Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Никъде не намирам официална информация за подобно изказване. Къде го е казала, по какъв повод? Линкче нещо ще дадеш ли? :D
това от фейсбук копирано
 
Никъде не намирам официална информация за подобно изказване. Къде го е казала, по какъв повод? Линкче нещо ще дадеш ли? :D
Чист фейк за щастие ;) ЦЪК
 
Е все пак @Vbb е шампиона по фейкове, здраво държи първото място и постоянно работи, за да не го мине Нандито.
Каза човекът, който се върза на един очевиден фейк, та щеше да ни храни от там '' на час по лъжичка''. ;) ''Имаме точка U'' - бухаа.. :D
 
това от фейсбук копирано
Малко трябва да засилиш хигиената на инфото. В някои групи се пускат очевидни измишльотини, което дава основание на славоукраинците да обявяват за фейк всичко, пуснато от нас. ;)
 
Каза човекът, който се върза на един очевиден фейк, та щеше да ни храни от там '' на час по лъжичка''. ;) ''Имаме точка U'' - бухаа.. :D
Аз поне съм си признал грешката, а тоя егоцентрик няма шанс да направи такова нещо.
 
Ту-ту! Хеттрик: И Буци, и Шиши, и Гешев. Ееех, а какви славни протести бяха 2020г.

 
1686229981996.png
 
Странно ми е как е министър и собственик
е той е длъжен да напусне фирмата след като стане министър , има 20 дневен срок
 
  • Like
Реакции: OSH
Там, па и шпек салам ли продават? Представям си дупетатите как си стъкмяват софра и режат лебец, сиренье, шпечец, може некой буркан с люти чушлета да си отворят. :confused:
 
Там, па и шпек салам ли продават? Представям си дупетатите как си стъкмяват софра и режат лебец, сиренье, шпечец, може некой буркан с люти чушлета да си отворят. :confused:
Сириниту във Възраждане и то ако са го пратили братушките, че и те нямат време.
Аз така всяка сутрин минавам взимам си сириниту и айде на протеста. Знам че и ти си яла от туй сирини
 
Последно редактирано:
Аз не виждам особена драма, че бил станал член на комисия, реално квото и да предложи го гласува цялата комисия. Решение на партията е кой депутат в коя комисия да участва. Дали ще е Джаврие и ще вкарва пак предложенията на Пеевски няма особена разлика, сега поне се знае черно на бяло, кое предложение идва от него. Ся, че пускат дъвка на медиите и жълтопаветниците и те крякат и подскачат е оделна тема, реално нищо кой знае кво не е станало.
 
реално нищо кой знае кво не е станало.
Напротив, станало е. Шиши си върна основанието за прякора. Очакваме скоро и свирчев пак да се освини.
 
Аз не виждам особена драма, че бил станал член на комисия, реално квото и да предложи го гласува цялата комисия. Решение на партията е кой депутат в коя комисия да участва. Дали ще е Джаврие и ще вкарва пак предложенията на Пеевски няма особена разлика, сега поне се знае черно на бяло, кое предложение идва от него. Ся, че пускат дъвка на медиите и жълтопаветниците и те крякат и подскачат е оделна тема, реално нищо кой знае кво не е станало.
Как не виждаш как една от най-компрометираните личности застава отново на някаква не толкова маловажна позиция. Вече видяхме как предложение с него провали едно правителство. Толкова ли свършиха нормалните хора? И защо го бутат. Той е лицето на мафията. Поне такъв имидж си е създал през последните години.
 

Горе