Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Стана забавно. Как ли безименния случайник от служебното на спорта ще чагърка медалите от Токио....
 
И още по-забавно.
Вторият мандат на кандидат-президента се заклати.
За справка: фейса на шута Слави.
 
Стана забавно. Как ли безименния случайник от служебното на спорта ще чагърка медалите от Токио....
Ако имаше поне малко работещ мозък в тиквата, щеше да знаеш колко позорно и неадекватно е изказването на дебелия шопар гербераст, че "поемал цялата отговорност" за медалите от Токио. Ама какво ли си губя времето да ти обяснявам :)
 
Изглежда си пропуснал събитията от последните седмици. И атаките на случайника на Радев от служебното министерство на спорта към Кралев.
И опитите за изчегъртване на работата му.
Ама нормално за фейсбук-трол, като теб. Балончето ти е нещо тясно.
Случайникът на Радев, дето никой не му запомни името, се включи от Токио, като активирана спяща клетка да оплюе направеното в спорта. Ама да си беше мълчал, че му запушиха устата с медали.

А ха ха ха... Гроб закопаха българския спорт, сега тръгнали да се хвалят с медал, дето нямат нищо общо с него. Нормално за наглеци като тях. Единственото дето направиха за 12 години е да хвърлят едни милиони на Стъки, друго не са направили.
 
По висчко вече личи че ще ходим на нови избори. Не мога да разбера Слави и компания защо направиха толкова много глупости. Въпреки че не гледах шоуто му, заради многото простотии, го имах за интелигентен и умен човек. Имам чуството че нарочно искат да загубят със всичко което направиха, просто нямам логично обяснения за решенията им и начина на изразяване, обличане и какво ли още не.
FB_IMG_1628117431524.jpg

Помагам с разбирането.
 
Барселона обяви, че Лео Меси напуска клуба. Очакваме съвсем скоро Красен Кралев да поеме отговорността за страхотната му кариера :)
 
Това прасе Кралев кога ще поеме отговорност, че на олимпиада само жени носят медали в мъжките спортове? А, Тъпине? На това ли викаш успех? Щанги, борба, бокс, къде са ни медалите?
 
Това прасе Кралев кога ще поеме отговорност, че на олимпиада само жени носят медали в мъжките спортове? А, Тъпине? На това ли викаш успех? Щанги, борба, бокс, къде са ни медалите?
По-интересното е, че единственият ни златен медал е в дисциплината карате, чийто президент на федерация е Алексей Петров - стар любимец на пп гроб. Не вЕрвам да са му дали толкова парички, колкото на фъстъки, ама е важно да се изтъпанят и да си припишат заслуги. Това си е партийна доктрина от край време. Буци що ленти на чужди (без никакъв принос!!!) проекти резнА....
 
Това прасе Кралев кога ще поеме отговорност, че на олимпиада само жени носят медали в мъжките спортове? А, Тъпине? На това ли викаш успех? Щанги, борба, бокс, къде са ни медалите?
Що не станеш едно тренерче, като си толкова разбирач??? Ти не чаткаш нищо от спорт, ама и от това си тръгнал да се изказваш. Жалък си, пълна излагация. По-добре говори за политика, че се смеем 20 души, като им прочетох изказванията ти.
 
Стойте си по къщите, че току-виж някой ви придърпал да станете правосъден министър :)
Другият вариант е да се направи един скоростен кастинг по тв 7/8. Гласуване и избор на победител - чрез смс от публиката :)

Screenshot-2021-08-06-at-17-51-21.png
 
Що не станеш едно тренерче, като си толкова разбирач??? Ти не чаткаш нищо от спорт, ама и от това си тръгнал да се изказваш. Жалък си, пълна излагация. По-добре говори за политика, че се смеем 20 души, като им прочетох изказванията ти.
Аз ли не чакам нищо от спорт? Хващам се с тебе на която ти избереш дисциплина или боен спорт. Ако ме биеш на каквото и да е, давам ти 1000 лв. Ако ти ме биеш, не ми даваш нищо, само снимки и видео за спомен :) Както имаме 20 години разлика. Батко не е излизал от залата 30 години, все още бягам по 6 километра всеки ден, нещо се обърка май. Да не казвам, че съм тренирал свободна борба и бокс като млад...
 
Аз ли не чакам нищо от спорт? Хващам се с тебе на която ти избереш дисциплина или боен спорт. Ако ме биеш на каквото и да е, давам ти 1000 лв. Ако ти ме биеш, не ми даваш нищо, само снимки и видео за спомен :) Както имаме 20 години разлика. Батко не е излизал от залата 30 години, все още бягам по 6 километра всеки ден, нещо се обърка май. Да не казвам, че съм тренирал свободна борба и бокс като млад...
Комплексарче, мен това ми е работата. И моят спорт не е свързан с бой. Намери си някой спаринг и си тренирайте заедно. Уважавам спортовете, свързани с бой, ама съм твърде далеч от твоята ниша.
 
Стойте си по къщите, че току-виж някой ви придърпал да станете правосъден министър :)
Другият вариант е да се направи един скоростен кастинг по тв 7/8. Гласуване и избор на победител - чрез смс от публиката :)

Screenshot-2021-08-06-at-17-51-21.png
ГЕРБ са виновни, нали?
 
Вива пожарникаря! Вива учителя по физкултура Цветанов!
Точно така, виж как знаеш кои са правилните хора. Само да ти кажа, че ако те крадяха, поне правех нещо. А сега само ще крадат. А ри като предприемач си най прецакан, защото данъчето ще скочи, за да "нахраниш" пенсионерите и здравната система. А всъщност ще храниш някои други хора. Ама нищо, важното е да се закопае България, няма проблеми!
 
Теди, всичко е наред. Вече се диша по-леко. Корпупцията и хаосът на буци се рушат ежедневно. Ако остане правителството на Радев, ни чака светло бъдеще. Релакс. :)
 
Последно редактирано:

Горе