Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Тъпине, след Петьо Блъсков, дай нещо и от фейсбука на Недялко Недялков, все уважавани и почтени журналисти.
 
Да продължим промяната:
 
Гледам новините, един кандидат-президент се фука, че благодарение на служебното правителство имаме най-ниската цена на тока.
Търся в интернет цената за утре - абсолютен рекорд на борсата.
 
имаме най-ниската цена на тока.
В Европа!!! Радев не е виновен за енергийната криза, която тресе целия континент, заради мръсните игри срещу Русия. И кво станА? Американците не дават да се взима газ от рашките, ама и те не дават, и те така те. Сега Радев ви е виновен.

Айде да се посмеете малко, да видите, че сме ларж.



IMG-d3454e02d286a9e1930158f706db16cb-V.jpg
 
Цената на тока ни е висока първо заради Кунева-Пръмова, после заради Бойко Методиев Борисов. Едната прилапа доста добре от приватизацията и АЕЦ-а, другия смучеше години наред от Ковачки, Доган и сие. Сякаш сега се раждате и не ги знаете тия неща...

Дейба тъпите герберасти...
 
Цената на тока ни е висока първо заради Кунева-Пръмова, после заради Бойко Методиев Борисов. Едната прилапа доста добре от приватизацията и АЕЦ-а, другия смучеше години наред от Ковачки, Доган и сие. Сякаш сега се раждате и не ги знаете тия неща...

Дейба тъпите герберасти...
Няма да се научите :) Прогреса е нещо чуждо за вас...
 
Няма да се научите :) Прогреса е нещо чуждо за вас...
Кой прогрес? 2 магистрали за 12 години, които се ремонтират всяка година ли?
 
Е па повече да отворя линк с труд :D нивга. То пълна смрад само заглавията да прочетеш.
 
А ха ха ха... Чете ли я тая глупост! Петков използвал МЛМ схеми за да трупа популярност... А ха ха ха... Изключително забавна статия, смях се от сърце. Нещо от ПИК?
 
На мен лично са ми много смешни кандидат президентите. Всички са се прицелили в мижавия процент, неодобряващи настоящия и бъдещ Президент. Плюят го наред, заради пустите му 30-40% от избирателите. Ще се изтрепят за герберските тулупи и шепата неориентирани шматки.

Както беше казал един анализатор "Лозан Панов с гръм и трясък откри и едновременно закри предизборната си кампания". :)
 
Не е ли редно да се пусне нова тема, тази не стига че се разплу, но и датата вече е 14-ти Ноември
 
Може да се актуализира и раздела! В чисто нов - Хумор и сатира :)
Съгласна! Вие с "типин трол Бойко" конферансиета ли ще бъдете или главни сценаристи на скечовете?
 
Съгласна! Вие с "типин трол Бойко" конферансиета ли ще бъдете или главни сценаристи на скечовете?
Аз не съм никое ВИЕ :) Аз съм АЗ :)
И ще се смея основно, как историята на политиката в България се повтаря за сетен път, и простолюдието отново ще има виновник за беднотията си :) Просто тоя път процеса е бърз и на 3 месеца нов спасител, които после е враг :) АЗ съм и ад и рай хаххаха...
 

Горе