Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Комплексарче, мен това ми е работата. И моят спорт не е свързан с бой. Намери си някой спаринг и си тренирайте заедно. Уважавам спортовете, свързани с бой, ама съм твърде далеч от твоята ниша.
Ми да, как няма да си твърде зает. И кой е твоя спорт? Гребане.... с лъжица в паница?
 
Ми да, как няма да си твърде зает. И кой е твоя спорт? Гребане.... с лъжица в паница?
Мисля, че беше шампион на София по федербал. :)
 


Хахахахахахаха, без думи.
Чу ли новата поговорка? Зад всяка успяла жена в България стои Красен Кралев!
 
Ще ми се да има нови избори. Да има шоу, Но може би шанса за нови избори намалява.
 
Ти си човек с агенция, пишеш статии. Не бих си поръчал от теб, честно.
Е защо от мен? Бойко няма ли някоя фирма, че да източите тамън пара с някоя обществена поръчка? Той знае как стават нещата.
 
Е защо от мен? Бойко няма ли някоя фирма, че да източите тамън пара с някоя обществена поръчка? Той знае как стават нещата.
Не, за твое незнание сам си изкарвам паричките, троля те за кеф.
 
Чу ли новата поговорка? Зад всяка успяла жена в България стои Красен Кралев!

224164232_2046457332196913_5888464770297855140_n.jpg
 
Май тошковците наистина не искат да има правителство: Ако Хаджигенов иска да ражда и да кърми, аз не искам да раждам и да кърмя, има си майки за тази работа.
Не може Манолова да е молила ГЕРБ да стане омбудсман, а сега да казва, че е за промяната.
Това са хора, които са участвали в политиката, държали са Бойко за шлифера, усмихвали са се на трибуната. Не са те алтернативата", казва Атанасов.
 
Последно редактирано:
Не, за твое незнание сам си изкарвам паричките, троля те за кеф.
Имам дъщеря на 5 години, която ме троли всяка възможна минута, час и ден. Някой друг пост в интернет не може да ме впечатли.
 
Имам дъщеря на 5 години, която ме троли всяка възможна минута, час и ден. Някой друг пост в интернет не може да ме впечатли.
Това с дъщерята някак си не го разбрах, темата е съвсем друга.
 
Аз за днес си харесах тези:

225835283_4346210138750663_4555258109755448393_n_cb92c3.jpg




228786886_10226527451350289_6333279974084582163_n_1f296c.jpg
 

Нямат пари да купят на премиерчето по-здрави дънки. Без субсидия не е лесно...
 
Очаквах да го сложиш, изключително грозно е да политизираш подобно нещо. Трагедия сме българите...
Е какво ми мрънкаш на мен? Мрънкай на онова говедо с дебелия врат.
 
Е какво ми мрънкаш на мен? Мрънкай на онова говедо с дебелия врат.
Обидите не те правят по-готин. Грозно е да политизираш подобен успех. Интересно дали щеше да споделиш ако Кака Корни беше казала нещо. Или тя е твой човек явно ..
 

Горе