия тапанар Бойко ще ви доведе до истинското дъно!

"Този процес върви от поне четири години и ще продължи още толкова. Той трябва да бъде одобрен от ЕК, след което и у нас", каза още финансовият министър.

Цялата идея на този закон е против държави като България с 10% плосък данък или по-известен като даначен рай за легално плащане на данаци. Този закон е въпрос на време и се тая дали ГЕРБ са на власт или не и те да бяха и те щяха да го подпишат най-вероятно. Това е най-лесния начин да се вдигне плоския данък.

Мисля на 17 юли беше ще бъде одобрен в EU после на база подписаното съгласие от Финансовия гуру ще се въведе и в България. За всяко следващо правителство данака е супер добре дошъл :)

Но ти си мисли, че няма скок на ток, няма скок на парно, няма скок на храните, няма скок на имоти, няма скок на инфлацията НЕ НЯМА ТОВА СА ЛЪЖИ! ЛЪЖАТ НИ, толкова си зле, че няма на къде...
 

Горе