Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
And this wonderful and smart person will be the next president of the Republic of Bulgaria!

 
And this wonderful and smart person will be the next president of the Republic of Bulgaria!

Дай малко кеш. Ща черпя с мусака. Ща науча да псуваш кат селянин
 
и е директен като става дума за далавера... казва си всичко директно
Ми ето, значи наистина е от честните... :rolleyes:
 
Ще отприщят... Майкооо!

331743641_523568066371155_8445821441274058347_n.jpg
 
Партията на Иван (поправка: Тодор) Славков:

maxresdefault.jpg
 
Последно редактирано:
Този реален плакат ли е? :)

Иначе новата стара фигура в политиката. До сега имах някакви колебания за кой да си дам гласа, но вече нямам. :D

Виж файлът 28332


Не е нов. Комунисти дал Господ като кандидати. От ББ, през старо и ново БСП, до партията на Томов и още много други като неговата.
 
Някои неща просто не трябва да съществуват. Говоря за видеото, ако някой реши, че съм прекалено груб. :D
Аз пък говоря за бацили като ген. Наско, познат още като ''32-ри номер обувки''. Просто не трябва да съществуват!!! Имунната система на историята трябва да ги елиминира до крак. Цялата продажна про-фашистска сган. ;)
 
Аз пък говоря за бацили като ген. Наско, познат още като ''32-ри номер обувки''. Просто не трябва да съществуват!!! Имунната система на историята трябва да ги елиминира до крак. Цялата продажна про-фашистска сган. ;)
Това е крайно за мен, но тези хора няма да намерят място в под политическия небосклон. За жалост трябва да има и такива, за да правят другите по-малко кофти избор. Нямам конкретно мнения за този господин, но знам, че няма да има големи шансове да влезе. Аз сефте чувам и за тази партия. Въпросът на тези, а може би всички следващи, избори е кои ще влязат, а ще има ли стабилно правителство поне една година. Вече за цял мандат се води оптимистично.
 
Нямам конкретно мнения за този господин, но знам, че няма да има големи шансове да влезе.
Този господин е така наречения ''генерал'' Атанас Атанасов - съпредседател на Доносническа България и коалиционен партньор на Продължаваме Продажбата на България. Има големи шансове да влезе, за жалост. А също и да управлява заедно с тези, по които уж стреля, защото такова е нареждането от посолството на Козяк. Коалиция ГРОБ, ДеБа и Пу-Пу има задачата да ни вкара във войната. Гласувайки за тях, си подгответе нови запаси от гащи за фронта. ;)
 
Този господин е така наречения ''генерал'' Атанас Атанасов - съпредседател на Доносническа България и коалиционен партньор на Продължаваме Продажбата на България. Има големи шансове да влезе, за жалост. А също и да управлява заедно с тези, по които уж стреля, защото такова е нареждането от посолството на Козяк. Коалиция ГРОБ, ДеБа и Пу-Пу има задачата да ни вкара във войната. Гласувайки за тях, си подгответе нови запаси от гащи за фронта. ;)
Ти си предубедена. Изглежда точен човека. 🤪
 
Този реален плакат ли е? :)

Иначе новата стара фигура в политиката. До сега имах някакви колебания за кой да си дам гласа, но вече нямам. :D

Виж файлът 28332
Лупи е баси хлъзгавия. Според мен е най-известен с това, че фалира ЦСКА. Обаче се измъкна сух от цялата работа. Интересно име БСДЕ, на мен това ми звучи нещо като "бе де сте е", пък може и като бедствие. Или някакъв хибриден миксиран сигнал между БСП и СДС.
Преди няколко години попаднах на един графит, който беше само текст "САМО БСП", обаче интересното беше, че "САМО" беше с червен спрей, а "БСП" със син спрей.
 

Горе