Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

• ГЕРБ – СДС

• ИМА ТАКЪВ НАРОД

• БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

• ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

• ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

• ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

• БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

• БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

• АТАКА

• ВЪЗРАЖДАНЕ

• РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

• Всички са маскари. Няма да гласувам!

• Друга партия

• БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ

Резултатите ще са видими само след гласуване.

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Камен мозъчето се завърна на единственото място, където може да се почувства значим, макар и само в собсвtените си очи :D

kamentk

Well-Known Member
Дай линк да видя. Имам договор с него...
За кое искаш линк? Пиши Илчовски в Гугъл, цялата информация я има. Не казвам дали е прав или не, нямам никаква информация по темите които коментира. Не го познавам. Ако е прав и разполага с доказателства за твърденията си има шанс да преобърне политическия живот в страната и народът ще го запомни с добро, че е помагнал поне малко, за да възтържествува правдата. Ако изпълнява политически поръчки, напълно го разбирам, всеки си гледа интереса. Така е било и така ще бъде винаги. Просто истината ми се иска да излезе наяве.

Leverage

Well-Known Member
За кое искаш линк? Пиши Илчовски в Гугъл, цялата информация я има. Не казвам дали е прав или не, нямам никаква информация по темите които коментира. Не го познавам. Ако е прав и разполага с доказателства за твърденията си има шанс да преобърне политическия живот в страната и народът ще го запомни с добро, че е помагнал поне малко, за да възтържествува правдата. Ако изпълнява политически поръчки, напълно го разбирам, всеки си гледа интереса. Така е било и така ще бъде винаги. Просто истината ми се иска да излезе наяве.

Информацията я знам, но не намирам никъде какво е говорил Киро брейка за него. Предполагам, че е в Ютуб канала му, но не виждам такъв клип.

kamentk

Well-Known Member
Информацията я знам, но не намирам никъде какво е говорил Киро брейка за него. Предполагам, че е в Ютуб канала му, но не виждам такъв клип.
Дискутираха го в последното издание на подкаста на Любомир Жечев, от там чух. И двамата се включват там по телефона. Оригиналния клип не съм го гледал, не следя словоизлиянията на онзи чалгаризиран дядка. За това и написах “чух че се джафкал с Киро Брейка”.

Leverage

Well-Known Member
Дискутираха го в последното издание на подкаста на Любомир Жечев, от там чух. И двамата се включват там по телефона. Оригиналния клип не съм го гледал, не следя словоизлиянията на онзи чалгаризиран дядка. За това и написах “чух че се джафкал с Киро Брейка”.

Поразрових. В Пейтриън на Цанов и Брейка го има. Както и да е.

tedkata_m

Well-Known Member
Как да пия кафе с Камен, като съм на трето море...имайте търпение, ПрЪдприемАчи!

slavchev

Well-Known Member
Как да пия кафе с Камен, като съм на трето море...имайте търпение, ПрЪдприемАчи!
Внимавай, че сега дебнат за маски ;)

biaaro

Well-Known Member
Аз се кандидатирам ако можеш извади хубава шкембе чорба
Като си във Варна пиши. Водя те на Гюрлата, най-добрата в България е там.

nandibandi

Well-Known Member
Баси скучното море си изкарваш, щом така активно се включваш във форума. Да не си локдаун в хотелската стая? Правилно, там е "дел" варианта сега. ;)

slavchev

Well-Known Member
Баси скучното море си изкарваш, щом така активно се включваш във форума. Да не си локдаун в хотелската стая? Правилно, там е "дел" варианта сега. ;)
Трябва и постове да се гонят, всичко се отчита...

tedkata_m

Well-Known Member
Ти май забрави, че съм се боцнал. Маски даже не съм си взел. Ама блаженни са вярващите.

nandibandi

Well-Known Member
Маски даже не съм си взел.
Убиец!!!! Къде отиде отговорността и загрижеността за непознатите хора? Нали не си забравил, че ваксината НЕ ТЕ прави устойчив на вирустта? Ти си преносител, пък и потенциална жертва на вируса. Дробчетата ти пак ще станат на пихтия, но няма да го усетиш. Блаженни са вярващите - воистина! ;)

elflame

Well-Known Member
Убиец!!!! Къде отиде отговорността и загрижеността за непознатите хора? Нали не си забравил, че ваксината НЕ ТЕ прави устойчив на вирустта? Ти си преносител, пък и потенциална жертва на вируса. Дробчетата ти пак ще станат на пихтия, но няма да го усетиш. Блаженни са вярващите - воистина! ;)
С ваксината си защитен на 90%+ :) Но да потенциялен убиец си за останалите! Качествен аргумент от твоя страна!

biaaro

Well-Known Member
С ваксината си защитен на 90%+ :) Но да потенциялен убиец си за останалите! Качествен аргумент от твоя страна!

Само да питам - С третата игла 150% ли съм защитен?

tedkata_m

Well-Known Member
Ехааа, Нандито се ядоса. Да, вече не ми пука за останалите, права си. След като половината българи твърдят, че няма вирус, значи явно няма. Тогава защо да ги пазя? Гледам вече само себе си и се чувствам прекрасно.

nandibandi

Well-Known Member
Гледам вече само себе си и се чувствам прекрасно.
Ние правим така от самото начало. Видя ли, че така е по-яко. :)

п.с. Така правят и ония, дето ни налагат диктат под предтекст "грижа за здравето на добитъка". :)

Горе