Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Траверсите били творци??? Бах маа му!

Слагайки сутиен и червило всеки ден, се чувствам като виден деец на културата. ;)
 
Траверсите били творци??? Бах маа му!

Слагайки сутиен и червило всеки ден, се чувствам като виден деец на културата. ;)
Аз не смея да се пошегувам, вече, с който и да било и за каквото и да е.
 
Аз не смея да се пошегувам, вече, с който и да било и за каквото и да е.
То никой не разбира какво казваш, така че дали ще се шегуваш или ще говориш сериозно - все като майтап ще изглежда. :)

Шегувам се, Дафни. ;)
 
То никой не разбира какво казваш, така че дали ще се шегуваш или ще говориш сериозно - все като майтап ще изглежда. :)

Шегувам се, Дафни. ;)
Утре, ще излезе приказка, че Манди и Дафни се бъзикат...
 
а коя е Манди? :p
Дефи си мисли, че така ме обижда - нямам идея защо мисли така. Манди е хубаво име, както и Дафни... :rolleyes:
 
Дефи си мисли, че така ме обижда - нямам идея защо мисли така. Манди е хубаво име, както и Дафни... :rolleyes:
Нанди си мисли, че така я обиждам и ме обижда на Дафни, което не ме обижда, а може и да не ме обижда, ами да бръщолеви:) Може би Манди се обучава за депутат?
 
а коя е Манди? :p
Не знам коя е, аз писах че вече не смея да се пошегувам, щото оня обигран трол, може да ме захванене за авторски права.
 
и ме обижда на Дафни
В никакъв случай! Влагам цялата възможна палитра от позитивни емоции, когато използвам това обръщение. :)

Когато реша да обиждам, не оставям никакво място за свободно тълкуване. ;)
 
Открих в лирическия герой поне няколко познати :)


1680190858941.png
 
В никакъв случай! Влагам цялата възможна палитра от позитивни емоции, когато използвам това обръщение. :)

Когато реша да обиждам, не оставям никакво място за свободно тълкуване. ;)
Аз нещо друго ли намекнах, или точно същото? Ако не си разбрала добре - ето на, може да ме наричаш Дафни, и това за мен не е обида, но не можеш да ме накараш да нося дамски чорпогащник. Не знам дали ме разбираш :)
 
Аз нещо друго ли намекнах, или точно същото? Ако не си разбрала добре - ето на, може да ме наричаш Дафни, и това за мен не е обида, но не можеш да ме накараш да нося дамски чорпогащник. Не знам дали ме разбираш :)
А прашки?
 
А прашки?
С риск да ви разбия мечтите, бих си сложил прашки, ако Манди ме хване на тясно, но тя не може да го направи.
 
С риск да ви разбия мечтите, бих си сложил прашки, ако Манди ме хване на тясно, но тя не може да го направи.
Знаех си. На прашките не може да устои 😋
 
Знаех си. На прашките не може да устои 😋
От известно време, Манди изобщо не изглежда като клишираната клюкарка от преди. И тук е важно как ще си го определя. От мен не очаквайте много усмивки и други емотикони. :0
 
С риск да ви разбия мечтите, бих си сложил прашки, ако Манди ме хване на тясно, но тя не може да го направи.
О-хооо..
@vanevski , къде си бе? Изпускаш. Тука предизборно паднаха всякакви задръжки, на твоят избранник особено..
(Може би пак е комисар и е некаква предизборна възбуда.)

("Тясно" и "прашки" чух, оттам-нататък вече си е ваша работа. Както се разберете.)
 
От известно време, Манди изобщо не изглежда като клишираната клюкарка от преди.

А ти не си мръднал! Все така ни комплимент можеш да направиш, нито пък да обидиш. :)

От мен не очаквайте много усмивки и други емотикони. :0
Нищо не очакваме, но ти винаги успяваш да дадеш повече, отколкото е нужно. ;)
 

Горе