Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Не била важна Конституцията, а това какъв се чувстваш :) Паника на саможивецът.
Сега само етнически конфликт ни трябва.
 
Не била важна Конституцията, а това какъв се чувстваш :) Паника на саможивецът.
Сега само етнически конфликт ни трябва.
Трябва ви, затова Баце ходи при Ердоган да му целува дъртия...
 
Не била важна Конституцията, а това какъв се чувстваш :) Паника на саможивецът.
Сега само етнически конфликт ни трябва.

Ми да, тея са способни и на това, все пак правителството на Радев им врътна твърде грубо кранчето. Заедно с гроб ще направят всичко възможно да си върнат позициите, че да може още малко милиарди да откраднете.

Паника видях днес в очите на тиквата, като видя рейтинга на Радев и подкрепата за правителството му :)
 
въпроса е, че Гроб ще съботират актуализацията на бюджета и вероятно ще прецакат нещата.
ВъпросЪТ е.
сАботират.

Или ще я сЪботират, правейки нещо по темата в събота?

И тоя ми се пише стожер на грамотността и ме критикуваше за някаква печатна грешка в предишна тема. Ужас.
 
Не била важна Конституцията, а това какъв се чувстваш :) Паника на саможивецът.
Сега само етнически конфликт ни трябва.
Лотчика беше избран от ДПС. Обръща се срещу ДПС. Протестърите обвиняват чалгаря във връзки с ДПС. Протестърите харесват льотчика. Чалгаря подкрепя льотчика. Да не би льжтчика да се подкрепя от ДПС отново, ама не онова ДПС? Интересни работи. Да се чуди човек какво се случва.
 
Лотчика беше избран от ДПС. Обръща се срещу ДПС. Протестърите обвиняват чалгаря във връзки с ДПС. Протестърите харесват льотчика. Чалгаря подкрепя льотчика. Да не би льжтчика да се подкрепя от ДПС отново, ама не онова ДПС? Интересни работи. Да се чуди човек какво се случва.
Виж се ти какво си писал бе дебил. Пунктация, правопис, за 1 клас си. Точно ти да правиш забележки за правопис е малко като Бойко да прави забележки на някой крадец. Само с теб съм се гаврил за правопис, с никой друг. Щото не отива на интЕлигента Камен Тъпира да не може две думи да напише без грешки. Бати дебила смешен, тръгнал неграмотника забележки да прави.....
 
Славчо щял да бъде опозиция? На Мая?
Е, няма такъв Шут...
Освен да ближеш топките на Радев, за друго ставаш ли?
 
Последно редактирано:
Пари има за всичко, въпроса е, че Гроб ще съботират актуализацията на бюджета и вероятно ще прецакат нещата. Тулупа няма да се посвени да закопае цялата държава, само да се върне за още крадене.
Гроб вече са никои, в момента управляват служебните, а останалите партии имат мнозинство и могат да вземат всякакви решения без герберите. Парите за ковид попринцип идват от ЕС, за там трябва онзи прословут план доколкото знам да се одобри и изпрати, те хората вече в другите държави изхарчиха парите, ние сме доникъде.

На мен лично ми омръзна да слушам за преди и всеки да се оправдава с предните 4 години, искам да видя реални действия и подкрепа за бизнеса и хората, когато му дойде времето...
 
искам да видя реални действия и подкрепа за бизнеса и хората, когато му дойде времето...
Никой не ти пречи да ги видиш, освен собствените ти предразсъдъци. Ние ги виждаме, при това с невъоръжено око. Когато умът замъглява зрението и очилата не помагат. ;)
 
Гроб вече са никои, в момента управляват служебните, а останалите партии имат мнозинство и могат да вземат всякакви решения без герберите. Парите за ковид попринцип идват от ЕС, за там трябва онзи прословут план доколкото знам да се одобри и изпрати, те хората вече в другите държави изхарчиха парите, ние сме доникъде.

На мен лично ми омръзна да слушам за преди и всеки да се оправдава с предните 4 години, искам да видя реални действия и подкрепа за бизнеса и хората, когато му дойде времето...

