Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Стига с тая хранилка бе човек. Сто пъти ти обясних, че сам си се храня цял живот. Ако бях на хранилка нямаше да съм в този форум.
Няма как разумен човек да вярва на ГЕРБ. За тях гласуват само администрацията, техните роднини, назначените разни шефчета и циганите. Доказано!
 
На теб Петков на лидер ли ти прилича? Повече от ясно е, че е готов да "клекне" пред ББ. Хазарта (според мое мнение) затова и леко прокарва идеята, уж между другото...Нали идеята е само и само "да се оправи държавата" и да сме подготвени за предстоящите кризи - Ковид, войни, пестене на енергия, гориво, инфлация. Един вид "ОК, ще си стиснем ръцете двете уж противоположни партии" само и само да се оправим с предстоящата криза, защото видиш ли мислим за народа. Иначе никога не бихме направили подобен компромис....
Не, но определено няма да се чувствам парламентарно представен както от Боко, така и от Копейката. Дори ще ми е идея по-зле. Виж, за мен няма значение вече кой ще управлява, но държа на три неща:

- Да имаме стабилно правителство, което да не се подменя на година и по-малко.
- Да управляват максимално ползотворно за народа, 5 пари не давам, че ще крадат, то това е ясно, но държа и да се върши работа.
- Да има някакво разбирателство. Всеки път като мина покрай парламента и се зачитам в надписа Съединението прави силата и всеки път ми става смешно. Това не е лозунга, които трябва да е там. И е доказано вече толкова десетилетия наред.
Няма как разумен човек да вярва на ГЕРБ. За тях гласуват само администрацията, техните роднини, назначените разни шефчета и циганите. Доказано!
Не ги мисли, брат. Те техните на 2ри ще излязат под строй и ще са първи пред машините. ;)
Той Блинки затова каза, че му е Дежа Вю като ходи да гласува, както и на много други де.....
Човече, днес даже учителката на малкия ми вика, хубав дълъг уикенд...тази година няма да има такъв, но май догодина пак се очаква да имат 1-2 такива. :)
 
Ми те така 1997 се гушнаха СДС и БСП. Разбраха се, за да не стане гражданска война.
Как им пука самооо... Има 2 варианта при евентуална гражданска война (нещо, което българския народ ще направи едва ли не преди да изчезне като цяло).

Варинат 1 (който е по-невероятния) - всеки един политик си има поне по 30 къщи, апартаменти и така нататък. При него ще се получи нещо като Божков, Василев и така нататък. Ще си живеят по Малдивите и Дубай и ще се изкарват "жертви".

Вариант 2 е както става обикновено. Отиваш на протест или гражданска война. Пускат провокатори сред протестиращите и тогава идва народната полиция. Вади ти 3 зъба и като платиш 6к. за импланти (без глобите за неподчинение и нападане на полицай) ще ти мине желанието за "реформа".

Световната политика диктува и ни дава наклон на х*я. Общо взето, за който и да се гласува, няма голямо значение, защото рано или късно ще трябва да се съобразят с марко нещата. А пък ние да си чакаме следващия Христос или Петър Дънов. Минаха над 32г. и все още се връзваме на приказката за Пепеляшка, Спасителя и тем подобни. Като хамстерите дето блъскат там в тия колела ли какво им викат нз.
 
Да, както и тези, които мислят, че това тук се нарича "политика". :)

Само да те светна нещо мой човек, ама ти нали си от този отбор, та един от собствениците на glasove.com е Галя Дачкова, която е жена на Явор Дачков, който има ей такава позиция:


Пак ще ви го напиша и дано го разберете, че става вече тъпо и нивото на дискусията ни рязко пада. Проверявайте си източниците, и човек поне с малка култура може да прецени коя медия го води за носа. Сега разбираш колко тежи поста ти. :)
Чак сега ли разбра, че 'Гласове' е на Явор Дачков? Който е и най-върлия критик на ГЕРБ.
 
Чак сега ли разбра, че 'Гласове' е на Явор Дачков? Който е и най-върлия критик на ГЕРБ.
Да, поразрових се и видях. За жалост нямам време да търся собственици на спевдосайтчета. Ще ме извиняваш.

Не съм му чул гласа покрай управлението на ГЕРБ.

ТО и този беше против ГЕРБ:

310174679_10222057808093601_706113448863517288_n.jpg
 
Да, поразрових се и видях. За жалост нямам време да търся собственици на спевдосайтчета. Ще ме извиняваш.

Не съм му чул гласа покрай управлението на ГЕРБ.

ТО и този беше против ГЕРБ:

Виж файлът 25958
Той този специално има Burnout до краен предел, но ме съмнява да е от работа.Преди време бях на косъм да започна сериозно с проект, на който той беше задкулисен ръководител и като разбрах за какви извращения става въпрос ми се прииска да ми ресетнат мозъка с месец назад.
 
Да, поразрових се и видях. За жалост нямам време да търся собственици на спевдосайтчета. Ще ме извиняваш.

Не съм му чул гласа покрай управлението на ГЕРБ.

ТО и този беше против ГЕРБ:

Виж файлът 25958
А за Коцето Копейкин нещо да кажеш? Той смени 4 партии. Ама нищо де, щом Дилов е дошъл в ГЕРБ, значи всичко е точно.
 
Да, поразрових се и видях. За жалост нямам време да търся собственици на спевдосайтчета. Ще ме извиняваш.

Не съм му чул гласа покрай управлението на ГЕРБ.

ТО и този беше против ГЕРБ:

Виж файлът 25958
Не си го чул, защото политиката не се веселите мемета във фейса.
А Дилов-младши е от Гергьовден
 
Ужас, някакъв селяндур тръгнал да се дразни и снима...
Тоя мизерник от герб ли е?
 
Ужас, някакъв селяндур тръгнал да се дразни и снима...
Тоя мизерник от герб ли е?
И за теб политиката се свежда до веселите картинки във фейса. Пропуснал си, че проговори човекът на когото Спецов си продаде фирмата с милион задължения.
 
На 8.07 Киро врътна крана на интерконектора и в Парламента обяви потичнето на азерският газ.
Изглежда сме построили втори интерконектор, защото Урсула днес е в България и ще реже лентата.
igb_-_08_yuli_2022_-_mitzotakis_-_kiril_petkov_-_komotini.jpg
 
Или ПП са първи или ГЕРБ и как ще има коалиция не знам ...
А кое по-добре - ГЕРБ или ПП ...
(то това е избора, другите нямат шанс)
 
А за Коцето Копейкин нещо да кажеш? Той смени 4 партии. Ама нищо де, щом Дилов е дошъл в ГЕРБ, значи всичко е точно.
Той не ми е сериозен кандидат, за това и не ми е в полезрението. Този ми е като АТАКА....точно такова наблюдавам от там.
 
Ама поне като гласувам и имам право да мрънкам, нали така? Може и да греша, не знам.
Аз не гласувам и смятам, че имам право да мрънкам. Мисля, че имам право да се оплаквам при положение, че всяка година плащам десетки хиляди левове корпоративни данъци.

Не съм съгласен да ми обясняват по ТВ, че нямам право да се оплаквам, а някакъв мангал му дали 50 лева да гласува и той има право.
 

Горе