Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ние сме всички във форума, които ти виждаме постовете, не за първи път се оплакваш, че ти е много за четене текста. Тва, че повечето те игнорират, не значи, че не се забелязва тенденцията да пишеш безсмислени мнения без да четеш какво ти пишат другите.
Не четеш, когато не ти е удобно и като не ти изнася, тогава си заравяш главата като щраус в пясъка и се правиш, че не на теб говорят.

Ти обитаваш само и единствено лаф-моабет темички и сипеш тролски празнословия, не съм те засичал в други теми, това важи и за повечето потребители особено активни в тази. За разлика от теб, мои мнения може да откриеш в доста различни раздели.

Колкото пъти съм казвал да говорим конкретно по теми, политики и т.н. ми бягаш по тъча, защо ли?
Вече в два поста те питам какво правиш в този форум и какво е общото между форум за предприемачество и онлайн бизнес и теб?

П.П. Надявам се да ти е достатъчно кратко, за да го прочетеш и достатъчно просто написано, за да го осмислиш и да ми отговориш подобаващо.
Да ти отговоря подобаващо?? :)

Аз, за разлика от теб, ценя своето време и това на другите. Вероятно си един от малкото, които не знаят, че съм контентрайтър, тоест, ТОВА е общото между мен и форума за онлайн бизнес и предприемачество. Ако си мислиш, че работя на поточна линия в производствен цех - грешиш. Забележи, че аз не те питам какво работиш, за да участваш в дискусията. Никога не съм го правила и няма да го направя. Тъпо е! Тъпо е, защото ако бяхме на едно мнение, никога нямаше да ти хрумне да ми държиш сметка защо съм тук.

Не се обиждай, но не харесвам мъже празнословци. Не само не ги чета като почнат да се повтарят, но и не ги слушам, когато бълват вербално плявата си.

Постът ти го прочетох до към средата - напълно достатъчно, за да си създам точна преценка за политическия ти уклон. :)
 
Човек, който цени времето си не е зациклил в политически и офтопик теми, където да публикува по 15 мнения на ден, сори.
Да, явно не знам, въпреки че съм работил периодично с хора оттук в тази насока, но ето научих и аз нещо ново.
Не ти държа сметка, набива ми се на очи, никъде по никоя тема, в която съм писал не съм те виждал. Само в тези за политика, ваксини и футбол.

Не се обиждай, но явно все още не можеш да отсяваш мъжете и да преценяш кой какъв е. Щом харесваш Радев и за теб той не е празнословец, очевидно нямаш адекватна преценка за мъжете като цяло.
 
Постът си го прочела до средата - напълно достатъчно, за да се поддадеш на своите собствени самозаблуди и предразсъдъци и да отхвърлиш всяка възможност да погледнеш нещата от друга перспектива, само защото го пише някой, който не е от нашите.

Човек се учи докато е жив, ако иска, ако разсъждава като теб спира да се учи в доста ранна възраст. От опит ти казвам, нищо че съм по-малък най-вероятно, че може да се научи нещо от всеки, ако умееш да слушаш, а в твоя случай, ако умееш да четеш. Но ти не умееш. Вече как пишеш не знам :)
 
Постът си го прочела до средата - напълно достатъчно, за да се поддадеш на своите собствени самозаблуди и предразсъдъци и да отхвърлиш всяка възможност да погледнеш нещата от друга перспектива, само защото го пише някой, който не е от нашите.

Човек се учи докато е жив, ако иска, ако разсъждава като теб спира да се учи в доста ранна възраст. От опит ти казвам, нищо че съм по-малък най-вероятно, че може да се научи нещо от всеки, ако умееш да слушаш, а в твоя случай, ако умееш да четеш. Но ти не умееш. Вече как пишеш не знам :)
Ама защо ми агресираш, бе човек??? Аз съм изцяло добронамерена, а ти взе, че се обиди.

Естествено, че човек се учи, докато е жив и аз всеки ден опитвам да научавам по нещо ново. Много си далеч от истината, ако мислиш, че чрез дългите си постове, в които излагаш политическите си пристрастия, ще ми налееш полезни знания. Няма!

Колкото и да подценяваш темите, в които участвам, в тях пишат хора, от които наистина научавам полезни неща.

Защо не пиша в други теми? Задължително ли е? Най-простият отговор е - не са от моята компетенция. Не разбирам от биткойни, не правя сайтове и не продавам/разменям facebook страници. Освен това, не искам да досаждам на чувствителната аудитория. Където и да се включа, все ще се намери опонент, който да ме попита какво правя в този форум.