Как никой, чуваш ли се. Общини, местно управление, калинки навсякъде, подставени лица във всички министерства, години наред ще се режат тея метастази. Това е само началото! Това зло няма да се убие толкова лесно, още е живо и мърда, че се мъчи и да хапе, изчадието адово. Да не говорим, че Гешев още е на поста си да брани и пази тая гняс. Края ще започне, когато и тоя се махне от там и имаме истинско правосъдие, което да ги вкара по затворите тия, за дето съсипаха България и я превърнаха в коптор, еталон за корупция в световен мащаб. Тоя номер да се прави гроб на умряла лисица няма да мине, насреща си има умни и можещи хора, които не се хващат на тъпи номера толкова лесно.
 
Хаха хора, вие не сте ок, честно.

Нанди, ти с какъв бизнес се занимаваш и какви са мерките, които ползваш или възнамеряваш да ползваш?

Хубаво е, че ги виждате нещата, явно аз ги виждам по друг начин, ще изчакаме още 4-5 месеца да разберем дали повече хора ще ги видят като мен или пък ще ги видят като вас. Времето ще покаже кой прав, кой крив.
 
Хаха хора, вие не сте ок, честно.

Нанди, ти с какъв бизнес се занимаваш и какви са мерките, които ползваш или възнамеряваш да ползваш?

Хубаво е, че ги виждате нещата, явно аз ги виждам по друг начин, ще изчакаме още 4-5 месеца да разберем дали повече хора ще ги видят като мен или пък ще ги видят като вас. Времето ще покаже кой прав, кой крив.
Ама не можеш да обвиняваш служебното правителство, при положение, че парламентът се мотае с актуализацията на бюджета. Точно затова саботират процесите мутро-тиквочите - за да си кажат късогледците като теб "къде са помощите?". Вече цял месец и Радев, и министрите настояват за актуализацията, та да могат да продължат плащанията към пенсионери, болници и бизнес.

Дам, късоглед си, приятелю - всеки ден правителството и президентът говорят, че са с вързани ръце, докато не се гласува актуализирането, ама ти виждааш това, което пристрастният ти мозък рисува. :)
 
Брейй, то тва да си служебен много яко бе Нанди. Никой за нищо не може да те обвинява, ти не си оттук и си за малко като има нещо позитивно всички да те хвалят, като не вървят нещата, а сори НС да се оправя ние много искаме да сме добри, ама няма как. Ми те тия служебните като гледам ще управляват поне до НГ, дай да не ги закачаме, а че всеки ден бълват лъжи е много ок, а? Кой им е виновен, че за да са готини не спряха парите на пенсионерите? Знаеш ли, че са издърпали де що има кинта, за да могат да ги плащат тия пари, включително всичко от държавните ведомства? И сега актуализация хаха. То да си служебен е най-яко май, никаква отговорност и само позитиви.

Късогледците като мен имат реален бизнес и се надяват на някакви пари от ЕС, че сме пред залязване вече втора година, едва кретам, служебни, постоянни, все тая. При предишния локдаун пари имаше, гледам тия се канят да ни затварят пак от есента, за тва и ми беше конкретен въпроса. За тва и те питам като си в този форум ти нещо предприемаческо дали развиваш и как е положението при теб?

Радев може едно - да плямпа и аз мога да настоявам за много неща, но като не зависят от мен - файда. Знам, че си му най-голямата фенка, но тва е положението. Това, което се случва в парламента отчасти е негова заслуга, тази фрагментация на партии и разделението на хората, омразата едни спрямо други, която се вижда тук във форума, на улицата и във фейсбук до голяма степен може да му бъде приписана като лично постижение и е твърде вероятно да се учи след време в учебниците по история, според мен де.

Тази спирала от кризи дето влизаме сега, благодарение на безмозъчни, некадърни, хейтъри, ще продължи поне 5-6 години, докато някак си не се изчисти тази фрагментация в политическия живот или просто не се появи някой нов голям спасител, който да обере гласовете. Не сме дорасли за подобно нещо за съжаление, вижда се, че партиите не могат да се обединяват около каузи и политики, интересуват се от други работи. Щом мислите, че нещо добро се случва, водени от омразата към предишната власт - ок, ваша воля си е. В момента никой не иска да поеме отговорност, не го ли виждате това?

