Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
При т. нар. 'тиквун', младите хора не знаеха какво е инфлация.
Първо: Това не е вярно!
Второ: инфлацията се дължи на безумните санкции срещу евтините руски ресурси, които тиквун подкрепя, така че и при него ще е същата, само че нямаше да има компенсации за най-бедните - пенсионерите.
Трето: знаем, бе, знаем..

1680018326518.jpeg
 
Всеки е свободен да си мисли каквото ще. Висша форма на днешните свободи нали така?
Защото ако си против, както без да съм те карал тръгваш да ме окачествяваш, означава, че изповядваш социализЪма.
...
Щом това @contra ти харесва, твоя си работа. Не ме вълнува.
TLDR (есенцията) на позицията ти: готов си да жертваш всичките си свободи в замяна на ред, сигурност и скучен живот.

Това е точно което предлага социалистическият строй :)

Понеже няма как да се върнем 40 години назад, опцията ти е да мигрираш в айде да не е Северна Корея, ама поне една Япония. Западна и Северна Европа не са ти вариант заради ширещата се мигрантска престъпност - примерно всеки път като влезеш в супермаркета има 0.04% шанс някой кафяв да те обезглави с ятагана. И като добавиш и другите екзотични възможности, се получава процент, дето хич не е за пренебрегване :D
 
Който гласува за този трябва да е същия нещастен изрод.
А който се коалира с него??? ;)
 
Кой го интересува една тиква със затихващи функции, освен ботове като теб. Този тумор бавно и славно ще си отмира, особено след местните избори. Лошото е, че преобладаващата част от останалите са същите дупедавци.
Ти си единственият тук, който мисли че в последните две години се е случило нещо позитивно. Искаш - не искаш, всичко в крайна сметка всичко опира до хладилника и изборите ще покажат. Дори и обединени, пак никой няма пред 'отмиращият тумор'.
 
Първо: Това не е вярно!
Второ: инфлацията се дължи на безумните санкции срещу евтините руски ресурси, които тиквун подкрепя, така че и при него ще е същата, само че нямаше да има компенсации за най-бедните - пенсионерите.
Трето: знаем, бе, знаем..

Виж файлът 28585
Под компенсации разбираш 15 млрд. на година нов външен дълг? Не съм сигурен, че го искаш.
 
Не съм сигурен, че го искаш.
Не съм сигурна, че искам и родителите ни, бабите и дядовците ни да мизерстват, защото зависими мафиоти като тиквун обслужват чужди интереси. Спри с опитите да правиш някакво разграничение между ПеДе И ГРОБ - НЯМА ТАКОВА!! Крадлива, подла сган, която затрива страната ни и буквално убива народа ни.
 
Не съм сигурна, че искам и родителите ни, бабите и дядовците ни да мизерстват, защото зависими мафиоти като тиквун обслужват чужди интереси. Спри с опитите да правиш някакво разграничение между ПеДе И ГРОБ - НЯМА ТАКОВА!! Крадлива, подла сган, която затрива страната ни и буквално убива народа ни.
Той си е на хранилка, какво му обръщате внимание изобщо... То вече и лели герб няма, останаха само заплатаджиите.
 
Той си е на хранилка, какво му обръщате внимание изобщо... То вече и лели герб няма, останаха само заплатаджиите.
Аз не мога да разбера как повече от десетилетие те управлява мафията и си Ок с това. В случая говоря за поддръжниците му, и тия дето под стой сутринта ще са първи пред урните, като ще искат техните "главатари" да им пратят снимка какво пускат от стаичката.
Не, че последните две години бяха чудо на чудесата, ама 10+ и да заринеш всичко е вече талант. Имам познати, които ще гласуват за ГРОБ по една единствена причина - имат далавера да са те. Другите, които ще гласуват за тях е да дадат урок на ПП и ДБ, което ебаси урока ще е, пак да гледаме грабежи и рекети, и никаква компетенция в каквото правят. И трети - принудени или подплатени. Горе долу това е. За идеология, програми, традиции и прочие от партията майка въобще не може да ги чуеш да говорят. :)
 
Аз не мога да разбера как повече от десетилетие те управлява мафията и си Ок с това. В случая говоря за поддръжниците му, и тия дето под стой сутринта ще са първи пред урните, като ще искат техните "главатари" да им пратят снимка какво пускат от стаичката.
Не, че последните две години бяха чудо на чудесата, ама 10+ и да заринеш всичко е вече талант. Имам познати, които ще гласуват за ГРОБ по една единствена причина - имат далавера да са те. Другите, които ще гласуват за тях е да дадат урок на ПП и ДБ, което ебаси урока ще е, пак да гледаме грабежи и рекети, и никаква компетенция в каквото правят. И трети - принудени или подплатени. Горе долу това е. За идеология, програми, традиции и прочие от партията майка въобще не може да ги чуеш да говорят. :)
3000лв заплата.
Не мисля, че има смисъл това да се коментира.
 
Същото. Но като гледам никой не ги иска, освен пак ще си се съберат същите крадльовци, ако Герб поеме щафетата.
Ще видим следващите седмици...
 

''Алтернативата'' и бъдещ коалиционен партньор на асфалта

1680102696307.png

Явно и други болести се предават по полов път. Например синдромът на Мюнхаузен. ;)

 
И понеже тука винаги сме по-католици от папата, ето какво казват ''нео-коните'' на Източна Европа за еврозоната. Дори отказват да определят срокове за влизане в тоя финансов бъркоч. Ние, естествено сме винаги по-умни, та след като теглим чертата, винаги се оказва, че сме сгрешили.

 
 
Майтапа настрана. В "пространството" се шуми за някаква книга, която може би не била книга, ами филм със заглавие (обаче не са сигурни), или "Трудно е да станеш депутат", или "Трудно е да бъдеш депутат". Едни казват, че книгата била написана от Евита Перон, други пък че било по сценарий на Мишел от Съпротивата, трети пък трето, та еди разбери...
 

Горе