Изграждане на сателитки - добри цени

От: Изграждане на сателитки - добри цени

Тъкмо навреме пишеш :) Би ли ми резервирал едно място, по-късно ще ти пратя лично с подробности ;)
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Caprice е вече резерва, остават още двама :D
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

И аз бих се възползвал от услугата. Звучи ми интересно :)
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Още едно парче остана :)
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Така, да се включа и аз в темата.

Поръчах израбhttp://www.predpriemach.com/member.php?u=4155отка на сателитки, като получих изключително подробен репорт в обещания срок и вече виждам забележими резултати при класирането на сайта за 2 ключови думи.

Изключително съм доволен както от продукта, така и от цената и горещо препоръчвам на всеки да се възползва от тази услуга на Twis7
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Скъпи мои колегa(вероятно конкурент) , благодаря, че така упорито ми репортвате сателитите в wordpress. Не знам защо го правите, но така Brad и Caprice прецаквате, за мен това е поредната безсънна нощ в създаването на нови.
ПС: Ако те спипам ще ти счупа ръчичките педалче подло
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Скъпи мои колегa(вероятно конкурент) , благодаря, че така упорито ми репортвате сателитите в wordpress. Не знам защо го правите, но така Brad и Caprice прецаквате, за мен това е поредната безсънна нощ в създаването на нови.
ПС: Ако те спипам ще ти счупа ръчичките педалче подло

Това ми стана интересно - как ти ги надушва? От къде знае за кого, какво и къде правиш? И какво постига с репортването? От УП ги затварят??? Или аз не съм разбрал нещо?
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Това ми стана интересно - как ти ги надушва? От къде знае за кого, какво и къде правиш? И какво постига с репортването? От УП ги затварят??? Или аз не съм разбрал нещо?
Нямам си на идея как ги намират, репортват ми блоговете в wordpress. Имаше по 1 статия и всички линкове към тях. Ама ня..
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Ами вероятно е някой бивш клиент, иначе трудно да ги намери ей така ...
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Кога ще извършиш обещанието си? Вече месец и отгоре ме мотаеш?
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Аз чакам вече повече от 2 седмици и резултат никакъв! :mad:
Какво се случва? Ще получим ли това, за което сме платили или не??!
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Кога ще извършиш обещанието си? Вече месец и отгоре ме мотаеш?
Колега изпратен ви е репорта.
Работя на пълни обороти, допуснах грешката да се претрупам , извинявам се за закъсненията.
 
От: Изграждане на сателитки - добри цени

Днес и аз получих своя репорт и съм доволен от услугата. Единствено имаше леко забавяне, но пък резултатът е добър.
 

Горе