Пак ще повторя, че за мен ни очакват много трудни и тежки месеци, аз вече го виждам в София, за вас не знам, явно сте добре и хората около вас също. Българите се обединяват само по един повод - общата омраза към нещо. Не е лошо да се знае, защото палачинката се върти.

П.П. Сега се присетих и за твоята друга любимка, новата алтернатива от старото БСП Майчето, най-големият популист с най-умните избиратели, та тя същата за абсурдните си изказвания за пенсиите, откъде ще намери пари за това увеличение? Колко актуализации за колко години на бюджетите ще и трябват, мислила ли си?
 
Брейй, то тва да си служебен много яко бе Нанди. Никой за нищо не може да те обвинява, ти не си оттук и си за малко като има нещо позитивно всички да те хвалят, като не вървят нещата, а сори НС да се оправя ние много искаме да сме добри, ама няма как. Ми те тия служебните като гледам ще управляват поне до НГ, дай да не ги закачаме, а че всеки ден бълват лъжи е много ок, а? Кой им е виновен, че за да са готини не спряха парите на пенсионерите? Знаеш ли, че са издърпали де що има кинта, за да могат да ги плащат тия пари, включително всичко от държавните ведомства? И сега актуализация хаха. То да си служебен е най-яко май, никаква отговорност и само позитиви.

Късогледците като мен имат реален бизнес и се надяват на някакви пари от ЕС, че сме пред залязване вече втора година, едва кретам, служебни, постоянни, все тая. При предишния локдаун пари имаше, гледам тия се канят да ни затварят пак от есента, за тва и ми беше конкретен въпроса. За тва и те питам като си в този форум ти нещо предприемаческо дали развиваш и как е положението при теб?

Радев може едно - да плямпа и аз мога да настоявам за много неща, но като не зависят от мен - файда. Знам, че си му най-голямата фенка, но тва е положението. Това, което се случва в парламента отчасти е негова заслуга, тази фрагментация на партии и разделението на хората, омразата едни спрямо други, която се вижда тук във форума, на улицата и във фейсбук до голяма степен може да му бъде приписана като лично постижение и е твърде вероятно да се учи след време в учебниците по история, според мен де.

Тази спирала от кризи дето влизаме сега, благодарение на безмозъчни, некадърни, хейтъри, ще продължи поне 5-6 години, докато някак си не се изчисти тази фрагментация в политическия живот или просто не се появи някой нов голям спасител, който да обере гласовете. Не сме дорасли за подобно нещо за съжаление, вижда се, че партиите не могат да се обединяват около каузи и политики, интересуват се от други работи. Щом мислите, че нещо добро се случва, водени от омразата към предишната власт - ок, ваша воля си е. В момента никой не иска да поеме отговорност, не го ли виждате това?

Пак ще повторя, че за мен ни очакват много трудни и тежки месеци, аз вече го виждам в София, за вас не знам, явно сте добре и хората около вас също. Българите се обединяват само по един повод - общата омраза към нещо. Не е лошо да се знае, защото палачинката се върти.
Даже не те четох докрай. Герберастка повърня ти е целият пост, ама маскирана като "аз съм неутрален". Е, не си.

п.с. За сведение НЯМА разделение между хората. Над 60% одобряват Президента и служебното правителство. Като отсеем тия, дето не знаят къде се намират, опонентите СТЕ една шепа хора. А фрагментацията в парламента НЕ Е по вина на Радев. Просто ние сме малък, но за сметка на това изключително прост народ, който гласува за месии.

Хубав и спорен ден. И се надявам парламентът да актуализира бюджета, та да можеш да си вземеш помощите.
 
