Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Ще има ли от черните тениски на прайда, да знам че ще има истински цирк като меките ги преплескат?
ти нали си участник в Прайда , кви глупости питаш или да имаш какво да пишеш просто...
 
1687005260385.png
1687005280431.png

Скъпи съотечественици, от името на Министерството на вътрешните работи, на мен се пада огромната чест да поканя всички български семейства на вече станалия традиционен парад за равни права и свободи за всички граждани - Sofia Pride! Днес ще излезем с лицата си и ще заявим безрезервната си подкрепа към всички готини цветни хора, които следват безусловно заветите на Васил Левски и се борят, като лъвове за чиста и свята Република България, в която представителите на всички признати от науката полове да живеем в мир, любов, взаимно уважение и разбирателство!
Тази година парадът ще е още по-специален, защото освен да кажем твърдо "Не" на дискриминацията, омразата, ксенофобията и антисемитизма, служителите от МВР ще обявим създаването на първия ЛГБТ+ синдикат към министерството на вътрешните работи - "Лъвче"! Името е избрано, като джендър неутрално, за да не се чувстват дискриминирани представителите на десетките останали полове в системата на МВР!
Хората, които ме познават помнят, че още миналата година, в ролята си на най-потентният хетеросексуален алфа мъжкар в системата на МВР, застанах зад всички цветни колеги и се ангажирах публично да участвам в създаването на структура, която да брани правата на хилядите онеправдани и ежедневно дискриминирани полицейски служители, част от ЛГБТ+ общността!
Председател на Синдикална федерация "Лъвче", ще бъда аз - Данчо Полицая, а мой пръв заместник ще бъде комисар Антон Златанов, които днес ще бъдат на първа линия на парада и ще празнуват двоен празник, защото вчера бяха назначени за ръководител на Гранична Полиция! Тонката бяха избрани за мой заместник с огромно мнозинство и лично мога да гарантирам, че са доказано и безстрашно мъжкарче, калено в безброй битки срещу организираната престъпност, футболни хулигани, терористи и платените наркозависими орди на Черепа, Сорос и Цветан Василев!
Скъпи съотечественици, от името на Синдикална федерация "Лъвче" заявявам, че с колегите сме максимално амбицирани да ликвидираме напълно дискриминацията към стотиците хиляди представители на ЛГБТ+ обществото, не само в системата на МВР, но и в цялата страна и няма да се откажем от битката, докато не гарантираме равни права за всички български граждани, включващи най-вече конституционни промени, които да разрешат еднополови бракове с възможност за осиновяване на дечица!
Очакваме ви там, за да отпразнуваме заедно деня на любовта, равенството и свободата!
ПС: грешката с използването на множествено число, когато споменавам комисар Антон Златанов е вярна, защото "те" е местоимението, с което желаят да се обръщат към него!

1687005455247.png
 
Официален гей клуб на привържениците на Левски - че то друг не трябва да има. Само ЦСКА! :)
 
Нещо свестно да кажеш най-накрая. Махам ти за 1 седмица игнора!
най накрая и ти да кажеш една свестна приказка :)
 
най накрая и ти да кажеш една свестна приказка :)
Интересен чоовек е Радко. Винаги коментира постовете ми, а сега се оказва, че съм му била в игнора. Дежа вю!
Мнозина опитаха - малцина успяха.
 
Интересен чоовек е Радко. Винаги коментира постовете ми, а сега се оказва, че съм му била в игнора. Дежа вю!
Мнозина опитаха - малцина успяха.
Аз като имам да кажа нещо те махам, за да мога да цитирам и те слагам пак.
 
Аз като имам да кажа нещо те махам, за да мога да цитирам и те слагам пак.
Тоест, четеш всеки мой пост, но ме махаш от игнора, само ако възнамеряваш да ме цитираш? Има логика! Точно това е функцията на игнора. ;)
 
Тоест, четеш всеки мой пост, но ме махаш от игнора, само ако възнамеряваш да ме цитираш? Има логика! Точно това е функцията на игнора. ;)
Ето сега пак ти махнах игнора, за да ти потвърдя...

И да ти предложа да се изтъкнеш като полезен служител в канала като пуснеш за "разработка" следната нова простотия. След като ЕК ни взе розовото масло, въпреки че сигурно и 1% от българите не ползват козметика с българско или истинско розово масло, норвежците ни взимат децата, а еврогейовете ни карат да си приемем най-накрая нормално законодателство да не си бием и изнасилваме жените, сега и тази поредна простотия...



Ще ми забравянат да си пуцам аз където си искам! Ама-ха, ако искам ще си изливам олово в блатата, боли ме фара, нали съм си ганьовец!

Искам така хубаво да се завърти сега тая седмица това, ама от всички медии да чуем как "насъщното" ни взимат, 100 млн лева за пушки трябва да платят бедните хора, които нямат пари за ядене. Ако тея дето пишат опорките са в отпуска мога да пратя "от нашите ора", ама трябва да се приберат първо да ги преброим, че не знам тея с черните тениски да не са пречукали некой на "парада ни".

