Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Каменчо, аз желание имах, но почивка планирана и платена много преди тия кретени да си разиграват играта на избори - 2ра серия, ела ти ми го покрий и ще се върна няколко стотин километра да гласувам. Плюс ще говориш с хората, които разчитат само тези дни да ме няма работно.

Идиотско мислене имаш ти. Държавата е нужно да направи нещо логично - да дава шанс да се гласува от всякъде, независимо къде си, без да си променяш каквото и да е. Що за ограничено мислене имаш. Разбира се, че е пропуск на държавата. Ако искаш пътуваш от луната до Марс, за да гласуваш и после си мисли, че всичко ти е уредено. Серем в ел. гласуването, което стана мръсна дума. Ако под електронно гласуване имат предвид ония кенефоподобни машини да вадят и да държат хората пак на опашки пред училищата, рева направо.

Като нямаш деца, според мен не си много запознат. А и не си искал да научиш от тези около теб с деца. Влизал ли си някога в регистъра за детски градини за София? Не, предполагам. Не може да спориш с някой, който е по-вещ от теб. Изглеждаш в повечето случаи жалък.
 
Държавата е нужно да направи нещо логично - да дава шанс да се гласува от всякъде, независимо къде си, без да си променяш каквото и да е.
Провери това колко държави го имат и как е осъществено и тогава говори. При ограмните мащаби на контролирания и купен вот в България е по-добре подобни мерки да не се въвеждат. Ама няма как да му се обясни на човек, който си мисли, че по-важен от другите.


ела ти ми го покрий и ще се върна няколко стотин километра да гласувам. Плюс ще говориш с хората, които разчитат само тези дни да ме няма работно.
Хахаха, ти ми свърши това, ти ми покрий разходите… Ех, българино, българино… Няма никакъв смисъл да се коментират повече подобни теми. Обществото не е дораснало просто.
 
Провери това колко държави го имат и как е осъществено и тогава говори. При ограмните мащаби на контролирания и купен вот в България е по-добре подобни мерки да не се въвеждат. Ама няма как да му се обясни на човек, който си мисли, че по-важен от другите.



Хахаха, ти ми свърши това, ти ми покрий разходите… Ех, българино, българино… Няма никакъв смисъл да се коментират повече подобни теми. Обществото не е дораснало просто.
Да. Голяма отворка си, за това ти го предлагам. Не се чувствам по важен от който и да, нито по умен, но ти малко ме караш се съмнявам в това. ;)

Купуването и продаването на гласове винаги ще го има. Дали ще е онлайн или с ходене като идиот до урната. Само ти вярваш в някакви си твои филми. Купуването се случва директно, през организиране на група хора. Абсолютно приложимо е във всеки сценарии. Наивените глупаци вярват в обратното. А гласуването по поща в някои по неафрикански държави като нашата е факт и също начин, който твоето ограничено съзнание няма да може да разбере. Щото съм специален и искам много. ;)
 
За да не си помислят някои, че само 2-3-ма виждаме кусурите на случайниците от служебното правителство на Радев.
Калоян Методиев беше съветник на Радев, преди да стане кандидат-президент.
 
За да не си помислят някои, че само 2-3-ма виждаме кусурите на случайниците от служебното правителство на Радев.
Калоян Методиев беше съветник на Радев, преди да стане кандидат-президент.
Вервай ми, по-кусурни са нарочниците на дългия.

Нов проекто МП на славун - Меглена Кунева. Да ни е честита и тази умопомрачителна кандидатура! На бас, че следващият е "неговото величество" - лично.
 
Вервай ми, по-кусурни са нарочниците на дългия.

Нов проекто МП на славун - Меглена Кунева. Да ни е честита и тази умопомрачителна кандидатура! На бас, че следващият е "неговото величество" - лично.

Абе стига се вързва бе, всичко е сценарий :). Противоречиви фигури, които предизвикват множество полемики и дискусии. Да не мислиш, че е случайно да обяви правителство и да го оттегли, още преди да е свикан парламента. И за слепите е видно, че го направи сега, за да не се случи после, ама в парламента. Изигра си картите още преди началото на играта и остави останалите да се чудят какво да правят. Сега ще им гледа сеира, като никой нищо не може да му каже, защото той всъщност излъчи правителство, че май ще го направи два пъти :) Един вид, две правителства ви дадох, не искате.... оправяйте се :) И айде служебното правителство до президентските.... От месеци си личи, че кучето и овчаря играят заедно, ама тоя път целите са други :)

Пак ти казвам, Славчо е само средство, нищо повече...
 
