Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не знам, гледа ли някой източник който пуснах или какво каза министъра? НЯМА КОМПАНИИ, в БЪЛГАРИЯ, които да ги засяга това, става дума за ставки над 750 милиона евро на година, като идеята е да се плащат данъци и на двете места, да няма 'данъчен рай' по света за дадена компания.

Кое не разбра, давай по същество и да чуя как са оправдани ЛЪЖИТЕ, АБСОЛЮТНИТЕ , гнусни лъжи , които тези плазмодеи присъстващи на пресконференцията изказаха, и се изнизаха за 13 минути, без да отговорят на нито един журналистически въпрос.
 
 
Не знам, гледа ли някой източник който пуснах или какво каза министъра? НЯМА КОМПАНИИ, в БЪЛГАРИЯ, които да ги засяга това, става дума за ставки над 750 милиона евро на година, като идеята е да се плащат данъци и на двете места, да няма 'данъчен рай' по света за дадена компания.

Кое не разбра, давай по същество и да чуя как са оправдани ЛЪЖИТЕ, АБСОЛЮТНИТЕ , гнусни лъжи , които тези плазмодеи присъстващи на пресконференцията изказаха, и се изнизаха за 13 минути, без да отговорят на нито един журналистически въпрос.
Пиша последно, че ми е досадно! Ти можеш ли да четеш? Първо е казано над 15% може да е и 25%! А за данаците на 2 места е съвсем друга Бира. Пример имаш постъпления от Адсенс имаш 100$ от Америка дърпат ти 40% данък получаваш 60% Байдъна го е измислил, после ще се усетят и другите държави.
 
Пиша последно, че ми е досадно! Ти можеш ли да четеш? Първо е казано над 15% може да е и 25%! А за данаците на 2 места е съвсем друга Бира. Пример имаш постъпления от Адсенс имаш 100$ от Америка дърпат ти 40% данък получаваш 60% Байдъна го е измислил, после ще се усетят и другите държави.

Ами ти си идиот, няма какво да говорим.
 
Ами ти си идиот, няма какво да говорим.
Точно поради, тази причина не държа да изхранвам тулупи като теб :) Не държа и да съм този, който ще те оправя :)
 
Учуден съм как има толкова хора тук които симпатизират на ГЕРБ. Ако това не е стокхолмски синдром, не мога да си обясня явлението. Хора които управляват на приципа проба-грешка. На които единствената им цел е намерят начини как повече да откраднат. Абсолютно некадърно управление по всички посоки. Утежняване на бюрокрацията всяка година с безумни закони и поправки. Хора които са предприемачи мисля че много добре знаят за какво става въпрос. Ако си работите на заплата към някоя фирма - не може да усетите как постепенно частния сектор минава в ръцете на няколко човека. Както и да е. Надявам се да доживеем по-хубави времена, че започнахме да приличаме на Русия и Турция.
 
Бързо се забравя, как скакалците пропуснаха страната ни, след поканата на Меркел...

Ама не се опирай на официалната информация, щото в държавата на тиквун совите не са това, което са.

Ето какво казва по въпроса Илчовски, а Илчовски изнася такив абсурдни неща, че 100% са чистата истина:

Когато имаше ШАП по дребните преживни животни в Странджа защо трябваше да бъдат избити тези животни ? Понеже Ердоган му е най-големият учител, а Бойко му е най-големият фен Ердоган точеше пари от ЕС да спре бежанската вълна и понеже Борисов завижда на Ердоган искаше в Странджа да има най-големите бежански лагери в Европа и да му дават по 150 евро на ден на човек, за да храним бежанците. Това е едно от най-слабо населените места в България и затова искаха да правят бежански лагер.

Цялото интервю тук:
 
Не ви ли идва в повече комунистът Рашков, че Борисов е сключил сделка с давност с църквата?
Или по подразбиране сте си безбожници?
 
Не ви ли идва в повече комунистът Рашков, че Борисов е сключил сделка с давност с църквата?
Или по подразбиране сте си безбожници?

Трябва ли да ти припомням, че Тиквун е потомствен комунист!? Баща му и дядо му са палили църкви и са били попове и поклонници по килиите, той не е по различен. Бил е български мюсюлмани и им е сменял имената, това забрави ли го? Тъй че хич не си отваряй устата на тема безбожници. Щото единствения бог на герберастите са парите, друг нямат. Е, скоро тиквата ще има Бай Ставри за Бог, ама то е друго :D А може тулупа да се срещне с бога много скоро, като гледам как са му набрали от всички посоки :) Бай Ставри ще е тъжен, но пък цял народ ще се радва!
 
Или по подразбиране сте си безбожници?
Аз съм, но това няма значение. Не можеш да хрантутиш шайка зле облечени бизнесмени, докато народът мизерства. За пенсионерите няма пари, за детски надбавки - няма, за здравеопазване - няма, ама за брадатите агенти на ДС има. Ай сиктир!

п.с. освен това е ужасна проява на простащина да ходиш и да се кръстиш като циганка, когато си официално лице. Също толкова просташко е и да се кълнеш във внуците си, когато знаеш прекрасно, че лъжеш. Циганска работа...
 
Предлагам двете заблудени фенки на Мая да се коалират с нас че сме набрале скорост като гледам, па и сме насъбрале процент.
Тамън като станем повече ще можем да придърпаме и Божковистите.

И оня от БСП-то може да дойде.
 
Не ви ли идва в повече комунистът Рашков, че Борисов е сключил сделка с давност с църквата?
Или по подразбиране сте си безбожници?
Спри се бе, клоун!
 
Боже! Ако се чудите, кога сте стигнали дъното, това е сега. Не съм очаквал от привържениците на Радев да парадират, че са безбожници и че кръстенето е простащина.
 
Боже! Ако се чудите, кога сте стигнали дъното, това е сега. Не съм очаквал от привържениците на Радев да парадират, че са безбожници и че кръстенето е простащина.
Споко, след неделя всичко ще е точно. Спират далаверките на баце, спират и парите за тролове :)
 
Боже! Ако се чудите, кога сте стигнали дъното, това е сега. Не съм очаквал от привържениците на Радев да парадират, че са безбожници и че кръстенето е простащина.

Нещо пропускам. Доколкото знам Радев е военен пилот, а не владика. Да отричаш организираната и натрапената вяра е признак на далновидност и критично мислене. Тоест, нормално е да гласуваш за Радев, вместо за мафиот, който се кръсти като циганка и се кълне във внуците си, когато лъже. ;)
 
Хайде стига вече, времето изтече! Махайте се мутри! Хайде, още утре! Народа се приготвя - още утре да ви го намести.
 

Горе