Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Защото не ги избираме ние на избори, а марсианците?
То щото има някой друг. Честно казано, ако дойдат марсианци, май тях ще си избера аз. Те поне ще имат две крайни цели - или ще ни затрият, защото не обичат хората като вид, или ще ни издигнат. Поне няма да е агонията в последните години. :) 30+ години гледаме как едни хора се опитват да управляват. А реално крадат и се учат. Аз не съм много сигурен за какво са им толкова пари? Всички сме тръгнали към едно и също място. :)
 
287978043_561304542305894_4692358250543905012_n.jpg
 
То щото има някой друг. Честно казано, ако дойдат марсианци, май тях ще си избера аз. Те поне ще имат две крайни цели - или ще ни затрият, защото не обичат хората като вид, или ще ни издигнат. Поне няма да е агонията в последните години. :) 30+ години гледаме как едни хора се опитват да управляват. А реално крадат и се учат. Аз не съм много сигурен за какво са им толкова пари? Всички сме тръгнали към едно и също място. :)
Не само парите @Blinky. Властта да сочиш с пръст, средата и самата "игра" е интересна... да не говорим и че от нея трудно се излиза и ако се излиза, то е в чувал или с компромат, което е анатема сред обещството и после нулево бъдеще. Има 1 кух (еврейски май беше) лаф "По-добре богат и здрав, отколкото беден и болен"... нещо такова се получава. Ако питаш мен и така наречените "управляващи" нямат много избор, защото и на тях някой им дърпа конците. Затова сме така от 30+ години, както сам каза и като си направи сметката въпросния депутат си казва - "По-добре богат и здрав..." и така хаха. Ороборо. За марсианците си прав, а като гледам Мъск ще е "посланика" :D.
 
Ще гласувате ли за мен да се кандидатирам на следващите избори ха аха

Шуробаджанащина:)

едит: Би трябвяло вече да е отживелица, но явно все още се среща дори и в предприемачески форум.
 
Последно редактирано:
Шуробаджанащина:)
Всъщност не. За него знаем точно толкова, колкото и за всеки член на настоящото правителство. Може би само кака Кури е познато на широката аудитория лице. :)
 
Киро ментата са зле, но поне счупиха някои от далаверите на сик.
Днес най-вероятно ще падне правителството, но ще видим де, дали са успели да напазарят нужните депутати.
От тук натам не се знае какво ще се случва, Славчо много лесно го натиснаха и счупи поредния парламент
 
 
Не смятам, че някоя група ще спечели, ако не приемат бюджета в тази обстановка.
 
Не смятам, че някоя група ще спечели, ако не приемат бюджета в тази обстановка.
Изчакай няколко дни и чуй пак що дума другаря Вацев; тогава прецени кое ще е по-добре. Ще дума нещо съвсем различно (но пак ще е прав и в студиото ще му правят метаните обичайни за трезвата интеуегенция).
 
Вацев е много тегав за слушане с това примлясване. Требва да си купи Корега, че май му се разместват кастанетите като говори.
 
Изчакай няколко дни и чуй пак що дума другаря Вацев; тогава прецени кое ще е по-добре. Ще дума нещо съвсем различно (но пак ще е прав и в студиото ще му правят метаните обичайни за трезвата интеуегенция).
Без бюджет и дори вота на недоверие да мине процедурно могат да се навъртят още два месеца, след това още три служебен кабинет, още един или повече до нова правителство и ще сме вече догодина, т.е. следващата зима. И... въобще не знам.
 
Без бюджет и дори вота на недоверие да мине процедурно могат да се навъртят още два месеца, след това още три служебен кабинет, още един или повече до нова правителство и ще сме вече догодина, т.е. следващата зима. И... въобще не знам.
За какво говориш?! Ти нещо верно си мислиш, че нещата са ги скофтили това конкретно правителство и ще дойдат някакви нови читави, които ще пооправят положението? Ти значи тъй си престанал да гледаш макрото, че си се омотал от празното политическо тв говорене за псевдо-микрото, та си се бъгнал нещо. Тва говорене, от социолози-моциолози и всекакви специалисти, е като ежедневни кебапчета за акъла. По-добро сравнение е: като треволяк за говедата.
 
Вацев е много тегав за слушане с това примлясване. Требва да си купи Корега, че май му се разместват кастанетите като говори.
Щом има импланти, значи вече е трансхюман и нормално да не го е*е за планираното сливане на организъм и технология.

ПП. И Етера това го чака след някоя и друга година.
 
ahaahahhaahah
ще се пукна от смях днес.. като гледам народното събрание
след всяко изказване ръкопляскане и ставане хахахахаха много са смешни тия ужс
 

Горе