Хайде със здраве. Пожелавам ти да овладееш изкуството с малко думи да казваш много. С много думи да казва малко, може всеки. :)
 
Пожелавам ти да овладееш изкуството с малко думи да казваш много.
Ето така:

Румен Грипена, в лицето на Служебното министерство е направил запитване за заявка на проектодоговор за закупуване на още осем F16. Поради ескалация на цените и промяна в системата за аварийно напускане по изискване на следващите клиенти, да се произведат заедно всичките 16.
За какво беше целият хейт на палячото?
 
Последно редактирано:
Румен Грипена, в лицето на Служебното министерство е направил запитване за заявка на проектодоговор за закупуване на още осем F16. Поради ескалация на цените и промяна в системата за аварийно напускане по изискване на следващите клиенти, да се произведат заедно всичките 16.
За какво беше целият хейт на палячото?
Източник?
 
Източник?
Потърси в гугъл

 
Потърси в гугъл

Айде сега прочети статията с разбиране, колкото и да ти е трудно. Ще те помоля да се спреш с тея евтините герберо-тролски номера. Ако не можеш, ще ти обясня точно какво пише в статията. И в тоя случай се гръмна в крачето :)
 
Ама защо ми агресираш, бе човек??? Аз съм изцяло добронамерена, а ти взе, че се обиди.

Естествено, че човек се учи, докато е жив и аз всеки ден опитвам да научавам по нещо ново. Много си далеч от истината, ако мислиш, че чрез дългите си постове, в които излагаш политическите си пристрастия, ще ми налееш полезни знания. Няма!

Колкото и да подценяваш темите, в които участвам, в тях пишат хора, от които наистина научавам полезни неща.

Защо не пиша в други теми? Задължително ли е? Най-простият отговор е - не са от моята компетенция. Не разбирам от биткойни, не правя сайтове и не продавам/разменям facebook страници. Освен това, не искам да досаждам на чувствителната аудитория. Където и да се включа, все ще се намери опонент, който да ме попита какво правя в този форум.

Хайде със здраве. Пожелавам ти да овладееш изкуството с малко думи да казваш много. С много думи да казва малко, може всеки. :)
Хаха и за какво точно да се обидя? Не виждам, да си ме обидила с нещо.
Отдавна съм наясно, че няма как да те науча на нещо като отказваш да прочетеш и осмислиш, ти си знаеш своето - ок.

Опитах се да те изкарам от някои самозаблуди, но няма да стане, напълно безсмислено е. Дори да опонирам на всеки твой пост с факти показващи, че си в грешка, ти пак няма да го видиш или ще се правиш, че не го виждаш, типично поведение за жена.

Убеден съм също така, че между думите ти и реалните ти действия няма напълно никаква логика и свързаност. Показателно е, че твърдиш, че не харесваш празнословци уж, а се връзваш именно на такива и ги подкрепяш, как да го разбирам това?
 
Показателно е, че твърдиш, че не харесваш празнословци уж, а се връзваш именно на такива и ги подкрепяш, как да го разбирам това?
Много е просто за разбиране - не ги намирам за празнословци. :)

И моля те, спри да ми правиш анализи. Нямам време, иначе бих ти направила подробен анализ на поста, който не четох докрай, за да ти докажа, че ее тенденциозен, а не обективен, както се самозаблуждаваш.

Хайде и ти да научиш нещо полезно от мен: Хората почти никога нямат точна преценка за себе си и действията си. За разлика от теб, аз го знам и нямам илюзии по въпроса. Наясно съм, че ти виждаш в мненията ми едно, докато аз си мисля, че представям нещо съвсем различно. Причината: И двамата сме пристрастни. ;)
 
Ти гласуваш за Мая, Хаджигенов и другите там, значи считаш, че те ще изпълнят популистките си обещания. Ако не ги изпълнят, то те какви са? Празнословци. Но ги харесваш.

Всъщност наистина е просто: няма връзка между това което пишеш/говориш и това, което всъщност правиш. Не е нещо ново, даже е чаровно, все пак нали си жена, ако жените държахте на това, което казвате, сигурно всички мъже във форума щяхме още да сме девствени :D, но ние сме свикнали да не ви слушаме, чак толкова много какви ги плещите. Просто днес ме хвана в точния момент иначе щях да игнорирам като друг път.

Че сме пристрастни е ясно, напълно съм съгласен. Но ако всички бяха пристрастни колкото съм аз, можеше да има диалог и разбиране между хората/партиите и нямаше да сме в тая ситуация. Проблемът е, че 99% са пристрастни до такава крайна степен, че казват на бялото черно и обратното.
 
Докато за един бивш Премиер, бе приоритет Черно море да бъде за туризъм и яхти и не се допускаха сили на НАТО, то на Летеца му се играе на война.
 
Докато за един бивш Премиер, бе приоритет Черно море да бъде за туризъм и яхти и не се допускаха сили на НАТО, то на Летеца му се играе на война.

