Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Как не виждаш как една от най-компрометираните личности застава отново на някаква не толкова маловажна позиция. Вече видяхме как предложение с него провали едно правителство. Толкова ли свършиха нормалните хора? И защо го бутат. Той е лицето на мафията. Поне такъв имидж си е създал през последните години.
Това е избора на партията им, не може да се правят закони за всеки отделен човек. Станал е редови член на комисия в която има 1 глас, не е нещо повече от депутат. Има само символично значение, че нещо кой знае кво е станало. Като не успяха да ги изолират от властта, сега ще им правят такива мръсни номера, това е политиката.
 
провали едно правителство.
От страна на ''принципните'' - същите пърформъри, които днес нямат нищо против коалицията ПеДе-Гроб.
 
.
Ту-ту! Хеттрик: И Буци, и Шиши, и Гешев. Ееех, а какви славни протести бяха 2020г.

Заглавието малко подвеждащо. "Изпреварващо" са разбрали, че това с израелският експерт е смешен мотив и го оттеглят и стана бълен батак.
 
Последно редактирано:
Как не виждаш как една от най-компрометираните личности застава отново на някаква не толкова маловажна позиция. Вече видяхме как предложение с него провали едно правителство. Толкова ли свършиха нормалните хора? И защо го бутат. Той е лицето на мафията. Поне такъв имидж си е създал през последните години.
Аз имам теория по този казус, която по скоро отива към конспирация (тъй като е недоказуема):

Пеевски има нужда да бъде "изпран" - да му се махнат наградите Магнитски.
ДПС държат ГЕРБ със гласовете на ВСС - Гешев бие по Борисов. Така че ГЕРБ подкрепят ДПС.
Мокрия сън на Х. Иванов е съдебната реформа - така че ППДБ също имат интерес в това.

Може би има външна намеса - обещание за премахване на наградите Магнитски, ако подкрепят съдебната реформа.
Не виждам защо иначе ДПС ще си разбутват добре работещата бухалка Гешев.

Залогът е сериозен - ако не се случи, ППДБ вероятно ще се борят за влизане в парламента на следващите избори и/или ще се разпаднат. Х. Иванов вече го е играл този филм веднъж, но въпреки това ще го направи отново - вероятно има информация, за която ние не знаем (външната намеса).
 
Аз имам теория по този казус, която по скоро отива към конспирация (тъй като е недоказуема):

Пеевски има нужда да бъде "изпран" - да му се махнат наградите Магнитски.
ДПС държат ГЕРБ със гласовете на ВСС - Гешев бие по Борисов. Така че ГЕРБ подкрепят ДПС.
Мокрия сън на Х. Иванов е съдебната реформа - така че ППДБ също имат интерес в това.

Може би има външна намеса - обещание за премахване на наградите Магнитски, ако подкрепят съдебната реформа.
Не виждам защо иначе ДПС ще си разбутват добре работещата бухалка Гешев.

Залогът е сериозен - ако не се случи, ППДБ вероятно ще се борят за влизане в парламента на следващите избори и/или ще се разпаднат. Х. Иванов вече го е играл този филм веднъж, но въпреки това ще го направи отново - вероятно има информация, за която ние не знаем (външната намеса).
Бойко винаги го е играл с ДПС и винаги им е давал най-сладките ресори :)
 
Аз имам теория по този казус, която по скоро отива към конспирация (тъй като е недоказуема):

Пеевски има нужда да бъде "изпран" - да му се махнат наградите Магнитски.
ДПС държат ГЕРБ със гласовете на ВСС - Гешев бие по Борисов. Така че ГЕРБ подкрепят ДПС.
Мокрия сън на Х. Иванов е съдебната реформа - така че ППДБ също имат интерес в това.

Може би има външна намеса - обещание за премахване на наградите Магнитски, ако подкрепят съдебната реформа.
Не виждам защо иначе ДПС ще си разбутват добре работещата бухалка Гешев.

Залогът е сериозен - ако не се случи, ППДБ вероятно ще се борят за влизане в парламента на следващите избори и/или ще се разпаднат. Х. Иванов вече го е играл този филм веднъж, но въпреки това ще го направи отново - вероятно има информация, за която ние не знаем (външната намеса).
Кофтито на тази иначе добра за всички българи теория е текстът на предложените от ДС промени, които нямат нищо общо с това, което трябва да се направи. Но пък могат да минат с гласовете на малкото дс, изгавряне и автентичните комунисти (това при второ гласуване след 6 месеца, когато ще им трябват 160 депутата).

