Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Да обобщим. ПП май ще бият простащината, ибниги са аут, Възраждане са вътре, евентуално. Потресаващо ниска активност. Радев отвява Герджиков с разлика. Аз съм доволен на този етап, въпреки че съм разочарован от апатията на българина.
 
Още едни избори ако пуснат достатъчно скоро и ГЕРБ ше е номер 1, а за президент ще имаме някой с екзотично-ориенталско име.

Щото основната мотивация за гласуване е основно сред държавната номенклатура (наследство от ГЕРБ) и овцете на ДПС.

На останалите им писна общо взето.
 
Още едни избори ако пуснат достатъчно скоро и ГЕРБ ше е номер 1, а за президент ще имаме някой с екзотично-ориенталско име.

Щото основната мотивация за гласуване е основно сред държавната номенклатурата (наследство от ГЕРБ) и овцете на ДПС.

На останалите им писна общо взето.
Напротив, до следващите избори няма да има помен от гроб
 
Axaxxaa слушам цяла вечер новините и само правят св ки на ПП всички анализатори и социолози.. Готови са да ядат от баницата.. Иначе такова разпределяне на порции ще се падне сега до сега не е имало такова
 
Върнахме БСП на власт а ДПС най-вероятно тайничко ще се наврът отново покрай тях...

Или са объркали нещо или извадката на избирателите по образование е стряскаща 51% от вишистите за ГЕРБ и само 4% за ПП? Ужас
 
Върнахме БСП на власт а ДПС най-вероятно тайничко ще се наврът отново покрай тях...

Или са объркали нещо или извадката на избирателите по образование е стряскаща 51% от вишистите за ГЕРБ и само 4% за ПП? Ужас

Квииик, Квииик, квииик... Музика за ушите ми :)
 
Квииик, Квииик, квииик... Музика за ушите ми :)
БТВ са се осрали и са показали фейк пак :) ПП са първи сред вишистите а ГЕРБ втори.

Намали свирките и си измии устата :) Хигиената е хубаво нещо... ПП

ДПС и ПП големите победители странно. А да върнеш кумунисти и турци на власт безценно :)
 
БТВ са се осрали и са показали фейк пак :) ПП са първи сред вишистите а ГЕРБ втори.

Намали свирките и си измии устата :) Хигиената е хубаво нещо... ПП

ДПС и ПП големите победители странно. А да върнеш кумунисти и турци на власт безценно :)
Свирките тепърва предстоят за крадливите гробари, Бай Ставри вече не издържа.... Комунисти и турци са извън властта мойто момче. Ясно се каза, че гроб и дпс са за затвора, не за властта.
 
Свирките тепърва предстоят за крадливите гробари, Бай Ставри вече не издържа.... Комунисти и турци са извън властта мойто момче. Ясно се каза, че гроб и дпс са за затвора, не за властта.
БСП се канят да управляват.
ДПС винаги са управлявали зад кулисите и пак ще е така с тоя силен резултат заблудата ти е колосална...

ДПС с пълно мнозинство, Карадайъ Президент, решиха българите в чужбина!

Ама да не давам мнение, че не гласувам :) Реално май съм от мнозинството хахаха :)

Важното е да сте доволни от резултата :)
 
БСП се канят да управляват.
ДПС винаги са управлявали зад кулисите и пак ще е така с тоя силен резултат заблудата ти е колосална...

ДПС с пълно мнозинство, Карадайъ Президент, решиха българите в чужбина!

Ама да не давам мнение, че не гласувам :) Реално май съм от мнозинството хахаха :)

Важното е да сте доволни от резултата :)

Разбираш от политика, колкото прасе от изворна водичка :) За резултата на ДПС вече писах, ама дебилите така и не отидоха да гласуват. Ако поне малко разбираше процесите, щеше да знаеш, че Ердоган побутна ДПС за да помогне в последствие на приятеля си Борисов. Всички про правителствени медии в Турция седмица преди вота призоваваха да се гласува. Ама ти от къде да ги знаеш тея работи, след като си заслепен от аурата на тиквата.

Той не бил гласувал.... Абе ей, ГЛАСУВАЛ СИ ЗА ДПС бе, кое не разбираш!? Кво търсиш в темата като не гласуваш? Отивай да ти направят сюнета, сменяй си името на Ахмед и се вливай в редиците на ДПС, щом толкова искаш тази партия да има тази тежест в българската политика!
 
ей голяма работа стана, браво на ПП поздравявам ги.. успяха частния офис, собствената фирма за 1 месец да се премести на работа в държавата.. така се правят пари.. от тук започва играта, гледай след 1 година БГ ще има 8 милиарди повече , щото няма да се краде вече..


П.С. до сега се инвестираше в магистрали , макар и да бяха незаконни строежи, поне се строеше.. сега ще се дават парти за старт-ъпи така че сега е момента да създавате някоя ИТ компания, некое производство на кола на ток, а може и нощна лампичка с батерии .. знам ли.. Абе може сега да спрат и проверките на еконт и да пращаме без да ни следят нали ще имаме Министър на Транспорта , който знае как да отпуши задръстванията, че камионите му да стигнат по бързо да крайната точка..

 
Последно редактирано:
Разбираш от политика, колкото прасе от изворна водичка :) За резултата на ДПС вече писах, ама дебилите така и не отидоха да гласуват. Ако поне малко разбираше процесите, щеше да знаеш, че Ердоган побутна ДПС за да помогне в последствие на приятеля си Борисов. Всички про правителствени медии в Турция седмица преди вота призоваваха да се гласува. Ама ти от къде да ги знаеш тея работи, след като си заслепен от аурата на тиквата.

Той не бил гласувал.... Абе ей, ГЛАСУВАЛ СИ ЗА ДПС бе, кое не разбираш!? Кво търсиш в темата като не гласуваш? Отивай да ти направят сюнета, сменяй си името на Ахмед и се вливай в редиците на ДПС, щом толкова искаш тази партия да има тази тежест в българската политика!

Ниско, ниско и още по ниско... Жалка работа

Ок
 
ПП + ИТН + ДБ + БСП, тва ще е явно управлението, но не знам колко време ще изкара, първите 2 са събрани от кол и въже, даже още не се знаят помежду си и се чудя колко време ще издържат без да се саморазпаднат или да им дръпнат по някой депутат от тук и там.

По-разумното е ПП да преговарят с ГЕРБ и да се направи нещо по-стабилно, но едва ли ще се случи.
 
Обикновено съм съпричастна към чуждата болка, но четейки воплите на герберутките, изпитвам огромно удоволствие.

Или както пееше Тошко Колев" "плачи дете, баща ти е невинен" :) :) :)
 
ПП + ИТН + ДБ + БСП, тва ще е явно управлението, но не знам колко време ще изкара, първите 2 са събрани от кол и въже, даже още не се знаят помежду си и се чудя колко време ще издържат без да се саморазпаднат или да им дръпнат по някой депутат от тук и там.

По-разумното е ПП да преговарят с ГЕРБ и да се направи нещо по-стабилно, но едва ли ще се случи.
Мотото беше никога с ГЕРБ И ДПС хахаха как да направят нещо с тях.. тук ще се краде 1 година и след което ще се разпаднат.. после БОЙКО на бял кон обратно ахах
 
после БОЙКО на бял кон обратно ахах
Ах-ах е разлиично от Ха-ха. Приемам поста ти за вайкане - има защо, но тва е положението. Свиквайте.... :)
 

Горе