Пак те слагам в игнора.
 
Ето сега пак ти махнах игнора, за да ти потвърдя...
Въпросът е: защо го ползваш изобщо, след като четеш всеки мой пост, така или иначе?

Не можеш да устоиш, нали? Аз съм като влакова катастрофа - ужасно е, но не можеш да спреш да гледаш. :D

Ще ми забравянат да си пуцам аз където си искам!
Плямпаш си, колкото да не заспиш, мойто момче. Май ти си заплатаджията тука.

Аз съм най-големият поддръжник на забраната на газови пистолети и на безразборното раздаване на смъртоносно оръжие на куцо, кьораво и сакато. Бивши/пенсионирани куки не трябва да имат лично оръжие. Точно такива дебили убиха свестни хора при съседски спорове. И пиратките искам да се забранят, включително използването им на нова година. И тая цигания със зарята за щяло и нещяло - също.

В статията, която си постнал обаче не става въпрос за това. Става дума за забрана на оловните патрони, което е просто лобизъм от страна на ЕС в полза на някоя сащ-ска военна компания. Така поне подозирам.
 
Май ще ни трябва скоро и тема за влюбени във форума :)

ГОРЧИВО, ГОРЧИВО, ГОРЧИВО... :) :) :) 🤪 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Въпросът е: защо го ползваш изобщо, след като четеш всеки мой пост, така или иначе?

Не можеш да устоиш, нали? Аз съм като влакова катастрофа - ужасно е, но не можеш да спреш да гледаш. :D


Плямпаш си, колкото да не заспиш, мойто момче. Май ти си заплатаджията тука.

Аз съм най-големият поддръжник на забраната на газови пистолети и на безразборното раздаване на смъртоносно оръжие на куцо, кьораво и сакато. Бивши/пенсионирани куки не трябва да имат лично оръжие. Точно такива дебили убиха свестни хора при съседски спорове. И пиратките искам да се забранят, включително използването им на нова година. И тая цигания със зарята за щяло и нещяло - също.

В статията, която си постнал обаче не става въпрос за това. Става дума за забрана на оловните патрони, което е просто лобизъм от страна на ЕС в полза на някоя сащ-ска военна компания. Така поне подозирам.
В България само американско ловно оръжие се продава, ше знаеш! ахахахахах
 
В България само американско ловно оръжие се продава, ше знаеш! ахахахахах
Посочи къде съм казала подобно нещо?

То е ясно, че имаш проблеми с асимилирането на информация. При теб е фундаментален проблем. ;)

Але хоп игнора, след като го прочетеш. :)
 
  • Like
Реакции: OSH
Посочи къде съм казала подобно нещо?

То е ясно, че имаш проблеми с асимилирането на информация. При теб е фундаментален проблем. ;)

Але хоп игнора, след като го прочетеш. :)
Цяла седмица минава вече, не е завъртяна тая работа хубаво, излагате се във фабриката!

Напишете как няма да може да си стрелят хората патки, мечки, лопатари и всякакви други защитени животни, "защото сачмите щели да станат много скъпи", напишете за това как руското ловно оръжие е най-хубавото ловно оръжие също. И да има поне 2 сърцераздирателни истории на пиянки, една от пуевен, една от делиормана некъде. Как баща им ги е учил да кръкат и да пукат едновременно, а сега тея "еврогейрасти искат да им вземат насъщния". Силна е тая тема, не я пропускайте. Верно, не е като за гейовете, ама е го и тоя месец се изтъркалва, хората ще забравят, и прайд, и мрайд, а до догодина има време.
 
Аз съм като влакова катастрофа - ужасно е, но не можеш да спреш да гледаш. :D
Скромността ти ми харесва.

По- скоро, като земетресението от 22 май 1960 г. близо до Валдивия, южно Чили. С магнитуд 9,5 от Геоложката служба на Съединените щати го наричат „Голямото чилийско земетресение“ и „Земетресението във Валдивия от 1960 г.“.

То продължило приблизително 10 минути и предизвиквайки масивно цунами с вълни до 25 метра. Основното цунами ударило тежко чилийското крайбрежие и преминало през Тихия океан и опустошило Хило, Хавай. Вълни с височина до 10,7 метра са регистрирани дори на 10 000 километра (6 200 мили) от епицентъра,
и чак до Япония и Филипините.

1687204765717.png
 
Не разбирам защо на човек му трябва огнестрелно оръжие за да утрепе друг човек - само ще тежи и ще пречи.
 
Не разбирам защо на човек му трябва огнестрелно оръжие за да утрепе друг човек - само ще тежи и ще пречи.
Любимия ми виц:

Мамо, с Гошо имаме годишнина от сватбата. Дали да не заколим прасето?
- Ооо, маме, ще ни хванат - по-добре да го отровим.
 

Горе