Но ще видим де, има следи, че от запад ни дават съпорт и това именно кара ДС и гроб да си говорят с ППДБ, иначе щяхме да сме свидетели на нова тройна коалиция със "скрит" съпорт от изсиране.
 
Аз имам теория по този казус, която по скоро отива към конспирация (тъй като е недоказуема):

Пеевски има нужда да бъде "изпран" - да му се махнат наградите Магнитски.
ДПС държат ГЕРБ със гласовете на ВСС - Гешев бие по Борисов. Така че ГЕРБ подкрепят ДПС.
Мокрия сън на Х. Иванов е съдебната реформа - така че ППДБ също имат интерес в това.

Може би има външна намеса - обещание за премахване на наградите Магнитски, ако подкрепят съдебната реформа.
Не виждам защо иначе ДПС ще си разбутват добре работещата бухалка Гешев.

Залогът е сериозен - ако не се случи, ППДБ вероятно ще се борят за влизане в парламента на следващите избори и/или ще се разпаднат. Х. Иванов вече го е играл този филм веднъж, но въпреки това ще го направи отново - вероятно има информация, за която ние не знаем (външната намеса).
Абе има нещо такова. Този цял живот не се измъкна от имиджа си, но той е създаден от действия, от нищо друго. Ако си беше честен, смирен и мислещ за хората, нещата нямаше да му се наредят така. Наистина не разбирам за къде са ги замъкнали тия пари. Колкото точно ти трябват, за да си щастлив. И какви точно ценности и възпитание си получил, за да те води материалното?
 
българия.jpg
Е при тях пък е безплатно! Но те биха дали всичко, за да олижат задника на Байдън, и да ощастливят Урсула!
българия-.jpg
 
Айде де, нема ли да видим 3 поста, че някой отишъл за инструкции в посолство...


Виж файлът 29286

Официален празник, официален прием. Друго си е да търсите под вола майка си. Чакаме да изкарате записи, в които Костя казва, че всяко негово действие е по заповед на руското посолство.
 
Официален празник, официален прием. Друго си е да търсите под вола майка си. Чакаме да изкарате записи, в които Костя казва, че всяко негово действие е по заповед на руското посолство.
Истината е, че сте руzzки мекерета в това вгъзраждане. Няма какво друго да се каже.

Единиян не обича да се боцка с ваксини, ама брат му има мултимилионна компания за хранителни добавки, не му пречи да лъже болните, че някакви прахчета без рецепта ще ги излекуват.

Другият е против еврото - парите в евраци ги държи.

На циганина братовчед му в партията заврян в миналото събрание, неговите фирми за милиони и те.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Руски мекерета, американски проксита но не чувам да има българофилска партия?
А пък разни индивиди не могат и да пишат ;)
 
Днес Бойко и Киро да целуват ръка на Радев, че подписа указа за освобождаване на Гешев.
И друго могат да му целуват ако искат.

Аз лично имам някакво предчувствие, че изборът на следващия прокурор ще катурне тая сбирщина от престъпници-безродници. Дай боже. :)
 
И друго могат да му целуват ако искат.

Аз лично имам някакво предчувствие, че изборът на следващия прокурор ще катурне тая сбирщина от престъпници-безродници. Дай боже. :)
А дано, ама надали :)
 
До тук с европейските ценности! Утре ще ми забранят и да дишаме кислород .... дейба изродите..... Сега разбирате ли защо НЕ ТРЯБВА да сме в ЕС !

Предлагат промени в Закона за тютюна, тютюневите и свързаните с тях изделия​

Продажбата на нагреваеми тютюневи изделия с характерни вкусово-ароматни качества и съдържащи овкусители да бъде забранена. Това предвиждат промени в Закона за тютюна, тютюневите и свързаните с тях изделия, които са пуснати за обществено обсъждане от служебното правителство.

Забраната ще се отнася за всички нагреваеми тютюневи изделия без значение в коя от съставните им части са ароматите, като например филтри, хартия, опаковки, капсули или други технически елементи, даващи възможност за промяна на мириса или вкуса на съответните тютюневи изделия или интензитета на техния дим или аерозол.

С промените в закона се предлага върху потребителските опаковки на нагреваемите тютюневи изделия да се поставят здравни предупреждения.

С промените се цели да се постигне пълно съответствие на националното законодателство с правото на ЕС, регламентиращо производството, представянето и продажбата на тютюневи и свързани с тях изделия, гласят мотивите.
То вече има рестрикции за ел.цигари, ти за тютюн говориш.
 

Горе