Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ей тази гнус ни докараха тези, които гласуваха за ПП, подкокоросани от Радев:
 
Фред Флинтстоун и Барни Ръбъл по български. Не може да им се отрече, че спазват модела.
 
И т.н. се разцепи. Който плаща по-добре, той поръчва чалгата е работата. Въпросът е при 7 отцепници как ще си набавят нужните 12. Идеи от къде ще дойдат нужните гласове? герб? ДПС?
 

А записа? ехей този министърче беше ясен още когато му предложиха 500 К , явно тогава са му предложили малко и затова е отказал, сега са сигурно 10 млн. за да намери 12-те и се мъчи ахахах бахти след тоя запис трябва този да си подаде оставка и да се скрие да напуска държавата..
 

А записа? ехей този министърче беше ясен още когато му предложиха 500 К , явно тогава са му предложили малко и затова е отказал, сега са сигурно 10 млн. за да намери 12-те и се мъчи ахахах бахти след тоя запис трябва този да си подаде оставка и да се скрие да напуска държавата..
Два пъти бламират някакво развитие, каквото и да е то... Как да ги приемем на сериозно.
 
287869295_560709215698760_2837673364405794085_n.jpg
 
Всичко тръгна от една лаборатория пускала над 10 години стоки с пестициди да трови народа заради некое чекмедже...
Видя се кой кой е и кой заслужава доживотен затвор, защото такива боклуци трябва да се съдят за национално предателство, а Баце измазваше стените за да влиза у шенгена и простите му вярваха...
 
Два пъти бламират някакво развитие, каквото и да е то... Как да ги приемем на сериозно.
какво говорят те не ме интересува.. стига ми това което чувам на записа.. пращам хора да ти пишат молбата за напускане хахаха
 
какво говорят те не ме интересува.. стига ми това което чувам на записа.. пращам хора да ти пишат молбата за напускане хахаха
Баси шпионската сага.
 
Я някой да направи едно бързо съмари какво се случва последните 2 дни? ИТН ще се разпада? Чалгарят бил предател. Тия кретени една държава не могат да подкарат като хората. Пълни маймуни. Седиш и се чудиш тия от коя дупка са изпълзели.
 
Тия кретени една държава не могат да подкарат като хората.
Не си прав.
Тия кретени една държава не могат да продадат като хората. Като в това число включвам всички нещастници през последните 33 години.
 
Не си прав.
Тия кретени една държава не могат да продадат като хората. Като в това число включвам всички нещастници през последните 33 години.
Така е. И не съм съгласен с това, че си заслужаваме такива управляващи. Бива изроди, и около нас има много, ама това като тях рядко се среща. Селендурщина пълна. Големи патриоти всичките. И сега този ще излезе да пее Йовано, Йованке, :) Смех.
 
Виж каква случайност и завиждай.
Коментар 978,978 е мой :)
Пак си напред, върви ти. Знак, че трябва да направиш партията, дето планираше и да ме агитираш да гласувам за теб. Щото в момента съм за Сървайвъра.:)
 
Пак си напред, върви ти. Знак, че трябва да направиш партията, дето планираше и да ме агитираш да гласувам за теб. Щото в момента съм за Сървайвъра.:)
Но пък коментар 978,987 е твой.
 

Горе