Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ааа ние. Хората си правят темите, нека малко си кажат какво мислят тук. По добре е от това да се карал на телевизора всеки ден след работа. :)
Нали всички искаха народът да управлява? Ето, сега това е факт. Стадото овце се самоуправляват. Нямат овчар. И настана пълна анархия, очаквано. Така и не се научихме, че имаме нужда от водач. И сега зимата ще е "перфектна". Блинки, то от това всички предприемачи ще пострадат, когато няма стабилност. Не го ли разбирате?
 
Нали всички искаха народът да управлява? Ето, сега това е факт. Стадото овце се самоуправляват. Нямат овчар. И настана пълна анархия, очаквано. Така и не се научихме, че имаме нужда от водач. И сега зимата ще е "перфектна". Блинки, то от това всички предприемачи ще пострадат, когато няма стабилност. Не го ли разбирате?

Всички предприемачи пострадаха от управлението на гроб за последните 12 години, всички. Аз не познавам човек, с фирма по ддс, който да не е ял хурката на тия. Проверки, ревизии, ревизии, изнудване, тормоз, това беше ежедневие. Маса предприемачи избягаха в чужбина, заради тоя нечовешки тормоз, включително и от този форум. Гроб убиха стотици хиляди малки фирми само за първия мандат, колко през следващите два, никой не знае. Съсипаха животите на огромен брой хора. Не им стигна това, ами последно посегнаха и на физическите лица, дето си продават старите чорапи през интернет. Две години ни тормозиха със СУПТО, сто касови апарата купих, хиляди левове за софтуер дадох, накрая се оказа, че нямало нужда. Обърнаха пазарната икономика в олигархична такава - не е най-успешен най-добрия, най-успешен е този, който е най-близо до държавната лапачка. Модела имам човек. Назначиха лоялни калинки на всички възможни позиции, което още повече насра предприемачите! Където и да ти потребва държавата, срещаш некомпетентност и незаинтересованост - ко ма занимаваш, като няма да ми дадеш пари. Мога да ти пиша до утре с примери и факти, ама пак нищо няма да разбереш, щото няма от къде да ги знаеш тея работи....
 
Да, на хранилка съм, Бацето директно ми ги превежда без данъци. Докато вие се мъчите със СУПТО и подобни неща. Аз си стоя на стола и парите мазно влизат в банковата ми сметка. А аз ви се смея от сърце.
 
Да, на хранилка съм, Бацето директно ми ги превежда без данъци. Докато вие се мъчите със СУПТО и подобни неща. Аз си стоя на стола и парите мазно влизат в банковата ми сметка. А аз ви се смея от сърце.

Ама смейш ли се? Наиш как ми беше смешно, като ми казаха или подписваш тука тая измислена глоба или ти затваряме всичките обекти за 30 дена и минаваш на пълна ревизия, където ще ти ебем майката. Още ми е смешно, като се сетя. Особено като знам как се смях дружно с един приятел с огромен бизнес, дето година преди това му затвориха всичко пак за 30 дена и наистина му ебаха майката. Ох, че смешно беше.... ха ха ха... Тея пари дето ги вземаха от такива като мен, а ги даваха на такива като теб и останалите герберасти, вече няма да се дават, това е към края си. Това е модела на гроб, затова го поддържаш, затова е всичко.
 
Ама смейш ли се? Наиш как ми беше смешно, като ми казаха или подписваш тука тая измислена глоба или ти затваряме всичките обекти за 30 дена и минаваш на пълна ревизия, където ще ти ебем майката. Още ми е смешно, като се сетя. Особено като знам как се смях дружно с един приятел с огромен бизнес, дето година преди това му затвориха всичко пак за 30 дена и наистина му ебаха майката. Ох, че смешно беше.... ха ха ха... Тея пари дето ги вземаха от такива като мен, а ги даваха на такива като теб и останалите герберасти, вече няма да се дават, това е към края си. Това е модела на гроб, затова го поддържаш, затова е всичко.
Пич, вземи се успокой, моля те. Говоря иронично, разбира се. През живота си и стотинка не съм взел, затова не ме намесвай в твоите схеми и предположения. Чак ме е яд, че съм толкова честен, казвам ти го откровено. Това, че някой е от едните, а друг от другите не може да е пречка двама души да са приятели. Ама с теб няма как да стане това, ти сам си затваряш вратите. Съжалявам за проверките, ама просто някак не ме намесвай мен, защото е грозно. Повече няма да ти пиша, ае със здраве.
 
