Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Трябва ли да ти припомням, че Тиквун е потомствен комунист!? Баща му и дядо му са палили църкви и са били попове и поклонници по килиите, той не е по различен. Бил е български мюсюлмани и им е сменял имената, това забрави ли го? Тъй че хич не си отваряй устата на тема безбожници. Щото единствения бог на герберастите са парите, друг нямат. Е, скоро тиквата ще има Бай Ставри за Бог, ама то е друго :D А може тулупа да се срещне с бога много скоро, като гледам как са му набрали от всички посоки :) Бай Ставри ще е тъжен, но пък цял народ ще се радва!

Народа би следвало да се радва чак когато заживее по-добре, а съм много скептичен. Турски поток и като цяло в стратегически план заиграването му с Русия "откъсна главата на Бойко", но САЩ ни овладяват напълно. И само един пример - плащам си сметката за телефон на ЦРУ - Виваком, а преди продажбата на телекома я плащах на една руска банка. :)


Дори си мисля, че дебелото момченце си откупи свободата с продажбата на медиите си на United Group.

Вашите тикви, черепи и парашутисти винаги са били и ще бъдат едни крадливи изпълнители на чужди интереси.

Дано все пак има нещо по-добро за България!
 
Имаше някакви предложения за това да се разработи портал давайки възможност на хората да гласуват онлайн от вкъщи, какво стана с тази идея ?
 
Толко ле не можаха да измислят като гласуваш на ел. машинката да ти ваде бонче с qr кодче, което пак да пущаш в урната. В края на изборите се прай засечка с машината и qr-четата в урната, але всичко съвпадне, всички заинтересовани му удрят по един подпис на протокла и кой от де е. Баси хамалогията, чак швабите намесиха от преди повече от десетилетка.
 
Толко ле не можаха да измислят като гласуваш на ел. машинката да ти ваде бонче с qr кодче, което пак да пущаш в урната. В края на изборите се прай засечка с машината и qr-четата в урната, але всичко съвпадне, всички заинтересовани му удрят по един подпис на протокла и кой от де е. Баси хамалогията, чак швабите намесиха от преди повече от десетилетка.
То го има! Сега въпроса е защо гласуваха изрично да не се прави проверка?
 
То го има! Сега въпроса е защо гласуваха изрично да не се прави проверка?
Еми не съм запознат, кой, кво гласувал, сега разцъках на прима виста 2,3 сайта и доколкото разбирам иде реч за броене на листчетата (разписките), тва кво ще провери? Така или иначе гласувалите се отразяват в избирателния списък, ако тая проверка е само да установи броя глсували, то верно няма смисъл от нея. Не съм гласувал ел. и нямам идея каква информация съдържа "разписката". Но имах предвид друг вид проверка, че да е спокоен дедо арменец. Машината вади 5 гласа за едните 10 за другите, минаваш с баркод/qr четеца разписките, всичко е точно - приключваш. Има разлика, пак минаваш, пак има разлика ревеш в ЦИК :D
 
Аз пак ще задам въпросът си? Това ли е им тяхното ел. гласуване? Ако ДА, жална ни майка. И ЦИК не успя да предвиди, че 11 юли е отпускарски период, че не успяха да организират хората на почивка да си дадат гласа, където и да се намират в България, а защо не и в Гърция, Турция, и други държави, в които са на почивка. Пълна простотия. Поредната безсмислена институция. Жалко за нас, тия които им плащаме заплатите.
 
Еми не съм запознат, кой, кво гласувал, сега разцъках на прима виста 2,3 сайта и доколкото разбирам иде реч за броене на листчетата (разписките), тва кво ще провери? Така или иначе гласувалите се отразяват в избирателния списък, ако тая проверка е само да установи броя глсували, то верно няма смисъл от нея. Не съм гласувал ел. и нямам идея каква информация съдържа "разписката". Но имах предвид друг вид проверка, че да е спокоен дедо арменец. Машината вади 5 гласа за едните 10 за другите, минаваш с баркод/qr четеца разписките, всичко е точно - приключваш. Има разлика, пак минаваш, пак има разлика ревеш в ЦИК :D
Защото, това означава, че си гласуваме пак с бюлетина просто не нанасяме с химикал избора си а с пръст :) Това е и аргумента на германския съд, че машинното гласуване е ненужно понеже ако се прави проверка с разписните то е същото като да гласуваме с химикал затова е и възприето в западния свят, че е излишно машините да се ползват само за калкулатор. Но в България неможем да смятаме или поне хората, който отиват да броят и то не от желание за обективност, а заради 100 или 200лв. И така стигаме до момента, за да се спести време и да не е нужно някой да брой да ползваме доказано не добра технология за избори!
 
