Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Аз, искам едно ревю за игри, ако ме класира в топа, ще пусна още доста ключови. :)

Може и за обяви, но по-добре за игри. :p
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Може да ти пусне ревю ама на Fashion TV :) :)
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Класирал съм всичко, което трябва и когато трябва :) , кой си ти, че да ти се доказвам?


Нищо не си класирал, а ти кой си и какъв си, че ми плюеш рекламата в сайта :) Поне някаква разумна и добронамерена критика да правеше? Къв си ти, хейтър, мразиш хората и нещата или какво?
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

reklamiotgoogle
Не искам да го приемаш като заяждане но ето ти няколко причини заради който хората не биха те приели много сериозно
1во погледни си името на профила, трудно ще ме накараш да си помисля,че не е лъжа или нов начин да се опиташ да вземеш парите на някой.
2ро правописа ти , доста често имаш очевадни грешки * и аз имам но не съм Сео експерт и за това си го признавам така лесно *
3то не приемаш критики,а веднага мислиш,че си нападнат и започваш да плюеш по хората което е признак,че има нещо което не е наред
4то постовете ти са кратки и агресивни,а не дълги и описателни с цел да покажеш кой си и да се защитиш,а ти нон-стоп даваш нови причини.

ПС : Не те хейтя просто ти казвам къде да погледнеш и какво да оправиш за да може да бъдеш по-добре приет.
Поздрави и до скоро :)
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

reklamiotgoogle
Не искам да го приемаш като заяждане но ето ти няколко причини заради който хората не биха те приели много сериозно
1во погледни си името на профила, трудно ще ме накараш да си помисля,че не е лъжа или нов начин да се опиташ да вземеш парите на някой.
2ро правописа ти , доста често имаш очевадни грешки * и аз имам но не съм Сео експерт и за това си го признавам така лесно *
3то не приемаш критики,а веднага мислиш,че си нападнат и започваш да плюеш по хората което е признак,че има нещо което не е наред
4то постовете ти са кратки и агресивни,а не дълги и описателни с цел да покажеш кой си и да се защитиш,а ти нон-стоп даваш нови причини.

ПС : Не те хейтя просто ти казвам къде да погледнеш и какво да оправиш за да може да бъдеш по-добре приет.
Поздрави и до скоро :)

Благодаря ти за мнението, такива харесвам.
1. Каква лъжа? Не те разбирам, за кое ти се струва, че лъжа? Да взема парите на някой???? Та аз искам мега минимални суми, хората искат 5-10 пъти по-големи.

2. Май основната правилна критика и основание за бъзици в тоя форум е правописа... еми, нямам време да си проверявам правописа в някакъв форум.

3. Какви критики, всички почти с по едноизречение се заяждат, бъзикат или нещо такова? Ето ти сега си сред малкото, дето написаха някаква градивна критика.

Аз не вярвам от този форум да намеря клиенти, тук пребивават хора, които сами си се занимават с тези неща и или не плащат, или са склонни да плащат жълти стотинки на някой, когато ги домързи. Даже тук май най-вече влизат и пиат деца и тийнейджъри, хора без пари... А моите оферти са насочени към незапознати и нямащи време да се занимават със сайта си хора... хора които имат ангажименти с дейността си и не се занимават с уеб мастърство...

Хората с пари и бизнес като влязат в тоя форум си пускат тема и си следят само нея и рядко и почти никога не четат други теми. Аз така мисля.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Виж сега, по начина който си тръгнал няма да успееш нищо. Вярно някой във форума се заяждат повече, други градивна критика и т.н
1. Няма как да спечелиш клиенти, като казваш какъв си Гуру, а тука сме някакви нищо не разбиращи бедняци.
Сега за да оптимизираш примерно нещо на бъдещите си клиенти, нещо как смяташ да ги убедиш, че можеш да го направиш? Аз лично си направих труда да проверя по-ключовата дума "
SEO оптимизацията
специално заради теб, твоят сайт е в дъното на 3 страница с резултати от G. А за далеч по-търсената
SEO оптимизация
си се класирал леко под средата на 8-та страница. Такъв "резултат" не е добра реклама.

2.След като нямаш време
да си проверявам правописа в някакъв форум.
, моля те направи го поне за страницата си. Пълна е с правописни грешки, поне тях оправи.

3. Страницата, няма никаква идея за валидиране на код, повтарящи се до-безкрай alttag-ове, грешки при зареждане...Структурирани данни, няма и помен да за тяхното съществуване при теб.

