Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
НДСВ без царчЕ не ги виждам как ще съберат смислена бройка вотове.
Достатъчно е на нямат престъпници в листите си, но и да са някакви доказани имена и може да им се получи. Защо не? Летвата е много ниско сложена в последните 2 години. :)
 
Оф аман от този шибан списък Магнитски само за тая идиотщина говорят.. все едно живеем в САЩ че да ни пука за някакви измислени списъци.. ми аз утре да си направя един списък байдънски ахахах
 
Оф аман от този шибан списък Магнитски само за тая идиотщина говорят.. все едно живеем в САЩ че да ни пука за някакви измислени списъци.. ми аз утре да си направя един списък байдънски ахахах
Аз се чудя защо в тоя списък ги няма украинските минстри, дето бяха уволнени заради корупция миналата седмица? Та те злоупотребяват с американски пари - още повече трябва да бъдат санкционирани по въпросния закон.

Магнитски е просто още един механизъм, чрез който сащ управляват страната ни.
 

Всеки 2 си прави партиика .. каква е целта освен да се източват субсииидийките?
при 1 процент преминат.. ми да дадат пари само на тези в парламента.. сигурно има 5000 партиии
 

7adb4f5edd95bfd29e11a63e3bcbc655.png


@етерИум дали ше го одобри тва?
 
Извинете, този младеж изглежда на около 30 (триесе) години. Сигурно е започнал бизнеса на 10? o_O

1676299351399.png
 
може преди 20 години да е разменял картинки от дъфки и подобни и така да е трупал опит в бизнеса ;)
 
Перфектната медия: задаваш риторичен въпрос във форум и след малко получаваш отговор

 
Оф аман от този шибан списък Магнитски само за тая идиотщина говорят.. все едно живеем в САЩ че да ни пука за някакви измислени списъци.. ми аз утре да си направя един списък байдънски ахахах
"Андрей Райчев е на мнение, че вторият смисъл е на санкциите е експериментален - да се провери как българите ще реагират на втори пакет санцкии по "Магнитски". "Според мен експериментът е интересен. Обзалагам се, че Америка губи от това", заяви социологът."


"Според системата на bTV за допитване до хората Holler 59,4% от българите не вярват, че ще има последици от санкциите, 38,3% мислят, че ще има, а 2,3% остават неутрални по въпроса. Политологът Иво Инджов е на мнение, че политиците са уплашени, защото за тях ще има последици. "Бойко Борисов панически се дистанцира от Владислав Горанов. БСП по комсомолски бранят Овчаров и другите двама, свързани с енергетиката. Най-адекватна е позицията на ДПС, които бранят Делян Пеевски“, заяви той"

Гледни точки и мнения да искаш:)
След като го замазаха първия скандал - ето ви втори, наричат го Ядрено-Магнитски Резонанс
 
Последно редактирано:
Парадоксът на сорите
Парадоксът на сорите (от гръцката дума за "купчина") е логически парадокс, формулиран от древногръцкия философ Евбулид Милетски през IV в. пр.н.е. Парадоксът се основава на основното допускане, че едно зрънце не образува купчина, и че добавянето на едно зрънце към множество, което не е купчина, е незначително за образуването на купчина. Ако приемем тези предположения, нито една съвкупност от какъвто и да е брой зърна няма да образува купчина, което противоречи на идеята за съществуването на купчина от зърна.
 
Народа не гласува за ГЕРБ. Напълно прав си. Това са хората на партията, техните кръгове и хора на хранилка, изрекетирани бизнеси, заставени да го направят, иначе ще има случка, и техните служители. И всичко под строй. Отделно, да не забравяме, че на някои места, да не кажа повечето, голям % от областните са от ГЕРБ. Платените и ето ти ГЕРБ водеща партия. Пак ще са водеща. И това е засилено още повече като повече от половината не отидат да гласуват. Всички числа са така както трябва, няма измама. :)
Приказки от '1001 нощ' :) . На всичко отгоре областните управители се назначават от министерски съвет. Първо Рдев сложи свои хора преди 2 г., след това ПП ги разкараха. Сега пак са на Радев.
 
Приказки от '1001 нощ' :) . На всичко отгоре областните управители се назначават от министерски съвет. Първо Рдев сложи свои хора преди 2 г., след това ПП ги разкараха. Сега пак са на Радев.
Да, така е вече повече от 12 години. Наистина са приказки, лошото е, че не са с хепи енд. :)
 
Подкараха се щатните некъпещи се. Коалиция ''кой е по-гнусен антибългарин?''.

1676361620626.png

 
Подкараха се щатните некъпещи се. Коалиция ''кой е по-гнусен антибългарин?''.

Виж файлът 27843

Някога когато бях малък харесвах песните, които прави. Но днес вече съм голям, и определено не ми харесва. Но не е в това проблема, проблема е идеологията на партията (всъщност не съм сигурен партия ли е П.П. или нещо като коалиция ),която стои зад него. В началото двамата опусуми(Кирил и Асен) бяха до някъде симпатични. Но когато почнаха с лъжите и идеологическите си прозападни глупости ... по-добре да спра!
 
Някога когато бях малък харесвах песните, които прави.
Е, и аз като малка харесвах Мадона. :)

От една страна ние, публиката еволюираме, а от друга - популярните личности деградират тежко. Преминаването от симпатия към отвращение е повече от логичен процес.

Същото и с двамата шарлатани - гласувахме им доверие, а те се оказа най-долния био отпадък.
 
Е, и аз като малка харесвах Мадона. :)

От една страна ние, публиката еволюираме, а от друга - популярните личности деградират тежко. Преминаването от симпатия към отвращение е повече от логичен процес.

Същото и с двамата шарлатани - гласувахме им доверие, а те се оказа най-долния био отпадък.
Най-тъжното е че много хора им се довериха, и още им вярват!

П.П. Мадона за мен още си е добра, или поне не се е захванала с българска политика;)
 
Мадона за мен още си е добра
Мадона е пълен гнус по всички показатели. Визията ѝ е плашеща, музиката - тотален отврат, а самата ѝ личност винаги е била доста отблъскваща. Напоследък се появиха обвинения в трафик на деца от Малави. Няма да се изненадам ако се окажат истина. Не е нужно да влиза в бг политиката, за да е тотално дискредитирана.
 
На път за Украйна , рещили са да стават доброволци!

331083700_5881885768554072_8004438813546314135_n.jpg
 

Горе