Пич, вземи се успокой, моля те. Говоря иронично, разбира се. През живота си и стотинка не съм взел, затова не ме намесвай в твоите схеми и предположения. Чак ме е яд, че съм толкова честен, казвам ти го откровено. Това, че някой е от едните, а друг от другите не може да е пречка двама души да са приятели. Ама с теб няма как да стане това, ти сам си затваряш вратите. Съжалявам за проверките, ама просто някак не ме намесвай мен, защото е грозно. Повече няма да ти пиша, ае със здраве.

Още по-лошо, щом го правиш безплатно. Не знам как да ти обясня, че това, което защитаваш е най-голямото зло, което се е случвало на България. Да, от твоята позиция няма как да видиш размерите на изчадието, но аз го виждам всеки ден пред мен, всъщност по скоро зад мен :oops:. Няма как да съм приятел с някой, който ми мисли злото, ако ме разбираш. Приятели герберасти нямам, няма и да имам. Това не е политическо убеждение, това е състояние на духа. Най-гнусните черти на българина, облечени в политически одежди, това е то гроб.
 
Още по-лошо, щом го правиш безплатно. Не знам как да ти обясня, че това, което защитаваш е най-голямото зло, което се е случвало на България. Да, от твоята позиция няма как да видиш размерите на изчадието, но аз го виждам всеки ден пред мен, всъщност по скоро зад мен :oops:. Няма как да съм приятел с някой, който ми мисли злото, ако ме разбираш. Приятели герберасти нямам, няма и да имам. Това не е политическо убеждение, това е състояние на духа. Най-гнусните черти на българина, облечени в политически одежди, това е то гроб.
ОК, блоквам те.
 
ОК, блоквам те.
Теди, нали разбираш, че мнението на 5-то поколение софиянец по никакъв начин не се покрива с мнението на 5-то поколение монтанец, видинчанин или жител на забутаните родопски села?

За вас в столицата, където има работа, гроб си управляваше супер. За останалата част от страната тази престъпна групировка доведе до разруха, равнозначна на последиците от дългогодишна война. Като лично потърпевша от това управление, заявявам категорично, че то унищожи напълно частната инициатива. Дребния и среден бизнес бяха най-жестоко ударени, а това означава огромни загуби за хазната. Данъците и осигуровките, които плащах, докато имах бизнес, вече си ги спестявам. От една страна съм им благодарна. ;)
 
ОК, блоквам те.
Тоя когато и да го блокне човек е късно… Няма такова заблудено същество.

Поне разбрахме, че проблемът му с ГЕРБ е това, че данъчните си свършили работата и го проверили. Човекът го устройва държавата да не го закача, а той да си прави каквото иска. Ама тия години свършиха, вече сме в ЕС и подобни далавери ще вървят все по-трудно.
 
Тоя когато и да го блокне човек е късно… Няма такова заблудено същество.

Поне разбрахме, че проблемът му с ГЕРБ е това, че данъчните си свършили работата и го проверили. Човекът го устройва държавата да не го закача, а той да си прави каквото иска. Ама тия години свършиха, вече сме в ЕС и подобни далавери ще вървят все по-трудно.

Цър, Цър, Цър... Нещо друго? Гроб си свърши работата, унищожи де що намери смислен бизнес. Ама и ти тея работи няма от къде да ги знаеш.
 
Министерствата ще връщат отпуснатите им буферни средства от правителството на Борисов, за ново преразпределение, включително това и на Здравеопазването.
Какво стана, бе Кацаров? Нали нямаше никакви пари за медиците. Смешник си, като президента си.
 
Аз си мисля че следващата 1 година няма да имаме правителство.. никой с никой не може да се разбере.. това беше шанса за нещо ново, повече няма да има.. всичко е заради ДБ щото искат постове... БСП и мутрите май не искаха за момента нищо...
 
Аз си мисля че следващата 1 година няма да имаме правителство.. никой с никой не може да се разбере.. това беше шанса за нещо ново, повече няма да има.. всичко е заради ДБ щото искат постове... БСП и мутрите май не искаха за момента нищо...
Тъпото е, че заради болното си его, всички нови партии ще провалят идеята служебният кабинет да заработи като постоянен. Чалгарите се оказаха не само пълни смешници, но и долни интриганти. Вчера недоразумението тошко направи всичко възможно да ги изпокара. Накратко ситуацията е така:

215067709_361954235574260_4216516300993867451_n.jpg
 

Горе