Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Знаете, коя е тази жена:
По-тъжното е, че му се смеят не само в Русия.
 
Ем тъй де, цялото ми фейсбукаке, всички са с висше или две, човек не смее да изрази противоположно мнение, че ще му кажат, че е тъп, дърт, орк, трол, ДПС или русофил. Тва може би съм единствения под 30 с непопулярно мнение :(
Ама то и аз съм с више дето е пълен траш.
Вишуто образование в БГ от много години е под "инфлация" - много лесно се зима и всички имат поне по 1.

Обаче повечето не осъзнават че един среднист, завършил по време на соца, ще ги пъхне млад висшист у задния джеб на работния си комбинезон ако почнат да си мерят знанията.

Ама не бе, те били "високообразовани" и затва имало логика да поддържат Киро Парапета, пък бачкаторите масово биле за Възраждане :)
 
Знаете, коя е тази жена:

Знаем
хахахаха.jpeg
 
Когато с некадърността си си изгубил доверието на своите избиратели, но продължаваш да обвиняваш за това други субекти.

ФЕЙК! Копейкин каза, че ще е първа политическа сила!
 
Ама то и аз съм с више дето е пълен траш.
Вишуто образование в БГ от много години е под "инфлация" - много лесно се зима и всички имат поне по 1.

Обаче повечето не осъзнават че един среднист, завършил по време на соца, ще ги пъхне млад висшист у задния джеб на работния си комбинезон ако почнат да си мерят знанията.

Ама не бе, те били "високообразовани" и затва имало логика да поддържат Киро Парапета, пък бачкаторите масово биле за Възраждане :)
Туй висше не знам що го търсят навсякъде. Всичко от висшето може да се научи за 2г.
Половината предмети не са толкова важни, а другата с оставила материал. Часовете са малко.
 
ФЕЙК! Копейкин каза, че ще е първа политическа сила!
Мани го. Той може да каже и, че ще е единствена.

Всичко от висшето може да се научи за 2г
А половината няма да ти влезе в употреба изобщо. ;)
 
  • Like
Реакции: OSH
Мани го. Той може да каже и, че ще е единствена.


А половината няма да ти влезе в употреба изобщо. ;)
Ама работадите като видят и си казват ооо, този няма висше
В обявите:
Висше образование по специалността!!!!!!
Ми ако нямам, ама мога всичко дето го искате ко прайм ?
 
Ама работадите като видят и си казват ооо, този няма висше
В обявите:
Висше образование по специалността!!!!!!
Ми ако нямам, ама мога всичко дето го искате ко прайм ?
Вишето е задължително за лекари, фармацевти, юристи, офицери, сътрудници в БАН и разни такива.

В повечето области може да се реализираш и без.
 
1655985644777.png

Фрог нюз някога минаваха за сериозна медия...
 
Димитров, не пускай такива снимки, че tipin се възбужда.
 
Усещате ли колко обидно е за интелекта да лансирате тия джендър мемета? Имам предвид факта, че възраждане и дпс са гласували по еднакъв начин само веднъж, докато ПП и ДПС са имали пълен синхрон по всички антибългарски решения, взети в тоя ялов парламент.

Ся, на жълтите павета и във фейсбук меметата ви може да изглеждат много оригинално, но реалността е доста различна от версията, която така нагло се пънете да лансирате.

ПП=ГРОБ=ДПС - единодушни в най-зловещите за страната решения.
 
Усещате ли колко обидно е за интелекта да лансирате тия джендър мемета? Имам предвид факта, че възраждане и дпс са гласували по еднакъв начин само веднъж, докато ПП и ДПС са имали пълен синхрон по всички антибългарски решения, взети в тоя ялов парламент.

Ся, на жълтите павета и във фейсбук меметата ви може да изглеждат много оригинално, но реалността е доста различна от версията, която така нагло се пънете да лансирате.

ПП=ГРОБ=ДПС - единодушни в най-зловещите за страната решения.

Любо Жечев не го харесвам, но само виж общия протест на любимата партия. Мутри и биячи, цигани черни като катран, дрогирани подскачащи лелки, напълно изпушили националисти повтарящи едно и също.
Възрожденци стоят заедно до ДПС и се прегръщат с тях на площада.
Ти от тях ли искаш да си?
 

Любо Жечев не го харесвам, но само виж общия протест на любимата партия. Мутри и биячи, цигани черни като катран, дрогирани подскачащи лелки, напълно изпушили националисти повтарящи едно и също.
Възрожденци стоят заедно до ДПС и се прегръщат с тях на площада.
Ти от тях ли искаш да си?
Тя е от тях, ако не си отварял темата за Украйна и не си виждал как се лижат руски ануси или темата за ваксините.
 
Тя е от тях, ако не си отварял темата за Украйна и не си виждал как се лижат руски ануси или темата за ваксините.
Тук вече не е до тъпите руснаци, американци и украинци, а дали се уважава като човек. Защото тези наредени там изобщо не са хора.
 

Горе