Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ха ха ха.... Най-новия виц ли е това :) Човек, бива ли да си такъв наивник бе!
Аз ако съм от Славия и вие се опитвате да ме направите от ЦСКА няма как да стане. Така че си говорете, не ми пречите.
 
Аз ако съм от Славия и вие се опитвате да ме направите от ЦСКА няма как да стане. Така че си говорете, не ми пречите.
Не бе, ти си от Бистришките Тигри, а ние се опитваме да ти обясним, че Баце не е най-добрия футболист в историята на света, както си мислиш и силно верваш!
 
Ти имаш ли представа в каква мизерия е живял българският народ по времето на монархо-фашизма???

Евала! Точната истина.. Било е буквално страшно. Разделението е било подобно на сега, но в пъти по-големо.. а вървим много сериозно натам. Не съм ли ви давал таблица с цените и доходите??? Ще пробвам да я намеря, ще ахнете гаранция.
Според мен имено заради зверските издевателства над дребните и не помазаните, които реално са били роби, даже по-зле и от тези на чичо ви Том, се е пръкнало това движение - комунизма. За това и изобщо са победили тогава, защото стотици хиляди са мизерствали и то много жестоко. Вече после е ясна картинката, изрудили са се в управлението и в лова на вещици също и изобщо в комуналното управление (много чорбаджии също са се присламчили..да спасят гъзягите, но манталитетът им същият). То и сега герб се узрудиха, в началото беха по-меки, по-социални, по-солидарни, сега са 100% корпорация, за това и ще паднат, неминуемо.
 
даже по-зле и от тези на чичо ви Том
Чичо Сам - ше му купуваш ризка... :) Или визираш "Чичо томовата колиба"?

в началото беха по-меки, по-социални, по-солидарни,
Коги това??? Когато "онова" каза на жената от мини Бобов Дол, дето не беше вземала заплата 6 месеца, да си продаде пръстените??? Правителството на постната пица и масовите фалити на дребни фирми?
 
Преди седмица Б. Рашков: "Още днес ще дам доказателства за подслушванията, с които два месеца правихме предизборна кампания на президента срещу ГЕРБ."
Хайде, бе Рашков! Кога ще дойде твоето "днес".
Имаше и един “бизнесмен” Илчовски, който уж много доказателства щеше да представя. Ама нещо се покри. Сега чувам, че се джафкал през интернет с любимеца на бълхаро Киро Брейка.
 
Имаше и един “бизнесмен” Илчовски, който уж много доказателства щеше да представя. Ама нещо се покри. Сега чувам, че се джафкал през интернет с любимеца на бълхаро Киро Брейка.
Не ме споменавай в постовете си. Мисля че се бяхме разбрали?
 
Не ме споменавай в постовете си. Мисля че се бяхме разбрали?
Нищо не съм се разбирал с тебе. Изобщо не си в позиция да ми казваш какво, кога и как да пиша.

Ако знаеше с къв пубер си имаш работа, немаше изобщо да се занимаваш :)
Пий си хаповете редовно, че напоследък само глупости пишеш.,
 
Нищо не съм се разбирал с тебе. Изобщо не си в позиция да ми казваш какво, кога и как да пиша.


Пий си хаповете редовно, че напоследък само глупости пишеш.,
Добре, ти си го пожела. Щом ропята на форумния палячо толкова те влече, така да бъде.
 
Мне, ти тая роля отдавна си я заел ;)
Иска ти се,, ама няма как да стане. В тоя форум всички знаят кой колко струва. Камен тъпото си остава форумния клоун винаги. Тая позиция си я резервира за години напред.
 
Имаше и един “бизнесмен” Илчовски, който уж много доказателства щеше да представя. Ама нещо се покри. Сега чувам, че се джафкал през интернет с любимеца на бълхаро Киро Брейка.

Дай линк да видя. Имам договор с него...
 
Иска ти се,, ама няма как да стане. В тоя форум всички знаят кой колко струва. Камен тъпото си остава форумния клоун винаги. Тая позиция си я резервира за години напред.
Камен си е пичага, ама понеже не споделя твоето мнение и го нахейти. Страхотно клиентски ориентиран човек, евала.
 
Камен си е пичага, ама понеже не споделя твоето мнение и го нахейти. Страхотно клиентски ориентиран човек, евала.
Ако беше пичага, щяхме да сме пили кафе с него, още преди година. Но, той е мишка страхлива, само може да пише скрит зад монитор. Голям пичага...
 
Ако беше пичага, щяхме да сме пили кафе с него, още преди година. Но, той е мишка страхлива, само може да пише скрит зад монитор. Голям пичага...
Камен пие само с ваксинирани. Къде се буташ, чшшш... :)
 
Ако беше пичага, щяхме да сме пили кафе с него, още преди година. Но, той е мишка страхлива, само може да пише скрит зад монитор. Голям пичага...
Ехе, аз с колко души щях да пия...То с добри приятели не остава време, а ти ...
 
Камен си е пичага, ама понеже не споделя твоето мнение и го нахейти. Страхотно клиентски ориентиран човек, евала.
Чичарата в криза на средна възраст просто изпада в несвяст, от това, че не може да тропне по масата и да си наложи мнението върх хората от форума, както прави с близките си и със злощастните хора, които имат нещастието да не могат да си намерят одекватна работа и са принудени да му работят, ако изобщо има такива.

Не знам кой бе правил бизнес с човек който не може да се владее и да спазва добрия тон и няма елементарно уважение към събеседника си. Ама то си е за него. Най-вероятно като дойде някой да купува от него е по-нисък от тревата, а тука просто си избива комплексите.
 
Ако беше пичага, щяхме да сме пили кафе с него, още преди година. Но, той е мишка страхлива, само може да пише скрит зад монитор. Голям пичага...
Казах ти, кафе пия с хора с които има с какво да си кажа, с които можем да имаме бизнес интерес или пък с жени които искам да чу…(сещаш се). Ама ти не попадаш в нито една от тези три категории. Нито си ми на интелекта, нито работя с психически неустойчиви хора, нито си падам по мъже. Така че освен да си правя та*ак във форума с теб, за друго няма намерение да отделям от времето си. Има много по-приятни хора с които мога да си пия кафето, отколкото да слушам глупостите на такива като теб.
 

Горе