Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Защото са българските украинци. Защото са нагли и ни мразят в червата. На фона на всичко това, ние да им правим реверанси? Малко са държавите, които са по-малки от нас - не говоря за територия. Като батковци - един задвратник и да си знаят мястото.

Същото и с оня мангал албанеца, дето ни държи тон и прави квалификации.

Докато не са ни отменили правото на вето, дръж неблагодарника в ъгъла. Там му е мястото.
В друга посока се опитах да насоча вниманието с този пример, ама щом си рекла. :)
 
Предлагам заглавието на темата да се смени на "Избори за Народно събрание 2021г. - 2136г. или направо с ♾ да не се подменя пак .
 
Още една поправка, не Избори, а Изроди за Народно събрание ....
+ 1 и добавям още 2 поправки: не е "народно", а канадско, американско или украино-симпатизантско (е*аси думата) и не е събрание, а сбирщина или цирк с доста скъпи билети за зрителите. Дано след години някой се сети да направи филм по БГ историята. Гарантирам ще станем Кръстници на Кръстника и в топ 10 в IMDB.
 
+ 1 и добавям още 2 поправки: не е "народно", а канадско, американско или украино-симпатизантско (е*аси думата) и не е събрание, а сбирщина или цирк с доста скъпи билети за зрителите. Дано след години някой се сети да направи филм по БГ историята. Гарантирам ще станем Кръстници на Кръстника и в топ 10 в IMDB.
Да, филма ще е касов. В предните филми мафията бори друга, конкурентна или правителство, сега е едно и също с правителството и бори народа си. :)

Наистина идеята за нова тема, нека бъде с такова име..... Дори може да организираме в тази някакво звучно и приложимо за цялата картинка, защото вече стана не за подигравка, а не знам за какво.

Предложение до момента:

Изроди за циркова трупа 2022 г.

Очаквам обогатяване, допълване, алтернативи....вече до това се приближават всеки следващ вот.
 
Последно редактирано:
Още една поправка, не Избори, а Изроди за Народно събрание ....
Това е добро. Би трябвало да е реплика на Нанди, като вечната опортюнистка...
Ми...
 
Изроди за циркова трупа 2022 г.

Очаквам обогатяване, допълване, алтернативи....вече до това се приближават всеки следващ вот.
Блинки добър си в маркетинга, зариби ме! Абонирам се за темата, че като знам какви таланти и бисери има тук, от утре ще чета предложенията вместо сутрешни вицове хаха.
 
Блинки добър си в маркетинга, зариби ме! Абонирам се за темата, че като знам какви таланти и бисери има тук, от утре ще чета предложенията вместо сутрешни вицове хаха.
Да, добро начало на деня с кафенцето, да четеш такива предложения. :)
 
Това е добро. Би трябвало да е реплика на Нанди, като вечната опортюнистка...
Ми...
Нанди-то утре ще подкара с метлата всички, които са я споменали. Мислете му...аз съм "въздържал се", тъй като сме на политическа тема :D
 
Да, добро начало на деня с кафенцето, да четеш такива предложения. :)
Хахаха нали. А за по-заможните - кафе с циганска баница ;). Ехх едно време беше деликатеса на студентите, а сега екстра и ястие за снимка у фейсбук...но важното е да продължаваме промяната и да продължаваме напред хаха.
 
Коментарите от българи под видеото дават обяснения що аджеба стана тъй - за който не е разбрал... и всичките са на рядко добър английски.
(ма как ве, те образованите седят твърдо зад Лена Общата!)

 
мхмхм. "бивши служители на РТ обясняват на българите ситуацията в България на английски" на клип (не съм го гледал естествено), като @contraпункт на лъжливата западна/американска пропагадна..

(тоз сашко хистофорко художниче ли беше, демек специалист-разбирач на политиката?

брао контрич - кратичко и ясничко. цар си
 
Тук сме на погребението на г-жа Джонсън, съпруга на бившия президент Линдън Б. Джонсън
(аз съм тоя с малките пръстя - втория отляво надясно на осми ред зад жената на директора на голдман сакс)
 
Да се знае и за възраждане, че да няма после нови разочарования

 
Да се знае и за възраждане, че да няма после нови разочарования

Тази и тя иска да е шефка и да нарежда
100% ще си направи партия ама 100%
Като видях думите и веднага ми стана ясно.. Тя вижда че избори ще има.. И напуска парламента и ще си направи партиика..
 
Да се знае и за възраждане, че да няма после нови разочарования

Бях ли прав, че са коалиция?????
Тази и тя иска да е шефка и да нарежда
100% ще си направи партия ама 100%
Като видях думите и веднага ми стана ясно.. Тя вижда че избори ще има.. И напуска парламента и ще си направи партиика..
Стига им робува, не сме родени да сме роби на едни изроди!
 

Горе