4.Няма как да стане така, но

Успех !
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Следващата ти тема трябва да е "Номер 1 в гугъл, на първа страница за 3 дни за short tail" :) :clap::cry:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Виж сега, по начина който си тръгнал няма да успееш нищо. Вярно някой във форума се заяждат повече, други градивна критика и т.н
1. Няма как да спечелиш клиенти, като казваш какъв си Гуру, а тука сме някакви нищо не разбиращи бедняци.
Сега за да оптимизираш примерно нещо на бъдещите си клиенти, нещо как смяташ да ги убедиш, че можеш да го направиш? Аз лично си направих труда да проверя по-ключовата дума " специално заради теб, твоят сайт е в дъното на 3 страница с резултати от G. А за далеч по-търсената си се класирал леко под средата на 8-та страница. Такъв "резултат" не е добра реклама.

2.След като нямаш време , моля те направи го поне за страницата си. Пълна е с правописни грешки, поне тях оправи.

3. Страницата, няма никаква идея за валидиране на код, повтарящи се до-безкрай alttag-ове, грешки при зареждане...Структурирани данни, няма и помен да за тяхното съществуване при теб.

4.Няма как да стане така, но

Успех !

Много ти благодаря и на теб за мнението и отделеното време, аз е такива мнения чакам и това ми е много ценно.

НЕ СЪМ КАЗАЛ, ЧЕ СЪМ ГУРУ, а другите са бедняци и не разбират, няма такова нещо. Аз също съм бедняк в момента :) Повечето от хората във форума тук са такива, не визирам тези, които се опитват да предлагат такива услуги на клиенти. Никога не съм казал, че те са по-зле от мене.

Не съм тръгнал още да класирам сайта ми на seo оптимизация... Класиран ми е на реклама в интернет и интернет реклама на първа страница, като е бил и на първо място... просто бях зарязал години да търся клиенти, не си струват нервите да се занимава човек с бг клиенти като фриилансър според мене...

Ама сега е така от лигня се опитвам. Ако не се откажа скоро, ще класирам първо сайта ми на ИЗРАБОТКА НА САЙТ и ИЗРАБОТКА НА ОНЛАЙН МАГАЗИН, започнах бавно да работя по въпроса.

А ти с какво се занимаваш и какво предлагаш или защо си в тоя форум? Това ли ти е първият сайт, гледай.ме?
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

А ти с какво се занимаваш и какво предлагаш или защо си в тоя форум? Това ли ти е първият сайт, гледай.ме?
Като цяло се регистрирах за да чета и търся помощ и мнения първоначално. Като цяло винаги съм се интересувал "компютри" успях да си направя страничка, почнах да чета и да се интересувам от други неща и този формум успях да си намеря и 4-5 човека за клиенти и така.... Не е този първият ми сайт.... първият го махнах от подписа ми, на този gledai.me домейна не лош и сложих страничка да има нещо. Ще дойде ден и с него да се разделя :)
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Като цяло се регистрирах за да чета и търся помощ и мнения първоначално. Като цяло винаги съм се интересувал "компютри" успях да си направя страничка, почнах да чета и да се интересувам от други неща и този формум успях да си намеря и 4-5 човека за клиенти и така.... Не е този първият ми сайт.... първият го махнах от подписа ми, на този gledai.me домейна не лош и сложих страничка да има нещо. Ще дойде ден и с него да се разделя :)

Браво на тебе, ако те кефят тея занимания, продължавай здраво, има хляб в тея неща
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Като цяло се регистрирах за да чета и търся помощ и мнения първоначално. Като цяло винаги съм се интересувал "компютри" успях да си направя страничка, почнах да чета и да се интересувам от други неща и този формум успях да си намеря и 4-5 човека за клиенти и така.... Не е този първият ми сайт.... първият го махнах от подписа ми, на този gledai.me домейна не лош и сложих страничка да има нещо. Ще дойде ден и с него да се разделя :)

Сега ми се появи пак itrade-ra бях забравил за него и проверих, че ти си бил този дето ми е цъкнал негативен преди седмица някъде. Неволно ли си го направил или каква ти е била идеята? Щото аз е сега от последните ни мнения съм те запомнил, преди това нямах спомен за тебе, много -много не съм гледал кой ми отговаря.

Начално iTrader Rating Notification
You have received a new Negative rating or comment from scorebg.

Details about this transaction can be found on your iTrader page.

Note: This is an automated message.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Здравей, искам да те попитам следното нещо: Имам сайт за мебели, няма да го споменавам кой е... интересува ме колко ще ми струва оптимизацията на сайта за 1-ва страница в Google по думите "мебели", "мебели по поръчка", "мека мебел". Интересуваме най-вече за топ 3. Кажи ми някаква ореантировъчна цена и срок за постигане.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Здравей, искам да те попитам следното нещо: Имам сайт за мебели, няма да го споменавам кой е... интересува ме колко ще ми струва оптимизацията на сайта за 1-ва страница в Google по думите "мебели", "мебели по поръчка", "мека мебел". Интересуваме най-вече за топ 3. Кажи ми някаква ореантировъчна цена и срок за постигане.

