Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Само семенна течност за тоя!

ПП. Нема нужда да я връщаш :)
Казано от теб звучи като заплаха с биологично оръжие.

Нема начин боклучавостта да не е отразено в поколението. Не може да нема дефекти:)
 
Казано от теб звучи като заплаха с биологично оръжие.

Нема начин боклучавостта да не е отразено в поколението. Не може да нема дефекти:)
По принцип предлагат да си избереш донора по снимка.
 
По принцип предлагат да си избереш донора по снимка.
Бих избрал Путин, ако ми се наложи, изглежда ми отличен донор. Или в краен случай, ако неще - Киро Брейка.

Ти кой избра?
 
Само семенна течност за тоя!
Допускам, че мойта кръвчица му е нужна за производство на същата, така че офертата едва ли ще бъде приета.

По принцип предлагат да си избереш донора по снимка.

Знае го това много добре. Снимката му е в тестето. ;)
Може би Урсула е помолила и него да повиши производството, ама няма енергия за по-големи обеми продукция.
 
Малей като гледам за кого гласуват повечето .. олеле ще стане
Нандибанди се е объркала да цъкне на Левицата.
Останалото изглежда нормално.
 
Нандибанди се е объркала да цъкне на Левицата.
Останалото изглежда нормално.

Тцъ! Не съм аз. За първи път ще гласувам втори път за една партия. :)

Иначе, левачката изкушава заради Симо, ама немат шанс...
 
Допускам, че мойта кръвчица му е нужна за производство на същата, така че офертата едва ли ще бъде приета.
Аз пък реших че ще праща на украинската армия, щото нещо са се демотивирали напоследък... пък и спинозната характеристика на върнатата стока потвърждаваше тая теория.
 
Палавници :)


trump-pope.gif
 
Икономическото положение на страната е катастрофа, пълен батак. И това са изводите на служебното правителство на Радев.
 
@Блинки, пък Нандибанди и ония борсук Контрата си правят свободен мухабед, вместо да коментират по темата. (Партито използва лични кадри за компромат, без съгласие на замесените лица.)

Не знам дали е удачно в един почтен форум, незнам човек.. :(
 
Нандибанди и ония борсук Контрата си правят свободен мухабед
А просенето на енергийни ресурси от най-ново поколение какво е? По темата ли е, а???
Тука се обсъждат най-важни за страната дела, а той ползва темата за лични нужди! @Блинки да го накаже с отнемане на половината количество левкоцити! Веднага! :confused:
 
Тогава се отказвам и те пишат по темата. Както може да се види те са едни от най-активните и конкретни участници с удачни коментари. Харесвам ги, ценя. Обичам.

Иначе ще гласувам за Български възход и ще платя на двама циганина да гласуват: единия за БСП, другия за НДСВ. Че гледам имат по 0,00% и ми стана мъчно.
 
@Блинки, пък Нандибанди и ония борсук Контрата си правят свободен мухабед, вместо да коментират по темата. (Партито използва лични кадри за компромат, без съгласие на замесените лица.)

Не знам дали е удачно в един почтен форум, незнам човек.. :(
Да, нека. Все пак трябва да има и нещо хубаво в темата. Едва ли, ще го намерим в това да търсим коя политическа партия става. :)
 
Да, нека. Все пак трябва да има и нещо хубаво в темата. Едва ли, ще го намерим в това да търсим коя политическа партия става. :)
Гледам сте добавили нови функционалности, които изобщо не са функционални, та да попитам: Кога ще добавите опция за отнемане на левкоцити, еритроцити и полезни чревни бактерии? Като поощрителна награда можете да въведете функция" отнемане на излишни количества пикочна киселина (за мембърите, страдащи от подагра), лош холестерол и вътреочно налягане.

Във форум за IT-та е редно да се имплементират новите (трансуманистични) технологии. За най-активните лево-либерали-атлантици можете да добавите 50% отстъпка за операция по смяна на пола. ;)
 

Горе