Защото, това означава, че си гласуваме пак с бюлетина просто не нанасяме с химикал избора си а с пръст :) Това е и аргумента на германския съд, че машинното гласуване е ненужно понеже ако се прави проверка с разписните то е същото като да гласуваме с химикал затова е и възприето в западния свят, че е излишно машините да се ползват само за калкулатор. Но в България неможем да смятаме или поне хората, който отиват да броят и то не от желание за обективност, а заради 100 или 200лв. И така стигаме до момента, за да се спести време и да не е нужно някой да брой да ползваме доказано не добра технология за избори!
Не е точно тъй, на машината нема как да напишеш "уй" и бюлетината да стане невалидна, а после в търпаната някоя викаща лелка да я сметне за глас. И като цяло отпада хамалогията около разлистване, проверка дали е валидно отбелязано, с хиксче, с точка и т.н. Минаваш със скенерчето и брои гласа. Край. Даже може и да не се прави, а да се запечатат разписките, да се пазят известно време и при изреваване на някоя от партиите, тогава да се прави проверката. Абе нищо общо с гласуването на Артия, където само 2ма от 5 от комисията могат да си напишат името правилно.
 
Влиза ти баба Айше в секцията и вика че фърлям за дпсто. Фърляш ама на машината не знаеш де е доганчо, щот не можеш да четеш. Тва е идеята на машинното гласуване, да се елиминират неграмотните. Ако се въведе и ценз за образование ще е даже още по-добре. Не знам как ви е кеф да търпите най-долната част от прослойката да ви определя бъдещето. Сега мангалите на Бойко ще са в пълен шах, чалмите от Турция също!
 
Влиза ти баба Айше в секцията и вика че фърлям за дпсто. Фърляш ама на машината не знаеш де е доганчо, щот не можеш да четеш. Тва е идеята на машинното гласуване, да се елиминират неграмотните. Ако се въведе и ценз за образование ще е даже още по-добре. Не знам как ви е кеф да търпите най-долната част от прослойката да ви определя бъдещето. Сега мангалите на Бойко ще са в пълен шах, чалмите от Турция също!
Внимавай, че у фейсо за такъв коментар, че 2 гласа на малоумници струват повече от на един интелигентен човек направо си гръмнал, вервам, че и ти го знаеш това, ако не скоро ще го научиш :eek: Защо да се занимавам с братята роми и да обикалям страната кат' балък като мога да подкупя 20 техника ;) От когат свет светува мазния отгоре плува...
 
Внимавай, че у фейсо за такъв коментар, че 2 гласа на малоумници струват повече от на един интелигентен човек направо си гръмнал, вервам, че и ти го знаеш това, ако не скоро ще го научиш :eek: Защо да се занимавам с братята роми и да обикалям страната кат' балък като мога да подкупя 20 техника ;) От когат свет светува мазния отгоре плува...
Щото средно интелигентен човек никога не би си продал гласа за 30, 50, 100 лв. Поне аз никога не бих го направил, надявам се поне 70% да са така. 2 млн мангали и още толкова турци решават съдбата на България... Жалка картинка... Някой ако иска да ме съди за разисъм:hankey:
 
Щото средно интелигентен човек никога не би си продал гласа за 30, 50, 100 лв. Поне аз никога не бих го направил, надявам се поне 70% да са така. 2 млн мангали и още толкова турци решават съдбата на България... Жалка картинка... Някой ако иска да ме съди за разисъм:hankey:
Ако разчитаме на средно интелигентните сме затънали до гуша.
 
Ако разчитаме на средно интелигентните сме затънали до гуша.
От кога орките на гроб се смятат за интелигентни? Та това е доста под дъното... По-голям простак от тиквата няма как да се пръкне на политическата сцена. От шофьор на бай Тошо, до слуга на Маджо, пожарникар, Ипон и тн, и тн...
 
Влиза ти баба Айше в секцията и вика че фърлям за дпсто. Фърляш ама на машината не знаеш де е доганчо, щот не можеш да четеш. Тва е идеята на машинното гласуване, да се елиминират неграмотните. Ако се въведе и ценз за образование ще е даже още по-добре. Не знам как ви е кеф да търпите най-долната част от прослойката да ви определя бъдещето. Сега мангалите на Бойко ще са в пълен шах, чалмите от Турция също!
Мисля по БНТ даваха как става отиде един пич и гласува вместо баба Айше :) ПАк за ДПС
 
Тва е идеята на машинното гласуване, да се елиминират неграмотните.
Няма такова нещо. На последните избори цяло турско село (174 човека) гласува машинно, а един дядо се похвали, че до машината е имало човек и им казвал къде да натискат.

На последните кметски избори в турските секции пак е имало човек да помага, а на места дори машините са били обърнати към масата на комисията, за да им е по-лесно да показват. След допитване до ЦИК, машините са завъртяни, а човека който помага се е стремил да не гледа вота, а само да помага.
 
Сега Нова, Бтв и всички медии за масова дезинформация на долу по веригата няма няма да ги гледаме какво показват и говорят, то е ясно!

Щото средно интелигентен човек никога не би си продал гласа за 30, 50, 100 лв.
Що бе, вземи 50 лв и си гласувай за който си искаш, те не са в урната с тебе. Само наивните тъпанари гласуват за който са им платили, много ще знаят какво си задраскал :D Аз познавам една жена, която редовно взима пари и си гласува за който си иска без да и пука. Каза ми че всеки ако прави така те ще разберат че си хвърлят парите на вятъра и ще спрат да купуват гласове и купуването на гласове ще свърши. :D
 

Горе