Здравей!

Въпроса е много подобен на този, който може да зададе собственика на МАРЕК ДУПНИЦА футболният отбор на кандидат треньор на отбора и другите си служители. Нещо от сорта на "бих искал ти да ми кажеш ориентировъчна цена да стане в топ 3 на А футболна група, какъв срок предлагаш и колко ще струва на отбора?"
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Просто исках да разбера... до колкото виждам от другите ти мнения лесно определяш цените и сроковете :)
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Критиката е хубаво нещо, помага да осъзнае човек някои неща за себе си понякога. Както пушача не усеща, че мирише, а непушачите веднага го надушват. Ако се вслушва. Понякога враговете и критиците са най-полезните хора.
Хайде и аз да помогна за твоя по-представителен имидж ... Има ли грешки според тебе в това изречение и колко са на брой? Аз също имам грешки в моя сайт, не се засягай. Но това изречение не е лошо да го пренапишеш, защото има минимум 5 грешки в него! " Христо Илиев, занимава се с програмиране от 7 години, уеб дизайн 8 и Seo оптимизация от 3 години. Програмиране на Html, Css, PHP, Jvascrips."

По-долу е пример за един мой сайт отпреди бая годинки. А този сайт даже не ми е първият и е правен вече с програма. Първият ми сайт го писах ръчно на notepad преди 12 години, като ползвах само програма, която вкарваше тагове <p> <br> и подобни на принципа на copy/paste...

Когато аз съм чел за пръв път за HTML и съм писал ръчно сайт, ти си учил задачи в основното образование вероятно. Аз се занимавам и класирам сайтове на първа страница в Google още от първите години на възникване на Google.... Пристрастен съм към интернет още във времето, в което малцина имаха интернет вкъщи и компютри въобще...... Инсталирахме windows 3.11 от много дискети Виж файлът 8607, по 10 дискети беше една игра, каквато днес има във всеки флаш сайт за игри... Знаехме и боравехме с команди като dir , dir w/p (ето от къде идва името на сайта dir.bg), cd.. , a: , c: компютрите нямаха интернет, ходехме в интернет зали, защото още нямаше окабeляване за интернет почти никъде, нямаше и кабелна телевизия... На компютъра бях написал 500 страници в word с книги-игри, за това го ползвах преди да имам интернет, това беше преди повече от 15 години ...

По времето на тоя сайт http://lifeafterdeath.hit.bg именно SEO оптимизацията трябваше да се прави задължително за всеки сайт, писан ръчно на хтмл или правен с dreamweaver. С направата и популяризирането на безплатните cms-и вече SEO ОПТИМИЗАЦИЯТА до голяма степен си е направена от самите разработчици на тези готови сайтове, които се инсталират за 30 секунди. След което просто се нагласяват и администрират и от хора без знание на езици за програмиране. За това и аз мога да предложа цена само от 100 лв. защото някои неща на мен ще ми отнемат 1 час, а на някой 90 часа или даже няма да успее да ги направи. Естествено и аз много неща не мога, но за това имам приятели и познати програмисти.

Добрият SEO ОПТИМИЗАТОР днес просто е експериментирал с много сайтове години наред, както аз съм правил, и е разбрал от опит кога и защо един сайт се класира напред в Google.


ЛОЛОЛОЛО това е невероятно, странно аз съм правил същото, а съм само на 23. Не мога да кажа, че съм интернет маниак, но го използвам от 12 годишен - понеже тогава нашите ми купиха компютър и ми прекараха интернет( но тогава не ми даваха да го ползвам много, че беше на трафик и свършваше бързо).

Странното е, че и аз знам "сложни команди" за Линукс, като cd и rm-rf ./ircd - оопс тва последното май беше от мирката, както и мога да разчитам повечето елементарни html кодове и до някъде дори php, понеже знам английски, и аз съм имал много сайтове години наред - и ако искаш вярвай бил съм на първа позиция в гуугъл и съм получавал хиляди посещения дневно, но това със сигурност не означава, че съм имал някаква представа как съм се озовал там или че съм някакъв сео гуру и мога да консултирам някого.
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

но това със сигурност не означава, че съм имал някаква представа как съм се озовал там или че съм някакъв сео гуру и мога да консултирам някого.

Никаква представа ли нямаш как си се озовал там :):):) Добре, специално заради тебе махам офертата за сео консултациите :):)
 
От: От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Никаква представа ли нямаш как си се озовал там :):):) Добре, специално заради тебе махам офертата за сео консултациите :):)


Т'ва сарказъм ли трябва да е ? Щото не е мн смешно. :wink:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Няма такъв трол хахаха
 

Горе