Абе стига се вързва бе, всичко е сценарий :). Противоречиви фигури, които предизвикват множество полемики и дискусии. Да не мислиш, че е случайно да обяви правителство и да го оттегли, още преди да е свикан парламента. И за слепите е видно, че го направи сега, за да не се случи после, ама в парламента. Изигра си картите още преди началото на играта и остави останалите да се чудят какво да правят. Сега ще им гледа сеира, като никой нищо не може да му каже, защото той всъщност излъчи правителство, че май ще го направи два пъти :) Един вид, две правителства ви дадох, не искате.... оправяйте се :) И айде служебното правителство до президентските.... От месеци си личи, че кучето и овчаря играят заедно, ама тоя път целите са други :)

Пак ти казвам, Славчо е само средство, нищо повече...
Ти явно искаш Бойко Борисов но да се казва Слави Трифонов :) Една и съща фигура различни имена :)
 
Пак ти казвам, Славчо е само средство, нищо повече...
Добре, ама средство за какво? Средство на кого? На Радев, за да продължи работа служебния кабинет? Ок, ама на есен като извадим същия резИлтат на парламентарния вот, тогава какво правим? Аз съм За службното правителство да остане, но пък избори до безкрай не е добра ситуация. Нещо не я виждам голямата картинка... Верятно съм късогледа не само в прекия, но и в преносния смисъл. :)
 
Ти явно искаш Бойко Борисов но да се казва Слави Трифонов :) Една и съща фигура различни имена :)
Я пак да ми прочетеш поста :) Ще ти го напиша по-просто! Казвам че Славчо е нищо повече от средство да се държи тулупа на разстояние от властта, докато се отслаби гроб-мафията още повече от служебното правителство. Благодарение на Славчо, служебното правителство ще работи още няколко месеца, което е прекрасно. Най-голям кеф ми е да гледам как настоящите министри се гаврят с герберската сган, където я хванат. Да гледам как свинята квичи и и се гърчи на безумно смешни брифинги, също е голямо удоволствие :) Дано да продължи по-дълго!
 
Добре, ама средство за какво? Средство на кого? На Радев, за да продължи работа служебния кабинет? Ок, ама на есен като извадим същия резИлтат на парламентарния вот, тогава какво правим? Аз съм За службното правителство да остане, но пък избори до безкрай не е добра ситуация. Нещо не я виждам голямата картинка... Верятно съм късогледа не само в прекия, но и в преносния смисъл. :)

На този етап целта е да се спечели време, че да може да се продължи с изчегъртването на прасето. Голямата картинка малко хора я виждат евентуално, ама това няма значение. Така или иначе, докато се възстановим от това, което свърши гроб за тези 12 години, ще минат години.

В крайна сметка, по-добре служебно правителство до безкрай, отколкото някакъв компромис. Все някого ще се появи нещо смислено....
 
Да, чудесно е да имаме служебно правителство до безкрай, ще ви питам пак след два три месеца хаха, направо се оливате в тая тема, честно.

Не знам кой и дали някой ще управлява, но знам пет неща със сигурност:

- идва сериозна инфлация, виждам го навсякъде, в абсолютно всяка сфера
- не сме готови с план за възстановяване, скоро пари оттам няма да вземем
- служебното правителство изсмука де що има останали пари в хазната, за да запази добавките на пенсионерите
- процента на ваксинираните ни е супер нисък, ще имаме проблеми на есен отново с тоя вирус
- обществото ни е супер разединено, разцепено, разбито, ако искате...

Хубаво е, да се говори и за тези неща и евентуално да се действа по тези въпроси. За съжаление, мисля че предстоят тежки месеци за повечето българи, дано греша.
 
То хубаво да продължи служебното, ама дали Радев ще има полза от това, все пак е кандидат-президент, а
служебниците един по-един почват да се дънят. Най-големият успех до сега е, че Киро Харварда ще даде 36 млн. евро на Киро Гела да прави коли.
 
Най-голям кеф ми е да гледам как настоящите министри се гаврят с герберската сган, където я хванат.
:)
 
:)
Еквивалентен коментар може да даде и Ал Капоне, заявявайки: "Ал Капоне си е платил всички данъци".
 
Ти явно искаш Бойко Борисов но да се казва Слави Трифонов :) Една и съща фигура различни имена :)

Много бързо забравихте кой е батко ви боко... Как може изобщо да го сравнявате със Слави.. Почва да ми се иска пак да ви яхне, поне още 2-3 мандата, да видим наистина колко му е як кокала на БеГе-то тупан-форум-пищингясус :D
 
Как може изобщо да го сравнявате със Слави
Извинявай, ама приликите между двамата са повече от разликите. Единствената, за която се сещам е, че по-дългият нарцисист е по-голям темерут. По-трътлестият го дава по-айляк. :)
 
Няма нищо общо.. буквално нищо общо между тях, нито в миналото, нито сега, нито ще има и за в бъдеще. Просто се чудя ти на коя планета се намираш, определено не е на земята :)
 
Много бързо забравихте кой е батко ви боко... Как може изобщо да го сравнявате със Слави.. Почва да ми се иска пак да ви яхне, поне още 2-3 мандата, да видим наистина колко му е як кокала на БеГе-то тупан-форум-пищингясус :D
Татяна Дончева: Виждам хора на ГЕРБ, Маджо, Чьорни и ДС в правителството на ИТН. България 30 години е на този хал, защото не прекъснахме тези неща (присъствието на кадри на Държавна сигурност във властта, б.а.), отказваме да ги видим и тези хора продължават да ни лашкат като бригадирски колички.
(изрязано е в аудиото частта за връзката на 'царчето' и братя Велчеви с руската ВТБ)
 
Всичко е пъклен план на Радев! Иска да отврати народа от политическата система и да установи президентска република! Ей ся си еба майката, помисли си Баце, а тъпин го обля студена пот по гърба отзад :) Зер ще требе да си намери истинска работа :)
 

Горе