Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
288519767_390583069772361_7940341588726027106_n.jpg


Софрата е заформена.:love:
Класика. Любимото блюдо на всеки политик. :)
 
Абе що разсъждавате толкова елементарно, бе хора. Гласували по един начин днес, значи са комбина. Толкова ли е трудно да се светнеш, че всеки гласува, воден от собствения си интерес. Когато гроб, слави и продължаваме агонията бяха единодушни за даването на оръжия на Украйна, къде беше тоя смешен колаж?
 
Абе що разсъждавате толкова елементарно, бе хора. Гласували по един начин днес, значи са комбина. Толкова ли е трудно да се светнеш, че всеки гласува, воден от собствения си интерес. Когато гроб, слави и продължаваме агонията бяха единодушни за даването на оръжия на Украйна, къде беше тоя смешен колаж?
Аз лично имам информация, че си имат уговорка. Я виж медиите на П33вски дали пишат нещо срещу Копейкин или Слави. Готви се коалиция и това е факт. Друго интересно което забелязвам е, че супер много хора се активираха и осъзнаха, че се връща мафията.
 
Аз лично имам информация, че си имат уговорка. Я виж медиите на П33вски дали пишат нещо срещу Копейкин или Слави. Готви се коалиция и това е факт. Друго интересно което забелязвам е, че супер много хора се активираха и осъзнаха, че се връща мафията.

Изобщо не знаем и не можем да сме сигурни какво се готви. Това ѝ е хубавото на тая държава - мотото ни може да бъде ''Каква я мислихме , каква стана''.

Освен това, сащското посолство, което реди правителствата ни в последните 30 години, няма да допусне Възраждане да вземат властта. Ще се организират поредните протести, ще излизат компромати - ще нагласят нещата, нямай яд. И тиквун няма да се върне на власт. Американците го отхвърлиха 20-та година. У нас няма протести по принцип, докато янките на насъскат платените кучета. Справка - Орешарски, тиквун, Виденов и т.н.;)
 
Изобщо не знаем и не можем да сме сигурни какво се готви. Това ѝ е хубавото на тая държава - мотото ни може да бъде ''Каква я мислихме , каква стана''.

Освен това, сащското посолство, което реди правителствата ни в последните 30 години, няма да допусне Възраждане да вземат властта. Ще се организират поредните протести, ще излизат компромати - ще нагласят нещата, нямай яд. И тиквун няма да се върне на власт. Американците го отхвърлиха 20-та година. У нас няма протести по принцип, докато янките на насъскат платените кучета. Справка - Орешарски, тиквун, Виденов и т.н.;)
Реално е така, вече няма анализатор който да каже какво ще се случи, защото всеки ден се променят нещата. Мисля си все пак, че Буци ще измисли някоя мръсотия.
 
Мисля си все пак, че Буци ще измисли някоя мръсотия.
Буци не може да докара и 1% повече от това, което взе на последните избори - това му е електората, това му е лимита. Аз лично предвидждам продължителна парламентарна криза със служебни правителства поне 1 година. Вече не мога да кажа дали това е по-лошият вариант.
 
Гласувайте за ДПС и ще спечелите :)
Следващия ми глас е за Възраждане, пък след него вече май ше е за ДПС.

Да пробваме от всичко.
 
Аз планирам да си спестя разочарованието и тоя път да ида за гъби..
 
Трябва да се види какво ще се случи с бюджета. Но май отиваме към протакане и е малко съмнително, че някоя група ще спечели от цялата работа. Можеше да приемат бюджета, пък после да се карат и бият в Парламента и да въздигат и свалят правителства.

Без бюджет ми се струва,(какъвто и да е той, и както и да се определя) че кризата ще се задълбочава. И народа, ще прощава все по-малко. Да приемат бюджет, пък после да си правят спаринги.
 
Аз планирам да си спестя разочарованието и тоя път да ида за гъби..
Кви гъби ще търсиш зимъска?
А, сетих се, от тия на Етерката.
 
Инспектор Дю-дю, браос. Разкрил е точно нищо съществено. То и на децата беше ясно коя партия как ще гласува, няма нужда да се договарят, уговарят или каквото и да е.

Ако имаше нещо нередно в сбирката, нямаше да я направят в кулоарите на НС пред всички.

п.с. На моменти решавам, че ще ми стане мъчно за ПП и Ко, но си спомням грозната им арогантност и престъпна некадърност и ми минава.
 
Трябва да се види какво ще се случи с бюджета. Но май отиваме към протакане и е малко съмнително, че някоя група ще спечели от цялата работа. Можеше да приемат бюджета, пък после да се карат и бият в Парламента и да въздигат и свалят правителства.
Нали това правят. Сутрините се джафкат, следобедите приемат на първо четене бюджета в социалната сфера.
Но бюджетът, е израз на политиката на управляващото мнозинство и е негова работа да осигури кворум за приемането му.
Не може да се очаква например ГЕРБ да подкрепи бюджет, в който има нула лева за пътища и магистрали :)
 
Нали това правят. Сутрините се джафкат, следобедите приемат на първо четене бюджета в социалната сфера.
Но бюджетът, е израз на политиката на управляващото мнозинство и е негова работа да осигури кворум за приемането му.
Не може да се очаква например ГЕРБ да подкрепи бюджет, в който има нула лева за пътища и магистрали :)
Нали се очаква преди второ четене отвсякъде да завалят предложения за корекции. Включително и партии от управляващата все още коалиция. Поне такива са заявките.
 
Циркови маймуни. :)

Ще се завъртим пак в спиралата на изборите и ще стане весело, като в тази спирала има и доста голям шанс ГЕРБ да се върнат на бял код, гушнати с ДПС и Възраждане. Нещо, което го видяхме вече, но друг го изигра патриота. :)

Не ми го побира акъла как 240 кратуни не могат да гледат в една посока. А то има само една правилна посока и това е интереса на България и народа и. Но щом има разногласия и такива циркове, е ясно, че има няколко интереса, и силно се съмнявам някой от тях да съвпада с този на народа.

Еди правилно опериращ парламент трябва да има предимно работа с цел прогрес, всичко друго говори за осакатен и болен организъм, повлияно от външни фактори. Човек не трябва да е много умен, за да се светне, че се изпълняват различни интереси от различни парии. Друга логика няма. Да не говорим, за дори отделните органи на този организъм не искат да влязат в синхрон, което допълнително го прави негоден за нормално функциониране.
 

Горе