Брейй, то тва да си служебен много яко бе Нанди. Никой за нищо не може да те обвинява, ти не си оттук и си за малко като има нещо позитивно всички да те хвалят, като не вървят нещата, а сори НС да се оправя ние много искаме да сме добри, ама няма как. Ми те тия служебните като гледам ще управляват поне до НГ, дай да не ги закачаме, а че всеки ден бълват лъжи е много ок, а? Кой им е виновен, че за да са готини не спряха парите на пенсионерите? Знаеш ли, че са издърпали де що има кинта, за да могат да ги плащат тия пари, включително всичко от държавните ведомства? И сега актуализация хаха. То да си служебен е най-яко май, никаква отговорност и само позитиви.

Късогледците като мен имат реален бизнес и се надяват на някакви пари от ЕС, че сме пред залязване вече втора година, едва кретам, служебни, постоянни, все тая. При предишния локдаун пари имаше, гледам тия се канят да ни затварят пак от есента, за тва и ми беше конкретен въпроса. За тва и те питам като си в този форум ти нещо предприемаческо дали развиваш и как е положението при теб?

Радев може едно - да плямпа и аз мога да настоявам за много неща, но като не зависят от мен - файда. Знам, че си му най-голямата фенка, но тва е положението. Това, което се случва в парламента отчасти е негова заслуга, тази фрагментация на партии и разделението на хората, омразата едни спрямо други, която се вижда тук във форума, на улицата и във фейсбук до голяма степен може да му бъде приписана като лично постижение и е твърде вероятно да се учи след време в учебниците по история, според мен де.

Тази спирала от кризи дето влизаме сега, благодарение на безмозъчни, некадърни, хейтъри, ще продължи поне 5-6 години, докато някак си не се изчисти тази фрагментация в политическия живот или просто не се появи някой нов голям спасител, който да обере гласовете. Не сме дорасли за подобно нещо за съжаление, вижда се, че партиите не могат да се обединяват около каузи и политики, интересуват се от други работи. Щом мислите, че нещо добро се случва, водени от омразата към предишната власт - ок, ваша воля си е. В момента никой не иска да поеме отговорност, не го ли виждате това?

Пак ще повторя, че за мен ни очакват много трудни и тежки месеци, аз вече го виждам в София, за вас не знам, явно сте добре и хората около вас също. Българите се обединяват само по един повод - общата омраза към нещо. Не е лошо да се знае, защото палачинката се върти.

П.П. Сега се присетих и за твоята друга любимка, новата алтернатива от старото БСП Майчето, най-големият популист с най-умните избиратели, та тя същата за абсурдните си изказвания за пенсиите, откъде ще намери пари за това увеличение? Колко актуализации за колко години на бюджетите ще и трябват, мислила ли си?

Ама чакай бе, аз като го приказвах това миналата година, вие ме нахокахте, че не мога да си адаптирам бизнеса и ми пожелахте скоропостижен фалит, щото проблема бил в мен. Ти сега за помощи от държавата говориш! Никви помощи, минаваш онлайн и си продължаваш живота, нали така беше?

Камен разбирача каза, че от прозореца, дето гледа към планината, не вижда никакъв проблем. Бакалията и закусвалнята работят, всичко е точно. Ти сега викаш, че много зле било положението.... Кое е вярно?

За тая година и половина, назначих хора, преструктурирах доста неща, не съм по добре от преди, но не съм и по-зле. 60% от колегите в мойта ниша вече ги няма, аз съм още тук без нито една стотинка помощи, подпомагане или нещо подобно. Та, търси вината в теб и не чакай на държавата, адаптирай се, криза няма, всичко е точно. И това не са мои думи, ваши са! :)
 
Нанди за теб знаем, че не обичаш да четеш, показателен е и факта за кого гласуваш, просто се връзваш на празни приказки това е. Делиш всичко на герб и анти герб, вторична мисъл няма. Не знам колко пъти трябва да ти се обясни, че не съм от тази партия, нито съм член, нито имам нещо общо с нея...

Разделение в момента има и е страшно, аз не помня такова скоро да е имало, достатъчно е да отворя ФБ, всеки е докрай със своите и анти всички останали. Тия на Слави си мислят, че е Бог и обвиняват умните от ДБ, те пък обратното и т.н.

