Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Тук вече не е до тъпите руснаци, американци и украинци, а дали се уважава като човек. Защото тези наредени там изобщо не са хора.

Не е така, тез платените, като свършат рублейте - няма да ги има. по-страшно е тези дето не са платени и целуват руски задници без пари и по убеждение и чуждо поклоннически. Искат да ни изкарат от НАТО, от ЕС, да ни вържат с източно монголските идиоти (русияните ) пак.
 
Мале тук как прилича на Танос от Avengers . Ако се окаже той поне знаем защо България е намаляла с 1 милион през последните години - човека е щракнал с пръсти ⚰.
Идеята на Танос е съвсем различна, този просто си е крадец, безделник и дупедавец...:D
 
Идеята на Танос е съвсем различна, този просто си е крадец, безделник и дупедавец...:D
Прав си, но определено може да се спекулира, че е взел "дядовата ръкавица" от Танос по време на управлението.
 
Усещате ли колко обидно е за интелекта да лансирате тия джендър мемета?
Като цяло се въздържах, защото от една страна веднага ти лепят етикет. Съвсем незаслужено в повечето случаи, заради това, че плиткоумието на повечето индивиди не може да асимилира мнения различни от крайни. От друга страна наистина ми е омръзнал този "цирк" (а тази дума, има по-истинско значение в по-старите си наименования) и от трета страна реално съм на път да се скарам с приятели на тема политика.
Но ти обръщам внимание на кого беше фен, на кого стана и как отстрани изглежда, че си в постоянно лутане.

Изглежда ми нелепо отношението по вътрешно-политическата ситуация да се определя въз основа на симпатиите на @nandibandi към Русия, или на твоя архи-опонент @ReminD минал през серия от катарзиси. Според мен е тъпо, в случай, че някой е мислещ човек да свързва всичко с всичко, но не и с истинските причини.
 
мангала ще има поне 20-30% на следващите избори, готов съм да се обзаложа.
 
Но ти обръщам внимание на кого беше фен, на кого стана и как отстрани изглежда, че си в постоянно лутане.
Благодаря, че ми обръщаш внимание на нещо, което си спомням отлично.

Нека и аз ти обърна внимание, че е възможно да гласуваш доверие на нещо, което тотално да те разочарова. Съдейки по социологическите проучвания, не съм единствената разочарована - не съм прецедент.

Също искам да ти припомня, че гласувах последователно за ДБ, Бабикянците и за ПП в съвсем различна политическа конюктура. Тогава на дневен ред беше изчегъртването на мафията гроб. После възникна ситуация, която постави въпросните индивиди на външно политическата сцена, където се изложиха тотално. И проблемът не е в това, че са русофоби, а че рипат най-силно, когато дори силните държави само леко се поклащат. Тоя слугинаж, това безгръбначие ме дразни и при обикновените хора, а когато се касае за държавници, такива качества са непростими.
Изглежда ми нелепо отношението по вътрешно-политическата ситуация да се определя въз основа на симпатиите на @nandibandi към Русия
Коя вътрешно-политическа ситуация визираш? Икономиката? Държиш ли да я коментираме?

Съдебната реформа? Гешев? Всички тия неща останаха на заден план, защото по-благодатно за лакея беше да се търка сред големите и да им угажда, навреждайки на собствения си народ.
 
Благодаря, че ми обръщаш внимание на нещо, което си спомням отлично.

Нека и аз ти обърна внимание, че е възможно да гласуваш доверие на нещо, което тотално да те разочарова. Съдейки по социологическите проучвания, не съм единствената разочарована - не съм прецедент.

Също искам да ти припомня, че гласувах последователно за ДБ, Бабикянците и за ПП в съвсем различна политическа конюктура. Тогава на дневен ред беше изчегъртването на мафията гроб. После възникна ситуация, която постави въпросните индивиди на външно политическата сцена, където се изложиха тотално. И проблемът не е в това, че са русофоби, а че рипат най-силно, когато дори силните държави само леко се поклащат. Тоя слугинаж, това безгръбначие ме дразни и при обикновените хора, а когато се касае за държавници, такива качества са непростими.

Коя вътрешно-политическа ситуация визираш? Икономиката? Държиш ли да я коментираме?

