Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Мача не е свършил, тепърва предстои интересното. Играта за тулупа свършва при Бай Ставри, точно тогава ще е най-смешното :)
Едно и също мелиш, тоя бай Ставри се изтърка. Смени плочата.
 
И съвсем случайно децата на Янев работят в БЕХ и Булгаргаз.

Е, и? Викаш да връщаме крадливия простак, така ли? Щото децата на Янев работели.... Виждаш ли се какви глупости пишеш? Тедката ли те научи да пиеш от Обет и тебе бе? :eek:
 
Е, и? Викаш да връщаме крадливия простак, така ли? Щото децата на Янев работели.... Виждаш ли се какви глупости пишеш? Тедката ли те научи да пиеш от Обет и тебе бе? :eek:
Биарка, излагаш се яко. Всички видяха некадърието на "новите". Признай поне веднъж, че се осраха. Ама без да намесваш Бойко ако въобще ти е възможно.
 
Тео Ушев: Не ме интересува какъв екип ще има това правителство. Но ако бъде избрано, ще бъда първият, който ще извика - "Оставка, мутро! Взимай си бездарните сценаристи и музиканти и се омитай с балета си в крайпътното заведение на Учиндол - където ви е мястото."
 
Последно редактирано:
И съвсем случайно децата на Янев работят в БЕХ и Булгаргаз.
Ама са започнали работа там, щото татя им работи служебен премиер или е заварено положение? Има разлика, нали знаеш. И точно вие, дето вашите свалиха толкова ниско нивото, да търсите косури е смешно. Спрете се. Вие не можете да видите почтеност дори ако ви удари по ваксинираните наплашени кратунки. ;)
 
Биарка, излагаш се яко. Всички видяха некадърието на "новите". Признай поне веднъж, че се осраха. Ама без да намесваш Бойко ако въобще ти е възможно.

За кои новите говориш? Ако визираш Славчо, друго не съм и очаквал. Неговата роля беше да разкара свинята по-далеч от власта, друга роля няма за него в тая игра. Единствения правилин ход беше да предложат служебното правителство, не го направиха, че и почнаха да плюят, с цялата си наглост. Да се махат, отиваме на избори....

Друг е въпроса, че който и да е, ще е по-добре от тулупската мафия.
 
Ама как яко му го каза на Рашков, а? С гол гъз таралеж ще мачка....
Преди седмица Б. Рашков: "Още днес ще дам доказателства за подслушванията, с които два месеца правихме предизборна кампания на президента срещу ГЕРБ."
Хайде, бе Рашков! Кога ще дойде твоето "днес".
 
За кои новите говориш? Ако визираш Славчо, друго не съм и очаквал. Неговата роля беше да разкара свинята по-далеч от власта, друга роля няма за него в тая игра. Единствения правилин ход беше да предложат служебното правителство, не го направиха, че и почнаха да плюят, с цялата си наглост. Да се махат, отиваме на избори....

Друг е въпроса, че който и да е, ще е по-добре от тулупската мафия.
Ти си болен, отново спомена Бойко. Кво служебно бе, на комунистите ли? Ти си по-голям комунист и от БСП.
 
Преди седмица Б. Рашков: "Още днес ще дам доказателства за подслушванията, с които два месеца правихме предизборна кампания на президента срещу ГЕРБ."
Хайде, бе Рашков! Кога ще дойде твоето "днес".
Няма да има днес, нито утре, защото такива няма.
 
Ти си болен, отново спомена Бойко. Кво служебно бе, на комунистите ли? Ти си по-голям комунист и от БСП.

Никой не е по-голям комунист от Бойко Борисов, в никоя партия няма повече бивши и настоящи комунисти от гроб. Трябва ли за двадесети път да ти обяснявам защо?
 
Никой не е по-голям комунист от Бойко Борисов, в никоя партия няма повече бивши и настоящи комунисти от гроб. Трябва ли за двадесети път да ти обяснявам защо?
Болен си, лекувай се наистина.
 
Ама виж са колко са смели троловете, как окупираха темата само :) А по едно време се беха скрили като мишоци :D Само седат и дебнат некой цветен компромат некъде да излезе, и изкачат из секви дупки на пълчища ахахаха Страшни сте..страаашни! Анализатори, специалисти.. Тва е то - "трохи и зрелища" Скоро боко пак че ви ги подмета :)
 
Ама виж са колко са смели троловете, как окупираха темата само :) А по едно време се беха скрили като мишоци :D Само седат и дебнат некой цветен компромат некъде да излезе, и изкачат из секви дупки на пълчища ахахаха Страшни сте..страаашни! Анализатори, специалисти.. Тва е то - "трохи и зрелища" Скоро боко пак че ви ги подмета :)
Кви тролове бе, Смешко. БСП убиха дядо ми, а ти ми ги хвалиш. Винаги ще съм против тях, каквото и да правят.
 
Кви тролове бе, Смешко. БСП убиха дядо ми, а ти ми ги хвалиш. Винаги ще съм против тях, каквото и да правят.
Добре бе, след като бащата на тиквата е бил подполковник от милицията, толкова ли е трудно да събереш 2 и 2? Като мразиш едните, що не мразиш и другото им лице? Това едни и същи хора!
 
БСП убиха дядо ми
БСП или БКП ?? Щото двете нема много общо, по скоро ГЕРБ има в пъти повече общо с БКП
+ това не виждам къде хваля БСП, още повече БКП.. ти се връщаш към това време, не аз
 
ахахаха е какво е ГЕРБ бре пичос, КАКВО е герб... същата, даже много по-коварна измет. Бах, ти верно си яко зобми интерграле :D
 
БСП убиха дядо ми, а ти ми ги хвалиш.
Лично Корни ли го уби или предишното ръководство - Станишев??? :eek:

Освен това, да те питам - с какво животът на дядо ти е по-ценен от този на стотици хиляди избити от фашистката власт??? Ти имаш ли представа в каква мизерия е живял българският народ по времето на монархо-фашизма??? Дядо ми е бил партизанин, а баба ми ятак. От тях знам как са чакали на реката чорбаджийските деца да пуснат неоглозган резен диня, за да хапнат и те. Комунистическият режим е основен източник на прогреса в България, след възрождението - въпреки всичките си кусури, заради които не искам днес да се връща отново. По-голямата част от населението е спечелила от този режим.

И това, че ти мразиш нещо не го прави непременно нещо лошо. Аз пък мразя фъ-къ левски, ама отборът си има фен маса, така че кво значение има?
 

Горе