Биаро, това за липсата на проблеми и криза, със сигурност не е казано от мен, нещо го бъркаш или ме бъркаш с друг. Нещо ги генерализираш нещата, още по-малко пък съм пожелавал точно аз фалит на някого. Аз поне от няколко месеца казвам, че идва голяма инфлация, а в същото време много хора са без доходи или с намалени такива. Общо взето 2020-та и тази година работя на доброволен принцип, от 12 месеца сигурно 3, макс 4, ще има печалба, другите са минус или 0. Аз си търся вината в мен, ясно е, че там са основните проблеми, но все пак.

Така или иначе нямам кой знае колко време да се опитвам да наливам акъл тук, трябва да си налягам парцалите, но сте яко в грешка, очевидно е нужно време, за да го разберете.
 
Нанди за теб знаем, че не обичаш да четеш, показателен е и факта за кого гласуваш, просто се връзваш на празни приказки това е. Делиш всичко на герб и анти герб, вторична мисъл няма. Не знам колко пъти трябва да ти се обясни, че не съм от тази партия, нито съм член, нито имам нещо общо с нея...

Разделение в момента има и е страшно, аз не помня такова скоро да е имало, достатъчно е да отворя ФБ, всеки е докрай със своите и анти всички останали. Тия на Слави си мислят, че е Бог и обвиняват умните от ДБ, те пък обратното и т.н.

Биаро, това за липсата на проблеми и криза, със сигурност не е казано от мен, нещо го бъркаш или ме бъркаш с друг. Нещо ги генерализираш нещата, още по-малко пък съм пожелавал точно аз фалит на някого. Аз поне от няколко месеца казвам, че идва голяма инфлация, а в същото време много хора са без доходи или с намалени такива. Общо взето 2020-та и тази година работя на доброволен принцип, от 12 месеца сигурно 3, макс 4, ще има печалба, другите са минус или 0. Аз си търся вината в мен, ясно е, че там са основните проблеми, но все пак.

Така или иначе нямам кой знае колко време да се опитвам да наливам акъл тук, трябва да си налягам парцалите, но сте яко в грешка, очевидно е нужно време, за да го разберете.

Разбира се, че не си го казал ти, обобщих нещата просто. За пребития бизнес, обвинявам правителството на гроб, така или иначе малкия и среден бизнес не беше в добро състояние и преди Кови, а това, което се случи го довърши. Много бизнеси са като теб, даже и по зле, идват масови фалити, защото повечето вече си изчерпаха запасите и са на заеми. Действително предстоят много тежки моменти за много хора. Пожелавам ти да оцелееш и да излезеш по-силен след бурята, която вече започна....
 
Нанди за теб знаем, че не обичаш да четеш
Кои сте вие и откъде го знаете???

Напротив, чета много, когато не съм заета да пиша, но подбирам. Дълги фермани, които са крайно необективни си ги спестявам, щото имам да пиша. ;)
 
Ние сме всички във форума, които ти виждаме постовете, не за първи път се оплакваш, че ти е много за четене текста. Тва, че повечето те игнорират, не значи, че не се забелязва тенденцията да пишеш безсмислени мнения без да четеш какво ти пишат другите.
Не четеш, когато не ти е удобно и като не ти изнася, тогава си заравяш главата като щраус в пясъка и се правиш, че не на теб говорят.

Ти обитаваш само и единствено лаф-моабет темички и сипеш тролски празнословия, не съм те засичал в други теми, това важи и за повечето потребители особено активни в тази. За разлика от теб, мои мнения може да откриеш в доста различни раздели.

Колкото пъти съм казвал да говорим конкретно по теми, политики и т.н. ми бягаш по тъча, защо ли?
Вече в два поста те питам какво правиш в този форум и какво е общото между форум за предприемачество и онлайн бизнес и теб?

П.П. Надявам се да ти е достатъчно кратко, за да го прочетеш и достатъчно просто написано, за да го осмислиш и да ми отговориш подобаващо.
 

Горе