Известия по мейл

dimitar_ak

Active Member
Здравейте,

как мога да получавам известния на мейла за ново ЛС и за нов пост в темите който съм се събскрайнал ? В bhw поне за лс-тата си е по дефоулт май.

П.С Намерих за лс-тата в настройките ей сега ще го пробвам, за темите остана.

П.С2 И това го намерих май - Режим на абонамент за теми

Трябва да спра да пускам теми по нощите :D Блинки и Кулайс чуствайте се напълно свободни да затриетe тази така "полезна" тема :D
 
Здравейте,

как мога да получавам известния на мейла за ново ЛС и за нов пост в темите който съм се събскрайнал ? В bhw поне за лс-тата си е по дефоулт май.

П.С Намерих за лс-тата в настройките ей сега ще го пробвам, за темите остана.

П.С2 И това го намерих май - Режим на абонамент за теми

Трябва да спра да пускам теми по нощите :D Блинки и Кулайс чуствайте се напълно свободни да затриетe тази така "полезна" тема :D

работи ли добре с каква поща си?
 
От: Re: Известия по мейл

работи ли добре с каква поща си?

Gmail съм, от както го направих съм получил 1 ЛС и всичко е точно. Никой не е писал в темите в които съм се събскрайнал така че за това не знам, сега се записаш за тази, драсни нещо да видим.
 
От: Re: Известия по мейл

ами да видим :) с гмеил уж си работеше ок но не съм чекнал от месеци затова питам :)

Идеално е и това работи :) Гмейл-а принципно няма проблеми, абв може и да има, ама то абв и не дава notification като gmail-a на телефона, а и постепенно го спирам това абв, просто имам още доста регистрирани работи там.
 
От: Известия по мейл

И аз съм с пощата на Гошко. Работи си идеално, като си чекнеш отметките за известия по е-мейл. Единствено за темите ми идват накуп в седмицата. Всичко друго си е в реда на нещата ;)

P.S.
Проверих си "подписки-те" за темите - опцията за известия е "Weekly", вероятно затова ме затрупват наведнъж :)

temi.png
 
Последно редактирано:
От: Известия по мейл

Трябва да спра да пускам теми по нощите :D Блинки и Кулайс чуствайте се напълно свободни да затриетe тази така "полезна" тема :D

I feel you man! I feel you :lol: Колко пъти вече се усещам на сутринта (вечерта де, като се наспя), че съм писал глупости.
 

Горе