Вместо тъпи опорки, по-добре гледай истински финансов министър как говори пред бюджетната комисия. Изказ, компетентност, всичко перфектно, все едно цял живот е бил министър на финансите. На Радев кадрите превъзхождат гербавите в пъти, включително мистър бюджет, дето цял живот това е правил.
 
Вместо тъпи опорки, по-добре гледай истински финансов министър как говори пред бюджетната комисия. Изказ, компетентност, всичко перфектно, все едно цял живот е бил министър на финансите. На Радев кадрите превъзхождат гербавите в пъти, включително мистър бюджет, дето цял живот това е правил.
Онзи, който завлече съдружниците си с няколко милиона ли?
 
Ако не ги изпълнят, то те какви са? Празнословци. Но ги харесваш.
В много сложен обяснителен режим ме вкарваш.

Първо трябва да видим по каква причина не са ги изпълнили? Имали ли са възможност, или отново мандаатът на НС е прекратен предсрочно?
Само от тях ли е зависило прокарването на обещаните политики, или останалите партии не са подкрепили техните проекти?

Ако, при наличието на възможности, не са изпълнили предизборните си обещания, вЕрвай ми, ще ги обявя за празнословци и няма повече да гласувам за тях.

Няма да са първите, за които съм дала нахалост гласа си. Просто при цялата продукция на пазара, на мен само това ми хвана окото. И не съм пляскала с ръце от възторг.

Ти предлагаш да си оставим Буци - ми не ща, пък. :)
 
Те няма как да го изпълнят, защото тези пари ги няма, това са страшно много пари, лесно е да се говори отстрани, но като ти даваш парите вече е друго. Добавката за пенсионерите я пуснаха предишните, а служебните я плащат вече 2 месеца като изсмукаха откъдето можеше пари и сега веча са на 0, но не искат да я спрат, защото не е популярно. Става въпрос за само 50 лв. за 2 милиона и половина колко ли са и то за някакъв кратък период от време. Сметни колко пари ще трябват за %-ните увеличения, за които се говори от тази партия и то не за 3-6 месеца, а за години. Всеки би увеличил пенсиите, ако такава възможност съществуваше, всяка политическа партия би го направила. А когато си била вече част от управлението като Мая и общо взето сигурно от 20 години си в политическия живот под една или друга форма, много ясно съзнаваш, че това което говориш няма как да стане. Чисто и просто лъжеш и се надяваш, че има хора, които не са запознати и ще ти се вържат.

Буци е политически труп, но аз считам, че е по-добре да имаме някакво стабилно правителство, ако ще и коалиционно, което да ни преведе през тия кризи дето идват. В същото време не виждам никаква алтернатива в момента на т.нар. "статукво", за да се изгради такава ще минат едни 5-6 години може би. Единствения въпрос е кой ще кара влака тия 5-6 години и какви щети ще понесем за този период?

Всяка една от новите партии, която се навие да управлява под каквато и да е форма ще бъде съсипана и унищожена, на следващите избори няма да е фактор. Единствено герб имат капацитета и опита да ни преведат през тая буря, след което разбира се и те ще слязат вече от сцената - окончателно. Време е за нещо ново, но докато дойде тва новото в пълно безвластие, безотговорност и анархия, може да се стигне до още по-големи поражения.

Тва е все едно да виждам, че някой служител не се справя с работата напълно според моите изисквания. Да, аз го виждам, но не мога да намеря по-добър от него в момента, а в същото време следващите месеци очаквам много работа. Въпросът е сега ли да го махна, при което да се принудя или да наема друг, който е по-зле, а и ще му трябва време да свикне. Или да го оставя да работи, докато премине зора, а после вече, когато има на пазара и по-добър, да го заменя с него?
 
Борисов:

Радев:
 
Единствено герб имат капацитета и опита да ни преведат през тая буря,
Е, тука ме изгуби тотално. Коя буря? Тая, която те създадоха през последните 12 години? И не е вярно това за опоскания от служебния кабинет бюджет. Напротив, той спря кражбите и увеличи приходите към НАП. Пари има. Проблемът не е в липсата на пари, а в законовите механизми те да се използват.

В сегашния бюджет, гласуван в партийния дом, не са заложени нужните финансови операции. ЗАТОВА е нужна АКТУАЛИЗАЦИЯ, която по конституция се прави от парламента. Щото иначе ще ревнете, че правителството на Радев нарушава закона.

Информирай се малко - конституцията е основният закон, по който се управлява страната. Тиквун, който вади от джоба си и дава на бедните вече го няма.
 
Това ли беше? Изслушването, привикването на Гешев.
Също като интервюто на Трифонов с Борисов.
 
Още ли сте в тъпия спор :) Тая тема ще има явно небивал успех с времето :) Както и ковид темата...
 

Горе