Съдебната реформа? Гешев? Всички тия неща останаха на заден план, защото по-благодатно за лакея беше да се търка сред големите и да им угажда, навреждайки на собствения си народ.
aко цитираш стената по има надежда да ти върне разумен отговор.
 
Благодаря, че ми обръщаш внимание на нещо, което си спомням отлично.

Нека и аз ти обърна внимание, че е възможно да гласуваш доверие на нещо, което тотално да те разочарова. Съдейки по социологическите проучвания, не съм единствената разочарована - не съм прецедент.
Коментара ми е далеч от обвинение. И вземам отношение към официалната ти позиция. Искаш нещо да се случи. Даваш картбланш на този и онзи според говоренето. И много сериозно залагаш на емоционалната нотка. Против ваксините си - хоп получаваш фокусници с анти-вакс говорене и ти си с палеца нагоре. За Русия си и хоп - вътре си. Против статуквото си, обещават ти промяна - хоп с двата крака.

Когато мога гледам предаванията в пленарна зала и там си проличава много повече от това, което ще прочетеш в анализ.

Това, което се случва е лудост, но си стоя на мнението, че доколкото може трябва да се абстрахираме от всичко и да се концентрираме към това, което би трябвало да е на дневен ред. В момента дневния ред отново е обърнат.
 
Нека всички заедно да пуснем по една сълза...

 
Постоянно се казва че има тролове и че им се плащат пари за да пишат в нет-а..
Ей тук казвам ако има такива дето получават пари за да тролят , искам да се включа.. Готов съм да пиша, само да ми плащате.. сега е момента да ме викнете на интервю
 
Искаш нещо да се случи. Даваш картбланш на този и онзи според говоренето. И много сериозно залагаш на емоционалната нотка. Против ваксините си - хоп получаваш фокусници с анти-вакс говорене и ти си с палеца нагоре. За Русия си и хоп - вътре си. Против статуквото си, обещават ти промяна - хоп с двата крака.
А ти как избираш за кого да гласуваш? Щото пленарната зала е после. Първо трябва да ги изберем и да ги вкараме там, а това става като им слушаме приказките, на база емоциите, които говоренето предизвиква..

Прав си, избирам емоционално, ама то хората всичко избираме така - продукти, услуги, партньори..

Не разбирам в какво точно ме обвиняваш? Не казвам, че не си прав, че мнението ти е погрешно. Просто искам ясно формулирана критика, за да мога да се обоснова.

Плюс това, никога не съм твърдяла, че съм безгрешна, а и много умна. Сама признавам колко нелепи избори направих миналата година.

За да си спестя нови грешки, повече няма да гласувам. То и няма за кого. Да се оправят... Наш'та е ясна.
 
За да си спестя нови грешки, повече няма да гласувам. То и няма за кого. Да се оправят... Наш'та е ясна.
Нищо, то манго и кеш ще гласуват вместо теб. ;) Отиваш и даваш, че не подкрепяш никого, примерно. ;)
 
Нищо, то манго и кеш ще гласуват вместо теб. ;) Отиваш и даваш, че не подкрепяш никого, примерно. ;)
И как това помага? И по-важно: на кого?
 
И как това помага? И по-важно: на кого?
Гласът ти занулява една мангуста или гробаджия, примерно. Малко ли е? Ако ще се отчайваме от сега и си казваме "майната му", тогава за какво се пеним за Македония? Айде малко по жизнерадостно.
 
Не разбирам в какво точно ме обвиняваш?
Каква критика да имам. От това, което пишеш (защото не те познавам) си градя някакви представи. Свръх-емоционална личност и те теглят на абордаж. Да кажем, че това си е твоето амплоа. Как да извадя рационални критики към ирационална персона.
 
тогава за какво се пеним за Македония?
Защото са българските украинци. Защото са нагли и ни мразят в червата. На фона на всичко това, ние да им правим реверанси? Малко са държавите, които са по-малки от нас - не говоря за територия. Като батковци - един задвратник и да си знаят мястото.

Същото и с оня мангал албанеца, дето ни държи тон и прави квалификации.

Докато не са ни отменили правото на вето, дръж неблагодарника в ъгъла. Там му е мястото.
 

Горе